Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:01:49

owszem - prawdziwe jabłka dla " gości hotelowych " ii to w 5* hotelu ;D

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:03:35

Ja pracuję w hostelu więc daleko do hotelu. Ale nie zamieniłabym się. Atmosfera w hostelu jest całkiem inna niż w hotelu i to mi akurat odpowiada. Praca faktycznie z ludźmi i nudzić się nie można. ;)

Powodzenia w szukaniu pracy

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:05:53

Cytat
marcela92
jest jeden taki hotel w katowicaach, gdzie pokojówki muszą czyścić jabłka prontem - ale bardzo czesto wykorzystują praktykantki :D
dobrze, że nie domestosem :O

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:10:37

U nas (na mazurach) tylko przyjmują na sezon i to praktykantów. ;] Także osobom które nie mają doświadczenia w tej branży mówią do widzenia. Najlepsze jest to, że praktykanów mają na sezon, bo w tech. hot jest tak, że mają praktyki w wakacje, ale oddaja im cały wrzesien. Z tego co słyszałam to nie jest wcale zle, zalezy na jaki zespoł się trafi. Najgorzej jest pracować z osobami starszymi ok.40, bo niestety niesamowicie sie rzadzą .;/

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:17:01

Jeju dziewczyny! Dzięki ;D Jak tylko śmignę do miejsca gdzie jest hotel przy hotelu to jednak się przejdę i zostawię tam swoje CV, a co! Kto nie próbuje ten nie ma.

Co do jabłek - matko chyba nie tknę nigdzie jabłek przez to...

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:21:50

ja pracowalam i miałam 10zl na godzine i wcale nie trzeba mieć znajomości;)
U mnie to było tak ,że napisałam ogłoszenie ze poszukuję pracy na jednym z portali i po kilku godzinach do mnie zadzwonili z propozycją pracy ;)
Pracowałam i w biurze, w banku , w sklepie ale w hotelu miałam najlepiej . Super ekipa i szefostwo ;)

praca w hotelach

24 paź 2012 - 22:27:54

cihuutka to tylko pozazdrościć :) też będę próbowała :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

praca w hotelach

24 sie 2018 - 15:59:03

Ja pracuję w hotelu verde montana i pracę poleciła mi koleżanka, można fajnie sobie tu dorobić , miałam popracować 3 miesiące, a jestem już pół roku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kieroznik "Roban" Krakow opinie, rady:)