Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:47:11

Dziewczyny znalazałm dzisiaj ogłoszenie w gazecie dotyczące pracy w domu przy adresowaniu kopert. Zarobki powyzej 1000 zł. Zadzwoniłam pod numer podany w ogłoszeniu i powiedzieli tak: najpierw musze wpłacic 25 zł oni przesyłają umowę i mozna zacząc pracę, która polega na adresowaniu i wysyłaniu tych kopert. Czy któras z was próbowała może takiej metody pracy? czy to wogóle się opłaca???? Powiedzieli ze 200 wysłanych kopert to 1200 zl zarobku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 15:54 przez curly24.

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:48:56

hm... ja bym sie nie skusila Ty zaadresujesz cholera wie ile tego wyslesz a pozniej kasy nie ujrzysz oj nie odradzalabym

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:49:52

A za co chca te pieniadze?

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:50:58

25zl masz wplacic najpierw? to pewnie jakas firma krzak, dziwna sprawa , ja widzialam np ogloszenie wystawianie aukcji , 50gr za jedna -> smieszne pieniadze

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:51:49

Oglądałam program w tv,gdzie adwokat odpowiadał na listy telewidzów w 1 programie.
Okazuje sie,ze wszystkie ogłoszenia o pracę,które wymagaja wpłacenia "wpisowego" to oszustwo.Ty wpłacisz,a oni nie odpowiedza i zarobia 25zł.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:51:59

Jakby tak było, to ludzie by nie narzekali na biedę. Na pewno się nie opłaca. A już jak Ci każą jakieś pieniądze wpłacać, to już w ogóle.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:52:46

powiedzieli mi ze 200 kopert wysłanych to 1200 zł zarobku.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:55:08

Już raz dałam się na to nabrać... Zaufaj mi, to 100% ściemy.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:55:27

50gr to i tak dużo! kiedyś to było pare groszy (dosłownie 5gr chyba) za kopertę..
ale nie zaryzykowałabym.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 15:55:31

Cytat
aiden4
Oglądałam program w tv,gdzie adwokat odpowiadał na listy telewidzów w 1 programie.
Okazuje sie,ze wszystkie ogłoszenia o pracę,które wymagaja wpłacenia "wpisowego" to oszustwo.Ty wpłacisz,a oni nie odpowiedza i zarobia 25zł.
zgadzam się

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 16:00:24

to oszustwo, nic nie płać! ktos po prostu robi biznes na naiwnych ludziach

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 2/5

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 16:01:09

Ty naprawde myslisz, ze ktos Ci bedzie podsylac adresy i koperty, a Ty bedziesz tylko wypisywac i odsylac, a oni Ci zaplaca za to 1000zl???

Ja zmarnowalam te 25zl z ciekawosci i dowiedzialam sie co i jak jakis czas temu...

Ta "praca" polega na tym by umieszczac ogloszenia ze swoim numerem telefonu gdzie sie da (takie, na ktore ty odpowiedzialas i zadzownilas). Ludzie (tacy jak ty wlasnie teraz) beda do Ciebie dzwonic i pytac o ta prace (tak jak ty wlasnie zapytalas). Bedziesz musiala ich naklaniac do placenia owych 25 zl (tak jak probowano naklonic ciebie) i wysylac im umowy z warunkami idiotycznymi do spelnienia - tu wlasnie jest wspomnaine wczesniej adresowanie kopert.

Im wiecej osob naklonisz do zaplacenia 25zl za kilka kartek papieru tym lepiej. Jesli spelnisz warunek i zdobedziesz wymagana liczbe kazdego miesiaca to Ci zaplaca. Inaczej bedziesz miala w plecy, bo z tego co pamietam byly kary i oplaty.

Chodzi tu tylko i wylacznie o "piramide klamiania", zdobywanie kolejnych naiwnych.

Nie nie plac glupich 25zl, bo wlasnie z tego inni zyja.

Cytat
curly24
powiedzieli mi ze 200 kopert wysłanych to 1200 zł zarobku.

200 kopert czyli 200 osob naklonionych do zaplacenia 25zl czyli 200 naiwnych osob czyli 200 oszukanych osob

Mi tez na poczatku wydawalo sie ciekawe, ale szybko sie rozczarowalam. Zapomnij o tym.

Probowalam tez klejenia kopert, paczek z szarego papieru, prasowania naklejek na koperty.
Oni na koncu i tak kazdego zalatwia tak, ze nic nei dostaniesz, a jeszcze bedziesz stratna.
Wymysla, ze to co zrobilas nie spelnia ich wymagan, za malo, za pozno i nie zaplaca... Robota na marne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 16:05 przez romtomtom.

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 16:04:27

Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu... To wychodzi 6 zł za kopertę. Raz jest to raczej nie realne skoro dziewczyny piszą że dają 50 gr a dwa pierwsze słyszę żeby wpisowe płacić żeby miec prace...

Adresowanie kopert warto?

10 sty 2013 - 16:04:52

Cytat
romtomtom
Ty naprawde myslisz, ze ktos Ci bedzie podsylac adresy i koperty, a Ty bedziesz tylko wypisywac i odsylac, a oni Ci zaplaca za to 1000zl???

Ja zmarnowalam te 25zl z ciekawosci i dowiedzialam sie co i jak jakis czas temu...

Ta "praca" polega na tym by umieszczac ogloszenia ze swoim numerem telefonu gdzie sie da (takie, na ktore ty odpowiedzialas i zadzownilas). Ludzie (tacy jak ty wlasnie teraz) beda do Ciebie dzwonic i pytac o ta prace (tak jak ty wlasnie zapytalas). Bedziesz musiala ich naklaniac do placenia owych 25 zl (tak jak probowano naklonic ciebie) i wysylac im umowy z warunkami idiotycznymi do spelnienia - tu wlasnie jest wspomnaine wczesniej adresowanie kopert.

Im wiecej osob naklonisz do zaplacenia 25zl za kilka kartek papieru tym lepiej. Jesli spelnisz warunek i zdobedziesz wymagana liczbe kazdego miesiaca to Ci zaplaca. Inaczej bedziesz miala w plecy, bo z tego co pamietam byly kary i oplaty.

Chodzi tu tylko i wylacznie o "piramide klamiania", zdobywanie kolejnych naiwnych.

Nie nie plac glupich 25zl, bo wlasnie z tego inni zyja.



Wielkie dzięki za wyjaśnienie. a juz prawie dałam się nabrac....:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 16:05 przez curly24.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

List motywacyjny do branży odzieżowej...jak napisać dobre LM?