Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

43 minut temu

Budowa domu

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Asystentka stomatologiczna

06 wrz 2012 - 11:16:41

Witam. Jutro ide na dwie rozmowy kwalifikacyjne jako asystentka stomatologiczna. Jak myślicie jakie pytania mogą zadać. Pozdrawiam:)
????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 12:11 przez focusik.

Asystentka stomatologiczna

06 wrz 2012 - 17:52:53

A jeśli można spytać, to czy ciężko było Ci znaleźć tą pracę? :) Znasz już warunki? Ja zastanawiam się nad szkołą dla asystentek, nie wiem czy się opłaca. :)

Asystentka stomatologiczna

11 wrz 2012 - 09:34:50

oj opłaca się opłaca zdecydowanie :) akurat dla asystentek i higienistek stomatologicznych to praca zawsze się znajdzie :)

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:37:49

Cytat
adrianka80
oj opłaca się opłaca zdecydowanie :) akurat dla asystentek i higienistek stomatologicznych to praca zawsze się znajdzie :)


A skąd ta pewność? ;> Pracujesz jako asystentka ? Wiesz może jakie są zarobki?

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:52:47

Na pewno zapytają Cie o wykształcenie, praktykę, może opiszą jakąś sytuację i spytają co byś w takim przypadku zastosowała?:P

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:54:23

pewnie standardowo wady zalety, cele w zyciu, wyksztalcenie, co robisz obecnie dlaczego chcesz pracowac jako asystentka stomatologiczna:)

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Asystentka stomatologiczna

13 wrz 2012 - 09:57:13

Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)

Asystentka stomatologiczna

16 wrz 2012 - 12:21:23

ostra123 powiem Ci, że musiałaś mieć dobre kwalifikacje hehe. Ja póki co przymierzam się do zrobienia tej astystentki stom. w tebie ale muszę jeszcze dowiedzieć się czy nie będzie mi to kolidowało z pracą.

Asystentka stomatologiczna

16 wrz 2012 - 12:25:28

Cytat
ostra123
Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)
pogratulować kwalifikacji

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Asystentka stomatologiczna

18 wrz 2012 - 10:20:20

Cytat
nnattalla
Cytat
ostra123
Pracowałam kiedyś jako asystentka, ale mój owczesny szef nie kłopotał się, żeby przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Wystarczył mu rzut okiem w mój dekolt i juz miałam tę pracę :)
pogratulować kwalifikacji

Pochwal sie w takim razie swoimi "kwalifikacjami", jeśli moje Ci nie odpowiadają :)

Asystentka stomatologiczna

18 wrz 2012 - 11:41:12

Cytat
marta_1512p

A skąd ta pewność? ;> Pracujesz jako asystentka ? Wiesz może jakie są zarobki?

moja znajoma pracuje i zarabia bardzo dobrze. a stąd mam pewność, że nowe rozporządzenie przecież mówi o tym, że w każdym gabinecie stom musi być zatrudniona asystentka.

Cytat
milosna
ostra123 powiem Ci, że musiałaś mieć dobre kwalifikacje hehe. Ja póki co przymierzam się do zrobienia tej astystentki stom. w tebie ale muszę jeszcze dowiedzieć się czy nie będzie mi to kolidowało z pracą.

ale akurat w tebie masz chyba 3 opcje: dziennie, wieczorowo i w weekendy? chociaż z tego co widzę najbardziej się opłaca dziennie bo ma się wtedy tablet za free ;)

Asystentka stomatologiczna

20 wrz 2012 - 22:56:18

Asystentka stomatologiczna? Pracowałam bez przygotowania, tzn. nie miałam ukończonej żadnej szkoły przygotowującej do zawodu, w klinice mnie wszystkiego nauczyli. Nie wiem czy mieliby problemy z powodu tego że nie miałam ukończonej szkoły, tym bardziej, że asystowałam przy zabiegach chirurgicznych, ale nie moja brocha. Miałam wiele obowiązków w tej pracy, poza tym jest to odpowiedzialna praca i ryzykowna, ja zarabiałam grosze, więc zrezygnowałam.

Asystentka stomatologiczna

06 paź 2012 - 20:12:08

Jako Asystentka stomat. pracuję około 2 lat
Wszystkiego tak jak koleżanka we wcześniejszym poście nauczyłam sie w pracy
Asystuje przy chirurgii stomat. zachowawczej jak i implantacji
Jesli czegos bardzo chcesz i chcesz sie uczyc to dasz rade jesli natomiast nic nie chcesz dac od siebie nie odnajdziesz sie w tej pracy
Jesli chodzi o zarobek mogło by byc lepiej
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stypendium stażowe 913 zł ?