Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca barmanki

27 lis 2012 - 13:55:03

Czy może któraś z was pracuje jako barmanka lub za barem i może podać jakieś cenne wskazówki:) za kilka dni zaczynam pracę jako barmanka, nigdy nie miałam z tym styczności i się stresuję;/;/

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:41:44

nie masz co się stresować ... praca nie jest zła ale, trzeba przyznać, jest męcząca ... Moja znajoma była barmanką w krakowie i ciągle chodziła zmęczona i niewyspana (praca na nocki) ... Wszystko też oczywiście zależy od tego jak masz ustalone warunki ...
Na pewno nie ubieraj butów na obcasie :)
I powodzenia ...

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:46:17

Zaczynasz pracę barmanki i nie masz o tym zielonego pojecia? Żadnego kursu, jakieś przyuczenia? Nalewałaś Ty chociaż piwo kiedyś z kega? Umiesz zmienić chociaż tego kega? Umiesz zrobić jakiegoś drinka?

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:47:26

Pracowałam jako barmanka i kelnerka. Chodziłam na nocki no i w restauracji. Ogólnie praca fajna, ale odeszłam bo nie chciało mi sie już słuchać głupich tekstów i usługiwanie. Plusem jest to że można fajnych ludzi poznać, czas szybko leci a o napiwkach nie wspomne:) wszystkiego trzeba próbować zawsze nowe doświadczenie!
Życzę powodzenia dasz radę!:)P

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:49:39

ja pracowałam, moja rada wez płaskie buty:)
to dobra praca( napiwki) ale i mecząca, powodzenia;)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:51:53

madziutexcos ty dzisiaj nie miała orgazmu ,
pójdzie to sie nauczy a ty pewnie studia barmańskie skończyłaś ??????

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:55:42

wszystkiego sie nauczysz, nie boj zaby. ale owszem, jesli na nocki, to bedzie Ci ciezko na poczatku, albo i w ogole. organizm jednak sie meczy.

tez kiedys pracowalam jako barmanka, niedlugo, ale cos tam wiem.
nie mialam doswiadczenia i dalam rade, wiec glowa do gory, wdrozysz sie we wszystko w trakcie pracy :)

"egzakli" donia :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 15:56 przez izasko1987.

Praca barmanki

27 lis 2012 - 15:56:25

A Ty doniu chcesz porozmawiać na ten temat? Czy przyszłaś za mną jak pies za panem? Wszędzie musisz robić offtop?

Pytam dziewczynę, bo chcę jej coś poradzić, a nie wiem, co umie, a czego nie. Chyba to normalne? Powinni Cię autorko jakoś przeszkolić na początek, skoro nigdy nie miałaś nic z tym wspólnego. Tak od razu Cię rzucą na głęboką wodę? Chyba, że idziesz na początek tylko poobserwować i czegoś się nauczyć. Bo jak nie, to ciężko :)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:08:47

Cytat
madziutex
A Ty doniu chcesz porozmawiać na ten temat? Czy przyszłaś za mną jak pies za panem? Wszędzie musisz robić offtop?

Pytam dziewczynę, bo chcę jej coś poradzić, a nie wiem, co umie, a czego nie. Chyba to normalne? Powinni Cię autorko jakoś przeszkolić na początek, skoro nigdy nie miałaś nic z tym wspólnego. Tak od razu Cię rzucą na głęboką wodę? Chyba, że idziesz na początek tylko poobserwować i czegoś się nauczyć. Bo jak nie, to ciężko :)
no to będzie otwarcie lokalu także ja ze znajomą idziemy na głęboką wodę:)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:10:51

Dacie radę , często dziewczyny przychodzą bez doświdczenia

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:16:12

Cytat
donia86s
Dacie radę , często dziewczyny przychodzą bez doświdczenia
Dzięki Donia:)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:18:18

Cytat
justa6


no to będzie otwarcie lokalu także ja ze znajomą idziemy na głęboką wodę:)

No to tym bardziej powinniście się postarać żeby to wyszło jak należy. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, wiadomo. Naucz się chociaż to piwo nalewać i parę prostych drinków, w razie jakby ktoś przyszedł i Cię zapytał co polecasz :) I wydrukuj sobie kartę z drinkami, ze składem, jak co się robi i jedziesz :) A duża to knajpa?

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:19:15

ja ostatnie 10 lat pracowalam jako barmanka (potem menadzerka) w pubach restauracjach... jak zaczynalam to bylam zielona, wszystkiego mozna sie nauczyc, praca nie jest trudna. ja nigdy na nocki nie pracowalam, max do polnocy, a potem klienci do widzenia i do domku :)) praca fantastyczna, dobre napiwki, duzo roznych ciekawych ludzi (zalezy gdzie pracujesz, ja pracowalam w fajnych restauracjach), sa tez bufony, ale po prostu trzeba nie przywizywac wagi do tego, co mowia. u nas zmiana kegow zajmowal sie menadzer (pozniej ja jak bylam menadzerem), a ogolnie barmanka to robienie drinkow, nalewanie piwa, czasami robienie kawy, takie pierdolki :)

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:22:35

Ja pracowałam :)
Najlepszą radą byłyby tutaj wygodne buty! ;) heheh
Uśmiechaj sie słuchaj tych wszystkich opowieści.. czasami zdarzają sie takie przypadki wylewania łez przy wódce ;)
Pamietaj ,żeby lać piwo po ściance!
Nie istnieje dobra rada dla barmanki, ja uwielbiałam tą prace :)
Mecząca ,ale można poznać wielu ciekawych ludzi.
Powodzenia

Praca barmanki

27 lis 2012 - 16:26:08

Dasz radę to żadna filozofia:) poducz się robienia fajnych drinów:D z uwzględnieniem tych delikatnych,kolorowych czyli kobiecych:))..grunt to uśmiech na twarzy i kontakt wzrokowy z klientem-napiwek ważna rzecz w pracy barmana:D..co do kegów jak Ci raz ktoś pokaże to sama już zmienisz drugiego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pisać czy nie pisać ?