Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 10:28:58

Ostatnio pisałam ,że wybieram się z koleżanką w poszukiwaniu pracy i udało mi się załapać na rozmowe kwalifikacyjną.Praca miałaby polegać na sprzedaży pamiątek na starym mieście (od godz10 za godz 8zł +prowizja od sprzedaży)praca bardzo fajna ale boję się rozmowy.Z pracodawcą umówiłam się w jednej z restauracji jutroo 10.50 ale nie wiem nawet jak on wygląda i wogóle czy go rozpoznam;/
Jadę specjalnie jutro do warszawy i chciałbym aby coś z tego wyszło.Pan z ,którym rozmawiałam miał tylko dwa wymagania komunikatywny angielski i to aby nie bać się ludzi.
MOże macie jakieś rady aby rozmowa poszła dobrze ?;]

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 10:32:48

Ubierz się ładnie, uśmiechaj i bądź pewna siebie(ale nie za pewna;).A faceta rozpoznasz, tacy zwykle siedzą z laptopami i stertą cv;)

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 10:47:06

no właśnie a jak się ubrać bo z tym też mam problem?

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 10:55:55

a ja sie dziwie: skoro rozmowa kwalifikacyjna, to czemu w restauracji????
Przecież takie rozmowy przeprowadza sie na w miejscu pracy. Czuję tu jakiś podstep, albo coś podobnego
niby pamiatki, ale szczerze, to nie wiem, czy umówiłabym sie na rozmowe kwalifikacyjną w restauracji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 10:57 przez aguska9216.

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 10:59:19

praca będzie na straganie pod parasolem ,więc mnie to raczej nie dziwi w szczególność ,że jego otwarcie ma być w sobotę;]

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 11:07:24

Cytat
aguska9216
a ja sie dziwie: skoro rozmowa kwalifikacyjna, to czemu w restauracji????
Przecież takie rozmowy przeprowadza sie na w miejscu pracy. Czuję tu jakiś podstep, albo coś podobnego
niby pamiatki, ale szczerze, to nie wiem, czy umówiłabym sie na rozmowe kwalifikacyjną w restauracji

nie przesadzaj, gdzie ma facet zorganizowac na straganie? jesli to miejsce publiczne to czemu nie

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 11:11:17

Cytat
Asztarte
Ubierz się ładnie, uśmiechaj i bądź pewna siebie(ale nie za pewna;).A faceta rozpoznasz, tacy zwykle siedzą z laptopami i stertą cv;)
Właśnie.
Ubierz się w sposób "stonowany", tzn. nie wyzywajacy, postepuj tak, jak radzi Asztarte (zresztą jak zwykle bardzo rozsądnie!) i powodzenia!

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 11:12:25

Ogloszenie z gumtree pewnie?;p mysle, ze ciezkich pytan Ci nie bedzie zadawac, to tylko sprzedac pamiatek na straganie;) moze sprawdzic Twoj angielski zeby upewnic sie czy sie dogadasz ale i to nie koniecznie.

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 11:14:38

aha, no, faktycznie to stragan. Ale jak kto woli. Ja raczej bym sie nie pisała na takie cos

Rozmowa kwalifikacyjna -POMOCY WAWA

11 lip 2012 - 11:16:01

tak z gumtree ;]
akurat o angielski się nie martwie bo nie mam raczej problemów
To jaki konkretnie proponujecie strój? bo nie chcę się ubrać też za bardzo elegancko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOC KUCHENNA?:>