Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie w moim miescie ciezko zanalezc prace zastanawiam sie wiec czy nie warto otworzyc czegos swojego, jest duzo dotacji i tym podobnej pomocy z UE. Wymyśliłam ostatnio ze nie ma w moim miescie sklepu z uzywanymi akcesoriami dla dzieci typu lozeczka, wozki, chodziki, stoliki ,krzeselka zabawki, podgrzewacze i tego tupu rzeczy, mysle ze chyba lepiej kupic cos na miejscu niz kupujac uzywane i dodatkowo placac za przesyłki co o tym myslicie ??

widzę, ze mamy podobne pomysły ;) hehe
też o tym myśłalam dobry pomysł ;p

:0 ciesze ze nie jestem sama :D moze któras z Was zalozyla cos takiego ??

Jezeli uwazasz ze w Twoim miescie istnieje zapotrzebowanie na tego typu rzeczy,to dlaczego nie,2 lata kiedy to bedziesz placila najnizszy zus,moze byc okresem probnym,zalezy jeszcze czy masz swoj wlasny lokal czy tez wynajmiesz,jezeli stwierdzisz ze udaje Ci sie zarobic tyle,ze wystarczy na oplaty i jeszcze zostanie,to mozesz zawsze zwiekszyc i zroznicowac asortyment sklepowy.

pomysł bardzo dobry. myślę,że z dobrym biznesplanem łatwo dostaniesz dotację. trzymam kciuki :)

Jak dla mnie, to sklepów z akcesoriami dla dzieci i zakładów pogrzebowych nigdy za wiele. Klientów tylko przybywa.

Treść posta została usunięta automatycznie

Cytat
madziutex
Jak dla mnie, to sklepów z akcesoriami dla dzieci i zakładów pogrzebowych nigdy za wiele. Klientów tylko przybywa.
niż demograficzny przecież mamy :0

no w sumie tak sa portale internetowe ale nie kazdy z nich korzysta, a po drugie mysle ze grunt to dobra reklama i dobra jakos produktów rzeczy uzywane ale zadnabe czyste sprawne do tego gwarancja rozruchowa ktorej pewnie osoby prywatne nie daja przy zakupie . Mysle ze to moze sie udac :)
Nie nastawiam sie od razu na nie wiadomo jakie zyski oby wystarczalo na oplaty i na zakup towaru z czasem mozan brac rzeczy w komis i sprzedawac co o tym myslicie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 20:52 przez asiunia_1989.

sunnyz, w dzisiejszych czasach w internecie można kupić wszystko po kosztach, nawet leki na receptę (wiem...). Więc patrzac takimi kategoriami, nie opłaca się otwierać nic - ani spożywczaka, ani ciucholandu, ani monopola, ani sex-shopu. Trzeba mieć jaja, pomysł, jaja i jeszcze raz pieniądze.

oryginal, no to fakt, ale chyba nie w każdej gminie? No, ale ok, w takim razie zastanowiłabym się jednak nad zakładem pogrzebowym. Śmiejmy się, to dopiero biznes. Znam od podszewki, kasa niewyobrażalna...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 20:56 przez madziutex.

ja jednak chyba pozostane przy sklepie dla dzieciaczkow nie dla umarlakow:d

No to musisz teraz skłonić ludzi do "tworzenia" klienteli :]

heheh no tak najpierw to ja musze napisac biznesplan :D a to bedzie dopiero misja

powiem Ci szczerze że ja jako matka nie dawno kompletowałam wyprawkę dla małej to i tak raczej korzystałam z zakupów internetowych jak większość moich koleżanek bo jest taniej .

Ale co masz na mysli piszac "wyprawke" ?? Ja nie zamierzam sprzedawac kocyków, rożków kremów, zasypek, pampersów ciuszków bo tego jest pełno w lumpeksach ,bardziej stawiam na zabawki rowerki, chodziki,stoliki edykacyjne moze wózki zrobie rozeznanie w miescie i dowiem sie mniej wicej co by chetnie kupili oni i ich znajomi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-27 09:07 przez asiunia_1989.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca i studia .