Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:00:29

mam taki maly problem...
chce zlozyc cv do firmy transportowej, ktora dziala w krajach niemieckojezycznych na stanowiko pomoc biurowa. i tu sie zaczyna problem. mature zdalam dobrze ale wiadomo jaki jest poziom w naszych szkolach... poprostu boje sie ze jak mi dadza jaki papier czy cos to nie bede wiedziala o co tam chodzi;p i nie wiem wlasnie co mam napisac w cv przy rubryce jezyk niemiecki. waham sie ze jak napisze: w stapniu komunikatywnym, a oni mi cos sie zapytaja to ja nic nie powiem i wyjde na glupka, ze pisze komunikatywny a wacka umiem.. tak wiec co tam mam napisac?

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:03:28

mierz siły na zamiary! myśle, że znajdą lepszych kandydatów na to stanowisko i to takich, którzy się nie boją o stan swoich umiejętności

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:03:29

pisz prawdę. znajmomość języka szybko da się zweryfikować.

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:09:03

Właśnie nie robic z siebie głupka nie zmyślaj w CV.
Tym bardziej jeżeli chodzi o język.

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:12:30

czyli co tam napisac? mature zdalam ale dogadac sie po niemiecku i to o transporcie to bieda... w stopniu podstawowym?

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:21:38

ja nie wiem czemu u nas w szkołach tak dziwnie uczą języków. człowiek gramatykę zna a jak przychodzi co do czego to się nie dogada bo nie zna słownictwa. gdybym ja się angielskiego sama nie uczyła to w życiu bym sobie nie dała rady w pracy mając w głowie tylko to co było w szkole.

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:24:59

napisz: maturę jakoś zdałam

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:26:52

z reguły nie lubią jak się pisze komunikatywny, tylko poziom według skali europejskiej
od A1 do C2

jeśli miałaś niemiecki przez 3 lata liceum to w zależności od tego jak go opanowałaś jesteś na poziomie A2 lub B1

j. niemiecki cv

21 sie 2012 - 19:33:52

Finka ma racje
poczytaj w necie na temat poziomów.
Nie chce tutaj Cie zniechęcać, ale może poszłabyś się gdzieś sprawdzić z niemieckim.
W empik school są takie zajęcia, że rozmawiasz z osobą która totalnie nie zna naszego języka lub zna na zasadzie "Kali chceć jeść" i wtedy przekonasz się gdzie masz braki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca EURObank