Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej od poniedziałku zaczynam tam pracę własnie na tym dziale ktos z was tam pracował? na czym polega ta praca? domyslam się że musze je rozkładać i sprawdzać czy są świerze ale co jeszcze? przyjmować dostawy tez musze? jak to jest?

przyjęli Cię do pracy a nawet nie wyjaśnili na czym będą polegały Twoje obowiązki?o.O nie mów, ze i nie wiesz ile pieniędzy dostaniesz...

Zgodziłaś się na pracę i nie wiesz co będziesz robić? Dziwne..

Hejka, ja pracuje w intermarche ale na dziale piekarnia.
A w jakim mieście zaczynasz prace?

juz ta, kiedys pracowałam ale na kasie teraz do mnie zadzwonili ze potrzebują na dział warzyw i w poniedziałek mnie wszystkiego nauczą ale chciałabym sie mniej wiecej zorientować na czym to polega

Moja kumpela pracowała teoretycznie na tym dziale, a tak własciwie to częściej była na piekarni, z czasem przerzucili ją na kasę i tak wędrowała czasami nawqet jednego dnia od stanowiska do stanowiska.

Ale zgodziłaś się na pracę bez poznania jej warunków?

tak zgodziłam się nie jestem wybredna

Cytat
madziag195
tak zgodziłam się nie jestem wybredna

Tu nie chodzi o fakt czy jesteś wybredna czy nie...

Na pewno się nadźwigasz...

skoro dziewczyna piszę, że od poniedziałku zaczyna tzn., że się zgodziła...
Teraz się raczej nie wybiera i przebiera, bo nie ma w czym więc odpuśćcie sobie te uszczypliwości!

Cytat
-gabriellla-
skoro dziewczyna piszę, że od poniedziałku zaczyna tzn., że się zgodziła...
Teraz się raczej nie wybiera i przebiera, bo nie ma w czym więc odpuśćcie sobie te uszczypliwości!

Ale wybieranie i przebieranie a zapytanie o kluczowe kwestie to dwie różne sprawy.

Hej i kak jest w nowej pracy dają cię na kasę?

Mi tez zdarzalo sie, ze szczegoly pracy tlumaczono dopiero po przyjeciu, nie wiem czemu wy sie dziwicie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gabinet masażu Białystok