Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:48:11

Cytat
Martita667
Cytat
roksana88
Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

ooo Krotoszynianka- sąsiadka :)

A co do tematu to niczego sie nie bój, jesli Twoj stosunek do pracy nie bedzie ''bimbający'' to bedziesz zadowolona i z Ciebie będa zadowoleni :)


Noooo :) to ja od tych "rumuncowych" łupow ;)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:52:27

Cytat
roksana88
Cytat
Martita667
Cytat
roksana88
Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

ooo Krotoszynianka- sąsiadka :)

A co do tematu to niczego sie nie bój, jesli Twoj stosunek do pracy nie bedzie ''bimbający'' to bedziesz zadowolona i z Ciebie będa zadowoleni :)


Noooo :) to ja od tych "rumuncowych" łupow ;)

haha a wiesz ze tak pomyslalam czy to nie czasami ty ale chyba zmienilas avatar i nie chcialo mi sie szukac w starych wątkach hehe

praca w markecie Dino

01 cze 2013 - 22:50:06

Owszem, jest, nawet więcej niż na rozmowach, oczywiście pracy, stresu, upokarzania pracowników, obowiązków, zadań, bezpłatnych nadgodzin każdego dnia, to po prostu raj, oczywiście nie dla pracownika, lecz właścicieli sieci :) Silnych tabletek na nerwy życzę wszystkim, którzy zechcą tam pracować, no i zdrowej wątroby, oby taką ilość tabletek wytrzymała!!!

praca w markecie Dino

01 cze 2013 - 22:53:46

pierwsze słyszę, nie miałam styczności z tym marketem

praca w markecie Dino

05 wrz 2013 - 08:38:20

u mnie sa 2 markety ale nie wiem jak jest z pracą.. na pewno na miesnym trzeba sie narobic ;D a reszta to tak jak chyba w kazdym markecie typu Biedronka.. (kasa i w ogole)

praca w markecie Dino

08 mar 2018 - 16:48:27

Odswiezam

praca w markecie Dino

02 maj 2022 - 10:49:25

Jak zastanawiasz się nad tym, jakie panują opinie o Dino i jak wygląda praca w tej firmie to zerknij na wpis https://efakty24.pl/. Autor porusza na blogu kilka ciekawych tematów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-08 08:37 przez Rolanda1.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

praca w markecie Dino

09 maj 2022 - 22:57:55

Każdy robi to co lubi. Mnie akurat praca Szczecin interesuje, ale nie w markecie, raczej w biurze chciałabym pracować dlatego takich ofert szukam. Mam nadzieję, że uda się taką pracę znaleźć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca chalupnicza