Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 14:23:39

Cytat
katiaczka19
Cytat
karolina554
katiaczka19 - 12 euro zarabiasz jak masz wykształcenie i pracujesz w "swoim" zawodzie..
na plantacjach tyle nie zarobisz
na magazynach zazwyczaj dają 8,5 euro jak gdzieś dostaniesz 10 to już szczyt

wszędzie odsyłąją do pośrednictwa pracy.. nikt Cię nie zatrudni ot tak i ne da kontraktu

w Holandii istnieje stawka wiekowa do 23 roku życia... stąd stawka 4 euro dla np. 17/18 latka


tosja mieszka się w barakach bo to dla biur opłacalne a warunki pożal się boże....
za wynajem pokoju płaci się 350 euro... zależy też od rejonu Holandii

Czyli co ? Lepiej przez agencje jednak ? Wyjeżdżam pierwszy raz do Holandii a informacje o stawkach znalazłam na innym forum. Wracając do tematu agencji ok, poniekąd o to też mi chodziło ale bardziej holenderską niż polską.
Wiadomo, że lepiej przez holenderską niż polską z tym, ze holenderskie biura nie zapewniają mieszkania i dojazdu wiec trzeba sobie samemu poszukać mieszkania i załatwić dojazd do pracy

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 14:23:40

Ja bylam poprzez agencje Ruigrok :) polecam wszystkim, wróciłam zadowolona, za mieszkanie nie placiłam dużo a mieszkałam w hotelu w pokoju dwu osobowym z chłopakiem, praca nie była ciężka bo robiło się bukiety z kwiatków :) Ogólnie polecam :)

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 14:32:56

Cytat
karolina554
Cytat
katiaczka19
Cytat
karolina554
katiaczka19 - 12 euro zarabiasz jak masz wykształcenie i pracujesz w "swoim" zawodzie..
na plantacjach tyle nie zarobisz
na magazynach zazwyczaj dają 8,5 euro jak gdzieś dostaniesz 10 to już szczyt

wszędzie odsyłąją do pośrednictwa pracy.. nikt Cię nie zatrudni ot tak i ne da kontraktu

w Holandii istnieje stawka wiekowa do 23 roku życia... stąd stawka 4 euro dla np. 17/18 latka


tosja mieszka się w barakach bo to dla biur opłacalne a warunki pożal się boże....
za wynajem pokoju płaci się 350 euro... zależy też od rejonu Holandii

Czyli co ? Lepiej przez agencje jednak ? Wyjeżdżam pierwszy raz do Holandii a informacje o stawkach znalazłam na innym forum. Wracając do tematu agencji ok, poniekąd o to też mi chodziło ale bardziej holenderską niż polską.
Wiadomo, że lepiej przez holenderską niż polską z tym, ze holenderskie biura nie zapewniają mieszkania i dojazdu wiec trzeba sobie samemu poszukać mieszkania i załatwić dojazd do pracy

O dojazd sie nie martwię bo i tak mam zamiar jechać z chłopakiem samochodem, jesli chodzi o mieszkanie zawsze cos sie znajdzie. Gorzej z praca by nie trafić na pseudo agencje. Stad moje pytanie czy ktos zna dobra agencje w Holandii itp ?

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 14:43:12

Tempo Team, Olympia i Manpower według mnie ;)

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 15:01:29

Cytat
karolina554
Tempo Team, Olympia i Manpower według mnie ;)
Dziekuje ;)
Acha i jeszcze jedno pytanie czy po angielsku sie z nimi dogadam ? Bo z innym językiem to tak średnio :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 15:03 przez katiaczka19.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 15:18:40

ja mam zamiar wyjechać z AB Service w kielcach, już się do nich zapisałam i czekam na ofertę :) jezeli macie jakies informacje o tej agnecji to proszę napiszcie mi na priv ;)

Cytat
disturbka77
ja mam zamiar wyjechać z AB Service w kielcach, już się do nich zapisałam i czekam na ofertę :) jezeli macie jakies informacje o tej agnecji to proszę napiszcie mi na priv ;)

wyjazd ma byc do holandii, stawka godzinowa 8 euro...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 15:19 przez disturbka77.

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 15:29:10

a może znacie jakieś agencje które wysyłają do anglojęzycznych krajów?

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 16:25:38

Cytat
katiaczka19
Cytat
karolina554
Tempo Team, Olympia i Manpower według mnie ;)
Dziekuje ;)
Acha i jeszcze jedno pytanie czy po angielsku sie z nimi dogadam ? Bo z innym językiem to tak średnio :(


W każdym biurze większość pracowników mówi też po angielsku więc nie będzie problemu

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za granica - AGENCJE PRACY

18 mar 2013 - 16:32:30

proponuję szukać na niedziela.nl, wiatrak.nl też są chyba ofert pracy...
A i znalazłam fajny profil na Fc ktoś codziennie wrzuca oferty pracy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 16:33 przez mloda_kb.

