Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:03:05

witam mam problem bo nie wiem o co chodzi z tą płatnoscią kartą w sklepach internetowych na przykład w stradivariusie każą podać numer karty i takie tam inne dane czy to bezpieczne pomóżcie na czym to polega

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:04:22

nie wiem o co chodzi ale ja bym nie podawała, juz bym wolala iśc do bankomatu:)

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:05:52

Nie wiem, nie znam sie, ale ja bym nie podawala.

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:06:52

Po prostu chodzi o płatność kartą,to nie jest jak przelew czy coś takiego, inaczej nie zapłacisz chyba,że przez paypall. Tyle,że dane na karcie muszą się zgadzać z danymi na profilu. A numer karty masz wyjaśnione chyba co to jest dokładnie przy zamawianiu,co trzeba podać:)
ale jeśli nie masz karty autoryzowanej to i tak nie zapłacisz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 20:07 przez rudamarysia.

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:08:13

a masz kartę kredytową czy normalną płatniczą? Bo to normalne, że przy płatności kartą kredytową trzeba podać numer karty, datę ważności karty i jeszcze coś tam chyba.. bo jak płacisz kartą kredytową nie podajesz żadnego kodu z karty kodów np.

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:08:24

jejku, skąd ty się urwałaś? Chodzi o numer twojego konta, który jest na karcie i inne rzeczy które są napisane. Płatność online jest bezpieczna, szczególnie jeżeli chodzi o korporacje, bo z osobami prywatnymi może być różnie

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:09:38

Lirossy na karcie jest podany numer karty,a nie konta.

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:11:32

ale czy robiąc to wszystko przez internet to jest bezpieczne płacił już tak ktoś

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:12:17

TO JEST NAJBEZPIECZNIEJSZA FORMA PŁATNOŚCI KOBIETKI!
:)

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:14:11

no to chyba normalne, że ludzie tak płacą bo jeśli nie chcieliby tak płacić to w jaki sposób te sklepy by zarabiały?

płatność kartą bezpieczne

09 sie 2012 - 20:17:11

Przecież nie okradną Cię na stronie stradivariusa -.- ...

płatność kartą bezpieczne

11 sie 2012 - 18:39:16

jeżeli chcesz zapłacić kartą kredytową to musisz podać nr karty, date ważności, na jakie nazwisko jest. a jeśli jest to płatność za pomocą przelewu to system automatycznie przekierowuje Cie na stronę banku, w którym masz konto, logujesz się zatwierdzasz i już. to najlepszy i bezpieczny sposób płatnosći, bo odbiorca od razu otrzymuję potwierdzenie wpłaty, a nie jak w przypadku zwykłago przelewu czeka się na zaksiegowanie, które w zależności od banku trwa nawet kilka dni. nie ma sie czego obawiać:)

płatność kartą bezpieczne

11 sie 2012 - 18:42:18

Nie rozumiem co w tym dziwnego. Płacę w ten sposób cały czas. Choćby za doładowanie telefonu.

płatność kartą bezpieczne

13 sie 2012 - 18:19:16

Żeby zapłacić w Stradivariusie czy Bershce musisz mieć albo kartę kredytową, albo debetową wypukłą. Normalną debetową nie zapłacisz. Płaciłam już tak wiele razy i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mnie oszukano. Ponadto w przypadku nie dostarczenia towaru/usługi, możesz złożyć do banku reklamacje, która będzie prawie na 100%rozpatrzona na Twoją korzyść.

płatność kartą bezpieczne

10 cze 2023 - 08:22:28

Dla właścicieli sklepów online, którzy chcą zwiększyć swoją sprzedaż, warto rozważyć wprowadzenie płatności ratalnych. Przeczytałem o tym na https://www.kujawy.info/aktualnosc/czy-warto-wprowadzic-mozliwosc-platnosci-ratalnych-w-sklepie-online/ . Co myślicie o tej opcji? Czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OC wychowawca kolonijny