Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

maszyny przemysłowe

2 minuty temu

Dom - remont i budowa

3 minuty temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

praca za granicą 2013

09 lip 2013 - 18:21:16

a ja z okolic Katowic :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-09 19:15 przez darczz.

praca za granicą 2013

20 lip 2013 - 16:28:35

Również szukam chętnej dziewczyny na wyjazd najlepiej z kujawsko-pomorskiego
Mogę wyjechać z Bydgoszczy
Piszcie!

praca za granicą 2013

20 lip 2013 - 16:30:28

Planuję z facetem na stałe do AU :) troszkę to potrwa bo nie jest to takie proste dostać wizę :)
Zyczę wszystkim powodzenia w realizacji marzeń !

praca za granicą 2013

06 wrz 2013 - 18:18:00

ja tez chetnie wyjade..! okolice wawy lodzi. piszcie kurcze. :)

praca za granicą 2013

17 wrz 2013 - 19:10:53

Witam wszystkich mam pytanie gdzie najlepiej wyjechać planuje zmienić moje życie które jest dość beznadziejne , poprawiam maturę w tym roku i emigruje , mam problem z językiem nie mówię super po angielsku ale myślę że poradzę sobie doradźcie proszę =-)

praca za granicą 2013

08 sty 2014 - 15:41:18

Bez znajomości języka nie zarobisz dobrych pieniędzy. Postaraj zapisać się na jakiś kurs jeszcze przed wyjazdem. Jak nie, to obowiązkowo w kraju do jakiego wyjedziesz, chyba że chcesz do końca życia zmieniać pościel w hotelach. Wyjazd nie załatwia sprawy. Trzeba mieć ambitny plan, ale nie "wyjadę do UK i jakoś to będzie, mam brata i ciotkę a pracę znajdę bez konieczności komunikowania się" :/ Sprawdźcie tutaj znaleźć oferty praca za granicą. Są tam oferty od sprawdzonych agencji oraz bezpośrednio pracodawców. Opiekunki, Konsultantki kosmetyczne itp. Powodzenia.

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

praca za granicą 2013

21 sty 2014 - 08:34:52

Nie dziwię się, że aż tyle z Was decyduje się na wyjazd za granicę. W tym kraju sytuacja jest coraz gorsza. Nie dość, że ludzie pracują za marne grosze, to jeszcze na śmieciowych umowach. Sama gdyby nie to, że mój chłopak tu studiuje i na razie nie chce wyjechać z tego kraju, to z pewnością wyjechałabym za granicę.
W przypadku takiego wyjazdu myślę, że najważniejsze jest znalezienie oferty pracy za granicą jeszcze przed wyjazdem. Dzięki temu na miejscu możemy już na spokojnie sobie zorganizować życie codzienne i niczym się nie przejmować. Ważne jest to, aby były to sprawdzone i rzetelne oferty od biur/firm które je gromadzą, a nie od postronnych, prywatnych osób co mogłoby być trochę niebezpieczne.

praca za granicą 2013

23 sty 2014 - 20:44:12

Cytat
zanetazanetka18
Ja też na sezon wyjeżdzam za granicę.
Przy zbiorze czereśni można zarobić ok. 70 - 120 euro na dzień
a na zbiorze jabłek jakie 60-80 euro na dzień.


Mam prośbę,miala bys mozliwośc załatwienia pracy tam u siebie na sezon...była bym bardzo wdzięczna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRACA HOSTESSA