Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny znalazłam w internecie kilka ofert takiej pracy przy składaniu kwiatów i skrecaniu długopisów, oferuja duże zarobki bo nawet do 1600zł miesiecznie. Ale jestem Ciekawa jak naprawde to wyglada, czy naprawde az tyle sie na tym zarabia, nie chce dac sie oszukac. Prosze o wasze wypowiedzi szczególnie te które to robiły lub nadal robią.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ja tylko słyszałam ze obiecują takie sumy a potem okazuje się że zarobiłaś grosze

ja bym się nie podjęła takiej pracy

Oj ja chętnie bym podjeła pracę w domu ale wiem że te ogłoszenie to ściema.
niestety :(

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

jak dla mnie praca w domu to jest wg ściema, chyba że jesteś dziennikarką piszesz w domu artykuł i wysyłasz, pisarką czy coś w tym rodzaju, wszelkie prace polegające na skręcaniu, składaniu albo klikaniu w jakieś reklamy przez internet czy te ankiety to niestety ściema

Nie ryzykuj. Ciotka składała ramki do zdjęć, żeby jakoś na tym wyjść to miała cały pokój w tych kopertach :D

Tez mi sie bardzo wierzyc nie chce ze takie kokosy sie zarabia na skrecaniu dlugopisów czy kwaitków ale chciałam wysłuchac opini tych które podjeły taka pracę.

owszem , mozna zarobic te pieniazki co tam sie oferują, ale jest kruczek:
poniewaz to praca chalupnicza, to placa ci za ilosc tego co tam mialas do zrobienia i zrobilas, ja powiem tak , jak ktos sie rzuca na cel 1600zl z takiej "fuchy", musi liczyc sie z tym ze trzeba siedziec calymi dniami, i to po prostu robic. ile zrobisz =- tyle zarobisz.a to meczace zmudne monotonne,etc...wiec jak chcesz. wiem z autopsji.

A czy trzeba jakies koszty za to ponosic? Bo jak czytałam przy skladaniu kwiatków trzeb za paczke testowa zapłacic ok. 70zl ale oni maja to zwrocic przy pierwszej wypłacie. Jak to jest dziewczyny?

ja pare miesięcy temu pracowałam w taki sposób, zależy na kogo trafisz, fajny zarobek był bo zgarniałam 3,50 od zapakowania 30opakowan, i fajnie wychodzi miesięcznie nie do 1.800 ale 600 można spokojnie zarobić.. :)

no chętnie posłucham :) moze ktoś ma namiary do jakiejś sprawdzonej firmy jestem ze śląska z Sosnowca

A mozesz polecic mi ta firme bo w internecie jest mnóstwo takich ofert i nie chce zostac oszukana. 600zł to i tak nie źle, wcale nie licze na jakies kokosy.

A ja robię ankiety przez Internet i to żadna ściema, przysyłają czeki i nie ma żadnych problemów przy ich reakizacji - przy czym zarobki stosunkowo nieduże, bo można wyciągnać 200-300zł NA ROK.
Ja robię to od czasu do czasu, nie traktując tego jako typowej pracy chałupniczej, więc dodatkowymi stówkami i tak nie pogardze ;)

witam gdyby ktoś znał jakąs zaufaną firme tego tepu prosze podac namiary na pw

cześc dziewczyny macie namiary na jakąś uczciwą pracę chałupniczą bo nabrało mnie już kilka firm KOPER-TEX COMPARE UNION I JAKAŚ FIRMA Z GLIWIC ROBIĄCA NIBY KOSZE DLA IKEA

Hej Izabela 2011 mogłabyś dać namiary na tą firmę chałupniczą będę bardzo wdzięczna pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koniec umowy