Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czesc dziewczyny mam do was pytanie czy pracujac na 1/2 etatu juz od 2 lat czy otrzymam jakikolwiek kredyt w wysokosci 10-12 tys. na zakup dzialki??

Moze ktoras z was brala kredyt bedac w podobnej sytuacji??Pisze tu bo chce sie pierw zorietowac czy mam wogole jakies szanse bo niechce pojsc do banku i wyjsc na idiotke

Ale to zależy czy będziesz pracowała w warzywniaku na pół etatu w międzynarodowej firmie? Wydaję mi się, że zarobki się liczą a nie to czy pracujesz na pół etatu czy nie. No ale ja się nie znam.

No co Ty jaką idiotkę, pójść zapytać zawsze można. W końcu po to oni tam są.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 16:11 przez MajkaaaxDxD.

nie wyjdziesz na idiotkę, sprawdzą jak wiele będziesz w stanie im oddać w ramach niskiego zabezpieczenia:D i sprawdzą twój bik

lepiej idź do banku i się zapytaj ;)

Kto pyta nie błądzi podobno ;)

Idź do banku i się zapytaj, zapytać zawsze można i na pewno nie będą sie śmiać, bo przecież oni mają z tego pieniążki.

Wszystko zależy od zarobków i umowy. Jeśli pracujesz na zlecenie czy też masz umowę na czas określony to warunki kredytu będą gorsze, ale i tak większość zależy od zarobków.

To zależy od zarobków i umowy (czas określony, nieokreślony, typ umowy: zlecenie o dzieło... itd.)

Idź do banku i zapytaj, każdy ma praktycznie inne wymagania, a jak pójdziesz zapytać, to "w pysk" nikt Ci nie da.

Cytat
dzwooneczek
Wszystko zależy od zarobków i umowy. Jeśli pracujesz na zlecenie czy też masz umowę na czas określony to warunki kredytu będą gorsze, ale i tak większość zależy od zarobków.

Nie ma "gorszych warunków" dla osób z umową określoną, po prostu dopasowje się kredyt aby kończył się max z końcem umowy, co równa się z krótszym okresem kredytowania, co oznacza wyższą ratę i oprocentowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 20:10 przez Justysia_q.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

zależy od banku niektóre dają bez znaczenia na zarobki, jedynie mogą Ci obliczyć małe raty przez długi, długi czas.. przy czym będzie trzeba więcej spłacić bo naliczy się wyższy procent. Bo stwierdzą, że nie dasz rady większych spłacać.

najlepiej pochodzić i popytać w bankach :)
nie sugerować sie tylko tym co powiedzą w jednym :)

powodzenia :)

Przejście z WIBOR na WIRON jest istotnym procesem dla sektora finansowego. To wydarzenie będzie miało wpływ na różne rodzaje kredytów. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://biznes.interia.pl/artykul-sponsorowany/news-ktorych-kredytow-dotyczy-zmiana-wibor-na-wiron,nId,6864734

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca na wakacje