Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie, od kilku miesięcy wykonuje pracę jako ankieter - przeprowadzam , tzw, badania czytelności ulotek, moimi rrespondentami są najcześciej starsi ludzie, choć nie zawsze, nie raz juz słyszałam, że taka praca to nie praca, że powinnam sobie jakiejś innej pracy szukać, że to poniżej godności żeby tak pracowac. Co o tym sądzicie, bo wczoraj miałam niestety jeden z tych dni, kiedy to niemal każda z osób, z ktorymi przeprowadzałam ankietę tak mi sugerowała.

Tak na prawde szukam ciągle innej, najlepiej stałej pracy, bo tu mam tylko umowę o dzieło, ale zawsze to coś, mam przynajmniej na swoje wydatki i do rodzinnego budżetu też się dokładam.

Jak pomysle o nastepnych ankietach i o tym, że znów mnie ludzie bedą obrażać i mowić, ze chyba nic więcej nie umiem tylko... to, skoro nie mam "normalnej pracy" .
Prosze powiedzcie co sądzicie o ankieterach, czy macie jakieś może doświadczenia w takiej pracy, czy moze w kontakicie z ankieterem. Będe wdzięczna za wszelkie uwagi.

Podziwiam, że w ogóle ktoś Ci te ankiety wypełnia. A ile zarabiasz?

przynajmniej nie siedzisz na dupie jak co niektórzy i nie narzekasz :)

To jest takie badanie czytelności ulotek jak sa przy lekach, żeby lek był dopuszczony do obrotu, sprzadzy musi być sprawdzone czy ulotka jest prawidłowo i czytelnie napisana, i ci moi respondenci dostają za to wynagrodzenie, średnio za 20 - 30 minut 20zł
a co do mojego wynagrodzenia to około 1000zł miesięcznie, choc nie jest to praca wykonywana w kazdym dniu tygodnia, zaleznie od zapotrzebowania, od ilości ulotek które się bada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 14:37 przez tina1984.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

przestan, praca jak praca, zreszta bardzo fajna :) tez bylam ankieterka i chetnie bym do tego wrocila :) jesli dodatkowo masz fajne zarobki(ja mialam bardzo fajne) to tym lepiej :)

To w takim razie praca bardzo fajna i sama chciałabym taką mieć. Możesz mi załatwić :D

poniżej godności to jest kraść. nie przejmuj się i rób swoje. ja tam lubię ankiety to zawsze sobie z takim człowiekiem pogadam jak zadzwoni.

zadna praca nie hańbi... lepiej nawetbyc babcią klozetową na dworcu, niz siedziec na dupie i narzekac, że sie nie ma pracy, pieniedzy i sie jest takim biednym, ale za 1000 zł to sie nie bedzie pracowało :/
Wg mnie ludzie którzy Ci sugerują, że nic wiecej nie umiesz, że to złą praca itp. są niewychowanymi bucami i chyba żyją w innym świecie skoro nie zdają sobie sprawy z tego jak w dzisiejszych czasach ciężko o prace i że to nic dziwnego iż ludzie łapią sie wszystkiego i nie zawsze jest to super stanowisko w biurze _._"

podobno" żadna praca nie hańbi"więc się nie przejmuj głupim gadaniem ludzi:)

Ajj tam ;D Ważne, że masz pieniążki i nie musisz się martwić, co "włożyć do gara". Lepiej mieć jakąkolwiek pracę, niż jej nie mieć i narzekać :)

fajna praca! :) lepsze to niż coraz popularniejsza akwizycja, sprzedaż, handel i właściwie hmm... wciskanie klientom wszystkiego na siłę :D

Fajna praca ;) standardowe pieniądze. A skoro ludzie dostają jeszcze za to pieniądze, to niech nie marudzą, tylko wypełniają!

Właśnie siedze i opracowuje wczorajsze badania i dziekuje za wasze miłe słowa i wsparcie, od razu mi trochę lepiej. ;-)....a i sił do pracy więcej

A co to zmieni? Myślisz, że jak napiszemy coś czego oczekujesz to nagle ci ludzie z którymi przeprowadzasz te ankiety przestaną ci dokuczać? o_O nie rozumiem po co to.

Nie, nie o to chodzi, po prostu chcialam poznac opinie innych osób, co o tym sądzą, a tak najbardziej to kogoś kto pracował jako ankieter. Mam po prostu gorszy dzień i zastanawiam sie co nieco jak to dalej bedzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAK JEST NAPRAWDE? TELEMARKETER