Praca za granica - AGENCJE PRACY

20 mar 2013 - 16:23:14

Wie ktoś coś o pracy w Szkocji?

Praca za granica - AGENCJE PRACY

26 mar 2013 - 09:38:25

Holandia jest jakby krajem anglojęzycznym :D Śmiejesz się??
Byłam zdumiona, że WSZYSCY tam mówią językiem angielskim, w sensie z każdym się dogadasz:D
Idę sobie ulicą mija mnie pani z 60 lat NA ROLKACH! Zastanawiam się czy kobieta w tym wieku dogada się ze mną po angielsku, ale TAK! Znała ten język - BIEGLE:D Parę dni później jechałam z kolegami rowerami do miasteczka położonego z 15 km dalej, alee była godzina 24. Zgubiliśmy drogę, szła babeczka na moje oko 65-68 lat - zagaduję po angielsku - TA MI ODPOWIADA:D
Nie wierzyłam:D ALE TO NIC!!! Jadę z koleżanką pociągiem, stoimi na stacji, ale nie wiemy do którego pociągu wsiąść - stoi PAN ROBOTNIK, w odblaskowej kamizelce, brudne ręce jak to robotnik, umorusany. Koleżanka mówi "Chodź jego spytamy" - byłam pewna, że nie zna angielskiego - ZNAŁ :D

SUPER KRAJ;) BARDZO MI SIĘ TAM SPODOBAŁO:)

Praca za granica - AGENCJE PRACY

10 kwi 2013 - 08:12:53

Mój chłopak pracował przez biuro FIDES. Mieszkali w barakach ale nie były to jakies straszne nory, mieszkali po 2 os w pokoju. Z tym ze polscy koordynatorzy potrafili wpaść w środku dnia kiedy wszyscy mieszkańcy baraku byli w pracy i wlepić karę 50€ na głowę za to ze grzejniki sa ustawione na 23 stopnie(zostawiali odkręcone zeby nie wracac do zimnicy po całym dniu pracy). Mówił mi jeszcze ze polacy z dłuższym stazem tam, maja świerzaka za zero. Nawet jeśli pracuje sie na tym samym stanowisku.

Ja tez bym chciała wyjechać z koleżanka, moze akurat z tym biurem,ale dopiero na początku czerwca. Nie polecam biura axidus- mój kolega wyjechał,czekał na rozpoczecie pracy 2 tygodnie, potem pracował 3 tygodnie po czym dostał wyplate 100 euro :) nie miał za co wrócić do pl.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 08:17 przez chichotlosu.

Praca za granica - AGENCJE PRACY

10 kwi 2013 - 08:19:22

Ja byłam dwa lata temu w polu bez posrednictwa pracy w niemczech, znajomy spytałm gospodarza mówił że poszukuje ludzi do pracy mieliśmy ze znajomymi 6,90 euro za godzinę, za busa same płaciłyśmy żeby dojechać do niemiec, mieszkanie znalazł nam znajomy za 6 euro dziennie, ale mieszkanie mieliśmy wypasione, ciepła woda. Piekne pokoje 1-2 osbowe, telewizor, dekoter, piękna ubikacja, dom dwu pietrowy.:) W tym roku tez tam planuje ale z tego co wiem nie jest pewne czy wyjdzie dlatego tez szukam przez agencje, znajomy mi polecili kilka. Ostrzegam nie szukać przez ogłoszenie w internecie. Zostałam już tak oszukana,a i ostrzegam przed RUIGROK czy jakoś tak oni są z opola, ale mój chłopak wyjeżdzał od nich z innego miasta. Trafił na okropne warunki mieszkaniowe, jak przyjechał nie było roboty, ponoć strasznie traktowano ludzi, siedział miesiąc, przywiózł zaledwie 300 euro. A ja przez miesiąc będąc w niemczech przywiozłam ponad 2000 euro



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 08:26 przez bajlamo.

Praca za granica - AGENCJE PRACY

10 kwi 2013 - 08:31:02

Sprawdz firme Aldiver,teraz nie pamietam czy to polska,ale pracowalam dla nich i bylo ok

Praca za granica - AGENCJE PRACY

21 maj 2013 - 11:42:57

obecnie pracuje przez firme Aldiver i zdecydowanie ją polecam :) pomimo że mam stawke wiekowa (8,20Euro przy wieku 21 lat) to nie narzekam, pieniądze są na czas, dojazd do pracy za darmo, za mieszkanie na ich domkach płaci się 110Euro na tydzień(ja mieszkam na prywatnym), nie ma problemu z wypożyczeniem auta lub roweru na dojazd do pracy. POLECAM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca Pokojowej