Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w Bijou Brigitte

04 lut 2013 - 15:02:50

Witam ,

Mam pewien problem. Jestem umówiona na rozmowe o prace do Bijou Bbrigitte. Czy może któraś z was tam pracowała? Jakie ogolnie sa warunki i czy polecacie :)
Z góry dziękuje za pomoc.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w Bijou Brigitte

04 lut 2013 - 15:08:09

Niestety nie pomogę:(

Praca w Bijou Brigitte

04 lut 2013 - 15:33:58

nie pomogę ale podbijam

Praca w Bijou Brigitte

04 lut 2013 - 15:36:51

nie wiem ale pewnie tak jak wszędzie,full roboty za najniższą krajową

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 4/5

Praca w Bijou Brigitte

04 lut 2013 - 15:38:03

moze lepiej placą niz w Mc;/

_________________________________________
http://szafiarenka.pl/40/6672393/licencjat-pomocy-gimnazjalistki.html

Praca w Bijou Brigitte

06 sie 2013 - 20:10:59

Hej;D Wiem że wątek był już trochę dawno, ale wiem sporo na temat firmy Bijou Brigitte więc postanowiłam odpowiedzieć;D

No więc tak- od razu zaznaczę że wiem co piszę, bo byłam przez 4 lata pracownikiem w Bijou na różnych szczeblach (zaczynałam od zwykłego Sprzedawcy, potem pełniłam funkcję Z-cy Kierownika i na koniec zostałam Kierownikiem) i pracowałabym pewnie jeszcze dłużej, gdyby mi nie zamknęli sklepu;/ Praca baaaardzo lekka, miła, wymagająca jedynie twojego zaangażowania, podstaw obsługi klienta i przede wszystkim optymizmu na codzień;D

-Grafik układany bardzo korzystanie dla wszystkich, z uwzględnieniem konkretnych próśb grafikowych, bardzo niewiele nadgodzin (wyjątkiem jest sytuacja kiedy ktoś weźmie L4, albo jest sezon urlopowy albo grudzień gdzie ruch jest bardzo duży)

-Rabat pracowniczy (na przecenę również)wynosił 50% i nie mógł przekroczyć kwoty 500zł na rok (to jest bardzo dużo w porównianiu np z Inditexem gdzie każdy ma tylko 15% rabatu)

-Wypłata ZAWSZE terminowo i na czas! To jest firma niemiecka więc takie formalności zawsze są zachowane;D Jeśli chodzi o kwotę wynagrodzenia to nie pamiętam dokładnie, ale jako zwykły sprzedawca dostawał chyba ok. 1000zł netto, ja jako kierownik dostawałam 1800zł netto

-Raz w roku na święta jest kolacyjka integracyjna- pracownicy wybierają miejsce i idą miło spędzić czas na koszt firmy;D

Dobra to na razie tyle, jak cos mi sie przypomni albo kto będzie miał pytania- to piszczie odpowiem na każde pytanie;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-06 20:32 przez have_fun.

Praca w Bijou Brigitte

06 sie 2013 - 20:12:49

praca wydaje sie spoko, bo się nie napracujesz, tylko chyba minus że to pewnie w centrum handlowym jest, a tam jest otwarte długo i w weekendy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc rysiom mazurskim na wyginięciu