Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lumpex opłaca się?

15 sie 2012 - 12:53:27

Dziewczyny czy któraś z was może prowadzi własny ,,ciuszek" lub kogoś zna kto jest właścicielem. Możecie mi powiedzieć ile wynoszą was opłaty, na jakiej zasadzie to działa, opłaca się? Pierwsze miesiące były ciężkie, bardzo? Czy z miesięcznego zarobku da się wyżyć, po uniszczeniu opłat i wszystkich innych należnośći związanych z interesem? No i czy któraś z was prowadzi swą działalność na terenie woj.podlaskiego lub w okolicach? Gdzie się zaopatrujecie? I jakie są mniej, więcej ceny w hurtowniach? Same po ciuchy jeździcie czy jak to się odbywa? Proszę o odpowiedź.
Czy ktoś mi odpowie?
No czy mi ktoś odpowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-16 16:07 przez Joasia_Tomaszuk.

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:35:30

wlasnie czy ktoras prowadzi sklep odziezowy,mam dostep do nowej modnej i taniej odziezy,tylko czy to się oplaca?

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:36:57

oo też chetnie się dowiem

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:40:01

nikt?podzielenie sie doswiadczeniami zapewne rozjasniloby temat wlasnej dzialalnosci..

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:40:49

Konkurencja :)

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:40:59

u mnie w miescie niestety nawet tanie sklepy z ubraniami juz poszla na odstawke.

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:41:26

też jestem bartdzo ciekawa jak to wyglada

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:42:35

też jestem ciekawa, ale obawiałabym się, że w moim przypadku nie ma mowy o wyżyciu :D zapewne cała pensja poszłaby na fatałaszki.. :C

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:44:29

Cytat
Tally91
u mnie w miescie niestety nawet tanie sklepy z ubraniami juz poszla na odstawke.
w takim razie gdzie mieszkancy sie ubieraja?odziez uzywana u mnie nie wchodzi w gre,skoro nowe moge sprzedawac w podobnej cenie

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:49:42

jak nie bedziesz miala duzej konkurencji, ładny towar, czesto go wymieniala, robila jakies promocje, wyprzedaze to mozna calkiem dobrze na tym wyjsc :) znam takich ludzi co z ciuchlandu dom postawili :) ale trzeba sie temu poswiecic i zrobic to z głową. a nie jak niektorzy kupia 3 worki towaru, wycenia go jak nowy i mysla ze kokosy zbiją. są rozne programy i mozna wziac troche kasy na wlasny biznes :) na poczatku tez zusu nie trzeba placic. pojdz do urzedu pracy i popytaj co oferuja :)

Lumpex opłaca się?

20 sie 2012 - 19:55:09

Cytat
starletta
jak nie bedziesz miala duzej konkurencji, ładny towar, czesto go wymieniala, robila jakies promocje, wyprzedaze to mozna calkiem dobrze na tym wyjsc :) znam takich ludzi co z ciuchlandu dom postawili :) ale trzeba sie temu poswiecic i zrobic to z głową. a nie jak niektorzy kupia 3 worki towaru, wycenia go jak nowy i mysla ze kokosy zbiją. są rozne programy i mozna wziac troche kasy na wlasny biznes :) na poczatku tez zusu nie trzeba placic. pojdz do urzedu pracy i popytaj co oferuja :)
u mnie dotacje byly kilka dni,a jak sprawa wyglada z lokalizacją>?czy na uboczu mozna przetrwac?na kokosy nie licze,ale zeby z tysiac na czysto chociaaz wyjsc...

Lumpex opłaca się?

21 sie 2012 - 11:04:25

Cytat
starletta
jak nie bedziesz miala duzej konkurencji, ładny towar, czesto go wymieniala, robila jakies promocje, wyprzedaze to mozna calkiem dobrze na tym wyjsc :) znam takich ludzi co z ciuchlandu dom postawili :) ale trzeba sie temu poswiecic i zrobic to z głową. a nie jak niektorzy kupia 3 worki towaru, wycenia go jak nowy i mysla ze kokosy zbiją. są rozne programy i mozna wziac troche kasy na wlasny biznes :) na poczatku tez zusu nie trzeba placic. pojdz do urzedu pracy i popytaj co oferuja :)
Właśnie tylko, że jestem osobą pracującą i żeby dostać jakakolwiek pomoc z UP to muszę być osobą bezrobotną i być zarejestrowana w Up minimum 3 miesiące aby złożyć plan biznesowy i czekać na jego rozpatrzenie. Jednak nie mam żadnych oszczędności i nie moge sobie pozwolić na 3 miesiące bez funduszy do życia.

Lumpex opłaca się?

21 sie 2012 - 11:16:30

starletta ZUS trzeba placić i to obowiązkowo!!! Przez pierwsze 2 lata placi się mały ZUS, łącznie wychodzi: 398,11zł - wyliczając, że nie masz innego zatrudnienia. Podatku nie musisz placić, chyba, że będziesz miała naprawdę dużą sprzedaż, bo podatek odliczany jest od składki na ubezpieczenie zdrowotne. Pozatym na pewno lokal- wynajęcie u mnie w mieście małego lokalu to koszt ok 1500zł-2000zł. Pozatym musisz pomyśleć o księgowej- miesięczny koszt to ok 200zł. Towar kupuje sie chyba w tzw. belach im lepsza jakość tym wyższa cena. Nie wiem czy się opłaca, ale jak innym się opłaca to może Tobie też będzie się opłacać :)

Lumpex opłaca się?

21 sie 2012 - 11:20:41

A jest ktoś na tym forum, kto prowadzi sam taką działalność? Wypowie się coś na ten temat?

Lumpex opłaca się?

21 sie 2012 - 11:27:51

Joasiu tak naprawdę nie wiadomo czy się będzie opłacało czy nie dopuki się nie spróbuje! Dużo zależy od miejscowości i lokalizacji sklepu, wiele też od ludzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podwyzka, jakie argumenty?