Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

od ponad roku w taki wlasnie sposob dorabiam,przed tym, sprzatalem tez ale w ubraniu,obowiazki mam takie same,czynnosci sprzatajace tez jedyna roznica jest taka ze robie to bez ubrania(albo prawie nago).nie ma zadnych sexualnych powiazan!!!tz nie uprawiam z klientkami seksu!!tylko sprzatanie(czasem na zyczenie klientki zrobie kawe lub zrobie maly posilek i podam do stolu)co wy,Kobiety sadzicie o tym?czy to jest chore?nienormalne?czy moze jednak jak to sie mowi zadna praca nie hanbi?pozdrawiam.....wiem ze dalem ten watek juz jakis czas temu ale pomyslalem ,ze moze pojawilo sie wiecej forumowiczek na tej stronie, mam na mysli nowe osoby i beda mialy nowe,inne lub podobne opinie.naprawde bardzo dobre forum chyba najlepsze kobiece polskie forum dla kobiet,pozdrawiam moderatorki i forumowiczki

Twoje ciało Twoja sprawa osobiście nie uważam to za chore ani nienormalne.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Jakoś nie widzi mi się obcy facet łażący w samych gaciach po mieszkaniu, ale skoro jest takie zapotrzebowanie , to sprzątaj....i skoro jest z tego forsa:)

tak to jest chore :D

ale kiedys czytalam lubo ogladalam program o czyms takim :D

skoro jest popyt to i jest podaż haha :D

faceci podobno nakladaja na członki ściereczki i jak Pani każe to tym czyszczą buehehehe

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

nie rozumiem po co ciągle dodajesz ten wątek, tak jest to chore, upadlasz się,bogate kobiety za kasę poniżają Cię, ale rób sobie co chcesz.

Jestem tylko ciekawa jaką masz kase za to...

No sprzedajesz się ale masz na to wytłumaczenie że niby nic złego nie robisz.
Twoje Ciało twoja decyzja. Jak nie masz za co zyć to każda metoda zrobienia jest dobra..chyba że masz większy szacunek do siebie i masz granice..a jesli nie masz to hulaj dusza ..
Słyszałam już o tej metodzie zarabiania, i nie wierze że nie dochodzi do seksu czy molestowania..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Juz ogłaszałes sie nie raz tutaj .... dalej sprzątasz ? :D

Cytat
madziulka1993
Jestem tylko ciekawa jaką masz kase za to...
kasa jest wieksza od normalnego sprzatania zalezy od wymagac klientki,przeciez w roznych domach jest inny balagan inne rzeczy do sprzatania czasem trzeba posprzatac dokladnie wszystko i to super dokladnie a gdzie niegdzie wystarczy odkurzanie i powycieranie kurzow
Cytat
_berserk5
Juz ogłaszałes sie nie raz tutaj .... dalej sprzątasz ? :D
achh dzien dobry pani moderatorko pamietam pani posty...nie oglaszam sie,nigdy nie dalem tutaj ani mojego telefonu pryw. ani adresu email,po prostu ciekawi mnie opinia innych(nowych i starych forumowiczek)...tak ,dalej tak sprzatam,nigdy swoich zasad nie zlamalem(chodzi mi o to ze nie ma seksu!!ani nic podobnego!!)jedynie przyjalem pare ofert zeby byc nagim kelnerem na takich skromnych kilkuosobowych damskich wieczorkach.pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 11:12 przez pedritto.

haha sciereczki na penisy... fajne :) podoba mi się :D No cóż. Ja czułabym się upokorzona. Uwielbiam swoje ciało. Chwalić się nim chce tylko swojemu męźczyznie. Ale mam staroświeckie poglądy ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

od roku? Chłopie Ty takie wątki zakładasz od przesło dwóch lat :D

i znów to powiem "Zaś Ty?"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zatrudnię 20 mężczyzn do pracy TORUŃ