Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:14:08

Witam, pracowała lub pracuje może któraś z Was z Dino ? Jeśli tak to ile trwało szkolenie i jak z pensją - tyle ile mówili na rozmowie tyle jest ? :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:15:29

nie znam takiego marketu

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:20:37

u mnie go dopiero wybudowali ;d

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:21:40

Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:22:56

pierwsze słyszę o takim markecie :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:26:09

roksana88 - dzięki :* dzisiaj zadzwonili mi z wiadomością o przyjęciu do pracy i od poniedziałku na szkolenie jadę :) na rozmowie wiadomo mówiły że jest 1100zł + jakieś tam premię :) i tyle a i że umowa o pracę, a ciekawa jestem ile to szkolenie będzie trwać bo tego już nie mówiły :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:26:43

u mnie też się z miesiąc temu wybudowali, wysyłałam pare dni temu podanie :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:29:05

U mnie też miesiąc temu wybudowali:D ale powiem tylko tyle, że praca w markecie jest strasznie niewdzięczna...

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:29:06

u mnie jeden już stoi i właśnie teraz była od miesiąca rekrutacja na drugi który już kończą budować i tam się dostałam :) tylko boję się tego, że szkolenie szkoleniem a po szkoleniu powiedzą mi Dowidzenia :/ choć w sumie nie wysyłali by na szkolenie gdyby mieli w planach nie dać szansy na stała pracę...sama nie wiem
u mnie plus jest taki, że blisko domu mam, 5 min drogi :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:30 przez andzia_90.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:31:13

Na okres probny zawsze daja minimalne, a za nd. sa stawka x2. MArket ten dosyc sie rozwija i rocznie otwieraja kolo 100sklepow. Poczatkowo byly tylko w wlkp.,ale on ok 2 lat to sie zmienilo. Mam szacunek do tej firmy, bo gdyby nie ona to w moim miesice wiele kobiet byloby bezrobotnych. Jedno pewne, wyzysku brak, chyba,ze trafi Ci sie jakas wredna kierowniczka, ale z gora to wszedzie roznie bywa ;) powodzenia!

Cytat
andzia_90
u mnie jeden już stoi i właśnie teraz była od miesiąca rekrutacja na drugi który już kończą budować i tam się dostałam :) tylko boję się tego, że szkolenie szkoleniem a po szkoleniu powiedzą mi Dowidzenia :/ choć w sumie nie wysyłali by na szkolenie gdyby mieli w planach nie dać szansy na stała pracę...sama nie wiem
u mnie plus jest taki, że blisko domu mam, 5 min drogi :)

"przemial" pracownikow jest rozny. Jak bedziesz sobie bimbac, beda jakies skargi klientow na Ciebie to wielce prawdopodobne,ze powiedza Ci ciao :) Ale skoro nowy sklep to potrzebuja nowych pracownikow, a podejrzewam,ze sklep bedzie funkcjonowal dluzej niz 2 miesiace. Musisz sie po prostu sprawdzic :) A co do powyzszego komentarza,ze praca w maketach jest niewdzieczna... to kazda taka bywa. Ja pracuje w przedszkolu i czasem rodzice potrafia takze tacy byc;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:34 przez roksana88.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:32:55

roksana88 - no to mnie podniosłaś na duchu :) może nie będzie tak źle ufff :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 23:34 przez andzia_90.

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:35:15

Cytat
LadyEl
nie znam takiego marketu

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:43:25

Cytat
roksana88
Market ten jest malo popularny, poniewz to taka "wielkopolska" firma, ktora wciaz poszerza swoj zakres terenowy. Pochodzi z mojego rodzinnego miasta :) Z tego powodu co 5 kobieta i co 8 mezczyzna z naszego powiatu pracuje dla DINO. Kokosow sie nie ma co spodziewac w sklepie, ale min. 1500zł jest, mozna awansowac na kierownika sklepu ( moja ciotka zarabia ponad 2 kola na tym stanowisku). Na swieta paczki, bony, 8h pracy i lecisz do domu, nie ma nadgodzin za ktore nie placa. Jesli zalezy Ci na wiekszych zarobkach to wyzsze pensje maja pracownicy "magazynow", ale sa one tylko u nas i nowy we Wroclawiu :) Tyle wiem :)

ooo Krotoszynianka- sąsiadka :)

A co do tematu to niczego sie nie bój, jesli Twoj stosunek do pracy nie bedzie ''bimbający'' to bedziesz zadowolona i z Ciebie będa zadowoleni :)

praca w markecie Dino

12 lip 2012 - 23:47:01

wiem wiem :) oby było fajnie i sprawiedliwie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca chalupnicza