Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak jestes z duzego miasta to super pomysl, ja swooj biznes zamykam w styczniu

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Jeszcze jedno, nie trzeba od razu ładować kasy w zakupy, można te rozwiązania wynajmować, zobaczcie to - http://www.szorowarki.pl/ Wszystko jest normalnie do wynajęcia - tak więc można to rozwiązać na prawdę ekonomicznie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Aby się wybić w tej branży szczególnie w dużym mieście, warto mieć coś czego inne firmy nie mają, może np. profesjonalne szkolenie? Są takie np. w ofercie firmy - http://euro-mop.pl/ po za tym dobry sprzęt - niestety najczęściej drogi, ale zwróci się na pewno :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Treść posta została usunięta automatycznie

Wątek jest z 2012 roku, czemu odgrzewacie stare kotlety?

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Powiem tak... może nie zatrudniamy jakoś często sprzątaczek, bo raczej na wybrane okazje, ale widzę różnicę w podejściu do pracy babek z pozamiatane.pl, gdzie muszą się starać i kobiet zatrudnionych bezpośrednio na dłuższe umowy. Jednak wybieranie z wielu sprzątaczek, bez stałego zlecenia, daje więcej spokoju - usługi są lepiej realizowane.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Podstawą w takiej działalności jest dobry sprzęt i rzetelność pracowników. Jeśli chodzi o sprzęt to należy już na początku pomyśleć o profesjonalnych odkurzaczach, zamiatarkach, myjkach czyszczących itp. - są teraz firmy takie jak DAWO z Lublina, które mogą dostarczyć takie kompleksowe wyposażenie. Druga rzecz to dobrzy pracownicy. Rzetelnie wykonywane zlecenia będą najlepszym sposobem na pozyskanie kolejnych klientów.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

A moim zdaniem na początku trzeba się w czymś wyspecjalizować. Nie lubię firm, które twierdzą, że znają się na wszystkim. Teraz duży popyt jest np na pranie tapicerek i dywanów. Możesz wysłać swoją ofertę do sal zabaw i przedszkoli, których jest coraz więcej, zakupić sobie podstawowy, ale profesjonalny sprzęt i chemię dobrej jakości (np od Haerson - tu Cię nawet przeszkolą, udzielą wskazówek) i próbować. Z czasem dopiero poszerzać działalność, zatrudnić kogoś do pomocy. Tak czy siak, biznes ma potencjał, tylko trzeba do niego odpowiednio podejść i dobrze wykorzystać :)

Ja bym zaryzykowała! Teraz jest popyt na takie zlecenia, sama korzystam z usług firmy, która odpowiada u mnie za mycie okien w Opolu kilka razy w roku. Jestem z nich bardzo zadowolona i polecam ich wszędzie, gdzie tylko mogę. Tutaj macie link: https://hakinson.pl/uslugi/.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Mam wrażenie że w dobie koronavirusa firma sprzątająca to dobry biznes. Ktoś podziela moje zdanie?

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Akmar z Olsztyna - super firma sprzątajaca, niedroga i doskonale zorganizowana.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Współpraca z firmami