Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ANKIETA! Proszę uzupełniajcie!;)

02 mar 2013 - 23:12:49

http://www.ankietka.pl/ankieta/107779/sklep-dzieciecy-z-profesjonalna-opieka.html Bardzo proszę wszystkich tych, którzy mają dzieci o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Jeśli nie macie dzieciaków a Wasi znajomi, krewni tak to rozsyłajcie ją;) Może macie młodsze rodzeństwo? Poproście więc rodziców o jej wypełnienie. Jej wyniki są dla mnie bardzo ważne.

Sklep dziecięcy z profesjonalną opieką - ankieta
Ankieta pt.
www.ankietka.pl

ANKIETA! Proszę uzupełniajcie!;)

02 mar 2013 - 23:14:54

nie mam dzieci ani znajomych z dziećmi.

ANKIETA! Proszę uzupełniajcie!;)

02 mar 2013 - 23:19:22

już:)
Mam pytanie. Czy ta opieka byłaby gratis czy za opłatą? Znam sklep z akcesoriami dla dzieci, gdzie jest plac zabaw, jednakże nie ma tam opiekunów i wstęp jest płatny. Nie za bardzo mi się to podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-02 23:21 przez wikijaja.

ANKIETA! Proszę uzupełniajcie!;)

02 mar 2013 - 23:31:10

fajny pomysł. Bardzo lubię, gdy w sklepie jest chociaż jakiś kącik dla dzieci z kredkami czy klockami, a gdyby jeszcze byłą profesjonalna opieka, to już wogóle super, nawet gdybym musiała za nią zapłacić kilka złotych (oczywiście w granicach rozsądku i tylko wtedy, gdy planuję dłuższe zakupy)

ANKIETA! Proszę uzupełniajcie!;)

03 mar 2013 - 08:49:58

W tym konkretnym sklepie opieka byłaby gratis. Natomiast gdy chcesz robić zakupy w całej galerii, w której ten sklep byłby umieszczony byłaby za to opłata. Dzięki za opinie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamość