Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:20:43

w wakacje jakoś chciałabym dodatkowo zarobić i tak się zastanawiam nad jakąś praca w domu typu skręcanie długopisów czy coś w tym stylu :D czy któraś z was zajmowała się tym? jak to wszystko wygląda czy rzeczywiście tyle płaca ile mówią czyli między 1300 a 2000 zł i ile długopisów trzeba skręcić żeby tyle dostać?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:26:22

Też się chętnie dowiem. Szukam jakieś dorywczej pracy.

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:27:31

A wiesz ,że materiał do produkcji tych długopisów musisz sama zakupic a potem jeszcze znaleźć na nie kupców ? :(
Jedyna dodatkową pracą za którą płacą a z którą się spotkałam w moim mieście, jest roznoszenie ulotek ,reszta to lipa :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 18:29 przez Nelii.

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:31:15

składanie długopisów czy też adresowanie kopert to jeden wielki blef. proponują roznoszenie ulotek

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:36:41

nie pakuj się w składanie długopisów. Musisz kupić materiały żeby je skręcić później przyjeżdża kurier zabiera je od Ciebie a później pracodawca dzwoni że niby było kilka wadliwych i nie zapłaci Ci za to... także osobiście odradzam.

praca dodatkowa

20 lip 2012 - 18:39:42

A prace sezonowe?

praca dodatkowa

21 lip 2012 - 00:47:56

serio! nie wiedziałam że to tak wygląda - no to ciesze się że się zapytałam o to :D czyli jednak trzeba poszukać czegoś innego i jednak wyjść z domu i coś porobić :D ha ha ha:D
strasznie wam dziękuję za to że dzięki wam nie zdecydowałam się na ten "business" :D

praca dodatkowa

21 lip 2012 - 00:50:52

Też właśnie kiedyś o tym myślałam ale się naczytałam na forach że strasznie oszukują na tym :| Proponuje lepiej roznoszenie ulotek, hostessowanie, a może jakieś zbiory owoców, zawsze można popytać też w jakiś restauracjach itp czy nie potrzebują kogoś na kuchnię do pomocy :)

praca dodatkowa

21 lip 2012 - 00:54:20

pracy dodatkowej NIE MA, O! :P (Sprecyzuję, że chodzi mi o DODATKOWĄ W DOMU)

Szukałam milion razy, każda oferta która zawiera w swojej nazwie "chałupnictwo", "praca dodatkowa" to jeden wielki kit, przynajmniej ja ani nikt z moich znajomych nie spotkał się z żadnym sensownym ogłoszeniem, sami wyłudzacze :)

Nie wiem ile masz lat, więc ciężko mi doradzić coś konkretnego, ale ulotki to całkiem fajny pomysł, chociaż wiadomo, że kasa niewielka ;) Ja dorabiam jako hostessa w weekendy i bardzo sobie chwalę ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-21 01:05 przez kaaaami.

praca dodatkowa

21 lip 2012 - 00:59:00

oczywiście, że praca dodatkowa JEST.
Może jednak warto wyjść z domu i poszukać:
możliwości jest naprawdę wiele:

możesz roznosić ulotki, byc ankieterką, pracować nad morzem w barach, na koloniach, w ośrodkach, byc kelnerką, sprzątać, pracować na stoiskach z pamiątkami, stoiskach promocyjnych, wyprowadzać psy ludziom na spacery, sprzątac nagrobki, myć ludziom okna, pomagać w ogródku, jechac za granicę

praca dodatkowa

07 sty 2013 - 12:20:14

Oczywiście że praca dodatkowa jest :) jak się chce to się ma - ja na przykład jestem w FM i zawsze coś wpada - jeszcze się nie zdarzyło żebym była stratna na tym :)

praca dodatkowa

18 kwi 2013 - 16:02:31

Witam,

być może pomogę osobom, które szukają sposobu na dodatkowy zarobek.

Współpraca którą mogę Wam zaproponować polega na pozyskiwaniu nowych klientów budując tzw. bazę. Praca na podstawie umowy zlecenia/o dzieło. Dla każdej osoby która się zdecyduje zostaje wykupiona roczna polisa z funduszem inwestycyjnym na kwotę 3600 zł w znanym TU.
Praca w domu, wystarczy łącze internetowe i chęć do pracy :)
Oczywiście rozpoczęcie współpracy jest całkowicie darmowe.
Jeżeli któraś z Was chciałaby dorobić nieco pieniędzy do domowego budżetu lub na własne potrzeby, zapraszam serdecznie do kontaktu. Chętnie przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

praca dodatkowa

18 kwi 2013 - 23:13:22

Witam, zobacz oferty pracy na nowym portalu:
http://poznan-oferty-pracy.pl/

praca dodatkowa

18 kwi 2013 - 23:18:52

ja pracuje w domu pisząc teksty :p

praca dodatkowa

18 kwi 2013 - 23:30:26

A jakie teksty?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Załamana :/