Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

21 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam pytanie - czy któraś z Was orientuje się ile wynosi stypendium stażowe ale nie z Urzędu Pracy, a z projektu Unii Europejskiej "Człowiek - najlepsza inwestycja"? Czy to nie ma znaczenia i jest to ta sama kwota co z urzędu? (czyli około 913 zł). Będę wdzięczna z odpowiedzi bo nie mogę się tego doszukać:)

Sprawdz na stronie EFS-u

Wiesz co to zależy od stażu i pewnie od miasta u mnie w Wielkopolsce koleżanka miała za staż 750zł na rękę a to bardzo mało:(

U nas w urzędzie są właśnie te staże z funduszy europejskich .Ja byłam dwa lata temu to miałam 920 zł . Teraz też będę szła na staż i mam nadzieję , że znowu z tych funduszy , bo zwykły staż z urzędu to około 750 zł .

jesli spelniasz kryteria dot stazuz efs to ok 920, nie pamietam dokladnie, ja skonczylam niedawno staz wlasnie z efs,
zwykly staz to ok 750
chodzi w tym o to ze jesli jestes na efs to nie pobieraja ci podatku,

ja miałam staż na 3 miesiące to dostawałam 780 ale starałam się o przedłużenie i dostałam na 5 miesięcy staż i zarabiałam 918 , ale to było w tamtym roku ;)

913,70zł jeżeli jest finansowany staż z UE, natomiast pozostałe staże to ta sama kwota tylko netto - wychodzi 819 zł z groszami.

Dziękuję dziewczyny za informacje :) pozdrawiam;)

jestem na Unijnym stażu 6 - miesiecznym i to jest kwota na ręke 952zł ;)
Drugi rodzaj są to z Urzedu Pracy czyli tzw krajowe
Unijnych nie ma możliwości przedłużenia
Natomiast te tzw krajowe czyli z urzedu pracy mozna łącznie ze stażem nawet do 12 miesięcy bez jednego dnia ;)

953,10 zł wypłacana jest kwota brutto

Cytat
kri22
jestem na Unijnym stażu 6 - miesiecznym i to jest kwota na ręke 952zł ;)
Drugi rodzaj są to z Urzedu Pracy czyli tzw krajowe
Unijnych nie ma możliwości przedłużenia
Natomiast te tzw krajowe czyli z urzedu pracy mozna łącznie ze stażem nawet do 12 miesięcy bez jednego dnia ;)

staże unijne (PO KL)- wypłacana jest kwota brutto więc dziwne, że Tobie wypłacają kwotę "na rękę"
a te "krajowe"- algorytm owszem mogą być przedłużane do 12 m-cy, ale tylko dla osób do 25 roku życia lub 27 r.ż. jeśli na dzień rozpoczęcia stażu nie minęło 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej. Pozostałym osobom mogą być przedłużane do 6 m-cy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-14 21:46 przez amnestiaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prowadzenie sklepu na ALLEGRO