Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy lubicie swoją pracę?

21 sie 2012 - 14:02:59

Witam!
Dziewczyny lubicie swoją pracę czy nie? Czym się zajmujecie? Z czym musicie się zmierzyć w swojej pracy?
Zapraszam do dyskusji:)

czy lubicie swoją pracę?

21 sie 2012 - 14:10:01

ja jeszcze studiuję, ale mój kierunek jest moim marzeniem od dzieciństwa, więc mam nadzieję, że będę lubić przyszłą pracę :) będę pracowała w laboratorium diagnostycznym, badała tkanki lub geny, w zależności od specjalizacji :)

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:24:02

ja pracuje uniwersalnie. Raz kwiaciarnia a raz sklepik z kwiatami, zniczami itp.
Aktualnie jednak staram sie o kwiaciarnie na stale. I bardzo lubię ta pracę.

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:28:29

heh dobre pytanie :)
ja bardzo lubię swoją pracę bo daje mi dużo satysfakcji choć nie jest łatwo. Nie ma taryfy ulgowej , jest dużo stresu, trzeba ogarniać wiele tematów na raz. Jestem inżynierem budowy ds. wentylacji klimatyzacji wody lodowej i ciepła technologicznego ;) pracuję na budowie, obecnie Hali widowiskowej ;) mam zdjęcie z budowy w szafie 

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:33:54

Cytat
nicolenkaa
ja jeszcze studiuję, ale mój kierunek jest moim marzeniem od dzieciństwa, więc mam nadzieję, że będę lubić przyszłą pracę :) będę pracowała w laboratorium diagnostycznym, badała tkanki lub geny, w zależności od specjalizacji :)

Ja pracuję właśnie w labie diagnostycznym, lubię swoją pracę choć czasem bywa ciężko, jak przychodzi dużo materiału do badania. Poza tym jak ktoś liczy, że to wygląda jak na filmach (typu CSI Kryminalne zagadki Miami) to niech zejdzie na ziemię :P

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:37:50

Pracuję jako rejestratorka medyczna.
Niestety moja praca do przyjemnych nie należy, na codzień spotykam się chorymi, często bardzo chorymi dzieciakami, które przyjeżdzają do nas z całej Polski.

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:39:53

Cytat
nicolenkaa
ja jeszcze studiuję, ale mój kierunek jest moim marzeniem od dzieciństwa, więc mam nadzieję, że będę lubić przyszłą pracę :)

Ja też studiuję, to co interesuje mnie od dziecka ;) i wierzę, że będę pracować w swoim zawodzie i będę mega zadowolona ;)

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:40:39

Ja jestem tylko na stażu w urzędzie, ale bardzo mi się podoba póki co. Tylko teraz mam zwolnienie do pt, a wolałabym wrócić do pracy :(

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:43:46

obecnie nie pracuje jako animatorka, sama na 400 osobowy hotel przez pól roku. 10 września kończę umowę i nie chce myśleć o jej przedłożeniu jestem zmęczona i wypalona

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:44:41

ja pracuję jako Specjalista ds. Eksportów i Importów. Praca daje w kość, trzeba wiele naraz ogarniać, więc jest stres, ale daje wiele satysfakcji :) mogę śmiało powiedzieć, że lubię tę pracę :)

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 18:45:15

jestem nauczycielką nie lubię swojej pracy... gdybym tylko miała możliwość pracy w innym charakterze nawet bym sie nie zastanawiała

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 19:03:00

ju_styska
współczuje, może spróbuj się przekfalifikować ?

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 19:08:43

Nie lubię swojej pracy, tego ile godzin muszę w niej spędzać;/

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 19:08:52

ja jestem kosmetyczka i uwielbiam swoja pracę choć chwilowo nie pracuje bo mam małe dziecko,ale praca the best!

czy lubicie swoją pracę?

22 sie 2012 - 19:14:36

Ja pracuje w H&M i bardzo lubię swoją pracę :) mogła bym tylko więcej zarabiać, ale ogólnie jest ok :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca za granicą a zarobki!!!!