Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 20:46:57

Witajcie,
Potrzebuję waszych rad, a może po prostu się wygadać...
Chodzi o moja pracę... Już sama nie wiem co mam myśleć.
Otóż sprzątam biuro znajomego od mojego ojca, wszystko pięknie tylko od mojego "szefa" dostaję różne propozycje...
Wiedziałam, że ten facet taki jest. Ma żonę, dziecko, a i tak lata na prawo i lewo. Ojciec nie chciał żebym tam pracowała. Ale niestety sytuacja nas do tego przymusiła... Tata z nim rozmawiał i powiedział, że ma się trzymać ode mnie z daleka. Powiedział, że przecież jestem jego córką, nie mógłby. A jednak... Mam dość, nawet nie wiem co mam mu odpowiedzieć, jak tak do mnie mówi... Jak się zachować... Siedzę cicho.
Nie mam zamiaru tam długo pracować, bo do końca listopada.

Pomóżcie, jak mam się zachowywać jak on tak do mnie mówi? Czasami mam ochotę walnąć mu w twarz, ale nie mogę...

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 20:52:20

No ja Cię proszę,szczel mu w pysk i wyjdź z podniesioną głową!ani się nie zastanawiaj

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 20:54:34

Nie wiem co konkretnie mówi, ale jedynym sposobem jest kategoryczne "Nie życzę sobie, aby się pan tak do mnie odzywał" i już. Jasno i dobitnie. Powtarzaj do skutku, jak nie możesz zagrozić wizytą u jego żony. Jak i to nie pomoże - uciekaj.

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 20:55:18

Powiedz mu, że nie życzysz sobie takiego zachowania i jeśli musisz tam pracować, zaciśnij zęby i wytrzymaj do listopada.

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 21:17:00

Przypomnij mu, że umawialiście się na to, że nie będzie takich podchodów, więc sobie tego nie życzysz.

Co ja mam zrobić?

30 wrz 2012 - 21:25:17

Nagraj go i powiedz, ze jeśli nie da Ci pracować w spokoju do końca, to doniesiesz na niego na policję. Przecież to molestowanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dion market- informacje