Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w VAN GRAAF

20 lip 2009 - 17:34:36

Dziewczyny szukam i szukam po necie jakichkolwiek opinii na temat pracy w tym sklepie odzieżowy i nigdzie znaleźć niie mogę,w ięc postanowiłam napisać tutaj do was, mam nadzieję ze coś będziecie miały do powiedzenia na ten temat.
Może któraś z was pracowała, pracuje tam? Jak wyglądają zarobki? I ogólnie praca w tym miejscu? może znacie kogoś kto sie wypowiadał o pracy tam, albo chociaż podobny sklepie jak VAN GRAAF, w srodę mam rozmowe tam i juz sie stresuje, jestem ciekawa co i jak. mam nadzieje ze znajda sie kobitki które będą coś wiedzieć :)

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 20:34:29

up,up
nikt tam nie kupuje, nie słyszal nic o pracy tam?

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 20:35:43

ja tam nie wiem co to jest :D

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 21:00:49

van graaf sklep dosyc spory w galeriach handlowych sie mieszczacy :D
jest w dominikanskim we Wrocławiu np.:D

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 21:03:44

Mam kolege geja który tam pracuje... Bardzo sobie chwali ten sklep. Ja czasem lubie tam kupić jakąś szmate :D
Dla nie wiedzących, to raczej sklep lepiej notowany niż H&M. Np koszulka zwykła rozmiar S kosztuje 49.90 a ta sama koszulka w rozmiarze XL 52.90 :D
On własnie pracuje na Dominikanach :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 21:04 przez kashmir082.

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 21:07:24

Cytat
kashmir082
Mam kolege geja który tam pracuje... Bardzo sobie chwali ten sklep. Ja czasem lubie tam kupić jakąś szmate :D
Dla nie wiedzących, to raczej sklep lepiej notowany niż H&M. Np koszulka zwykła rozmiar S kosztuje 49.90 a ta sama koszulka w rozmiarze XL 52.90 :D
On własnie pracuje na Dominikanach :D

Bez sensu te ceny za dodatkowy kawałek materiału. Grubsi moga czuc się poszkodowani

Praca w VAN GRAAF

21 lip 2009 - 21:33:12

kashmir a nie wiesz jaka ma stawke? bo wlasnie jutro mam tam rozmowe na dominikanach :)
fajnie ze sobie chwali to juz mi lzej jesli uda mi sie tam dostac prace.

owszem van graaf to dosyc drogi sklep, kurtki dochadza do 500zł smialam sie dzisiaj ze nawet ze znizka pracownicza chyba mnie stac nie bedzie nic kupic heh:D

Praca w VAN GRAAF

18 sty 2012 - 18:29:44

i jak dostałaś tam prace??kurcze nie zauwazyłam ze stara jjuz ta wiadomosc:(któras z was moze tam pracuje?i jak wrażenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 18:30 przez Eirenee.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHAŁUPNICTWO