Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Praca wakacje 2012 za granica?

19 mar 2012 - 13:53:52

Hej dziewczyny ;)
Pracowalyscie na wakacje gdzies za granica, w Niemczech, Anglii?
Ja wlasnie o tym mysle, ze wzgledu na wieksze zarobki i chcialam zasiegnac rady ;) - jak zdobylyscie prace, gdzie pracowalyscie, czy faktycznie warto wyjezdzac?

Nigdy jeszcze nie pracowalam za granica i nie wiem, jak mam sie zabrac za poszukiwania...

Praca wakacje 2012 za granica?

19 mar 2012 - 14:00:20

hej :) ja pracowałam na farmie w Anglii przy zbiorze czereśni a wyjazd załatwiałam przez HOPS. Nie było łatwo ale za 5 tygodni zarobiłam 8 tys. :)

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Praca wakacje 2012 za granica?

19 mar 2012 - 14:02:00

Ja też bym chciała wyjechać, ale dopiero na jesień:) Na wakacje załapałam się do pracy nad morzem:)
Często odwiedzam stronę niedziela.nl. Są tam ogłoszenia więc zawsze można coś znaleźć:)
Najlepiej też popytać znajomych jeśli masz jakichś zagranicą i zapytać z jakiej agencji pracy korzystali, bo jak wiadomo jest dużo takich, które chcą zarobić na polakach i często oszukują.
Chociaż bez znajomości ciężko gdziekolwiek się załapać.

Praca wakacje 2012 za granica?

19 mar 2012 - 14:08:51

Cytat
Vanesssa
hej :) ja pracowałam na farmie w Anglii przy zbiorze czereśni a wyjazd załatwiałam przez HOPS. Nie było łatwo ale za 5 tygodni zarobiłam 8 tys. :)
Ooo, super ;) a dojazd, nocleg rozumiem, ze zapewniony? Dlugo przed wyjazdem to zalatwilas? ;) bo poki co na stronie sa oferty do maja.
A jak z jezykiem? Bo przynam, ze u mnie lepiej z niemieckim niz z angielskim i sie obawiam ;D

Powiedz cos wiecej, bo te 8 tys. brzmi fajnie ;) z gory dziekuje ^^

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Praca wakacje 2012 za granica?

01 maj 2012 - 16:53:18

Szukam pracy na wakacje i znaleźć nic nie moge, moze ktos pomoze , doradzi gdzie szukac itp ? Mam 17 lat :)

Praca wakacje 2012 za granica?

03 maj 2012 - 14:17:14

ja chetnie gdzies bym tez wyjechala do pracy zagranice,ale niestety nie mam z kim ;(

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Praca wakacje 2012 za granica?

04 maj 2012 - 20:58:54

hej dziewczyny! :) szukam dziewczyny, która byłaby chętna pojechać ze mną do pracy za granicę, sama sie boje, dlatego nic narazie nie szukam, chcialabym byc pewna, ze ktos by ze mna pojechal i wtedy podzwonimy razem po agencjach etc. Do pracy chcialabym pojechac od 1czerwca do polowy sierpnia jakos :) NIECH PISZĄ CHĘTNE DZIEWCZYNY, MAM NADZIEJE, ZE JAKOS SIE DOGADAMY! :)

Praca wakacje 2012 za granica?

04 maj 2012 - 21:06:00

ja bardzo chetnie bym pojechala:) jestem z wroclawia:) (w razie jakby jakas dziewczyna byla chetna na taki wyjazd z tych okolic razem ze mna:))
szukam jakichkolwiek sprawdzonych agencji z ktorych sa organizowane takie wyjazdy.

Praca wakacje 2012 za granica?

05 maj 2012 - 13:13:58

Jeśli jakaś chciałaby pojechać a się boi.. chętnie pojadę z nią :)

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:19:11

Cześć dziewczyny:) ja jestem z lubelskiego, w lipcu kończę 18 i chętnie bym pojechała:) najlepiej na jakieś zbiory, bo z językiem to tak średnio u mnie. A te czereśnie to fajna sprawa..

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:25:39

Ja wyjeżdżam prawdopodobnie ale do Norwegii do zbiorów truskawek,naprwno bardziej opłacalna praca sezonowa niż w Polsce. :)

może któraś chętna?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-06 19:26 przez pttysia.

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:26:53

Jeśli jednak byłby ktoś chętny z pomorskiego do pracy w niemczech,i nie chciałby też sam jechać to proszę o kontakt :) !

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:31:03

DZIEWCZYNY NIE SZUKAJCIE PRACY Z AGENCJI!
Stracicie na tym połowę tego co możecie zarobić bez.
Ryzykujcie jak ja, jadąc w ciemno i roznosząć CV, nie do agencji pracy.
Pracowałam przez angielską agencję w zeszłym roku. Miałam dostawać 8funtów za godzinę, agencja dawała mi tą minimalną stawkę 6f a resztę brali sobie, tak samo w weekendy, stawka byla podwójna ale oczywiście ja dostawalam normalną...

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:33:15

pttysia a kiedy wyjezdzasz i na ile czasu? napisz coś o tym:)

Praca wakacje 2012 za granica?

06 maj 2012 - 19:34:16

Cytat
optymistycznie
DZIEWCZYNY NIE SZUKAJCIE PRACY Z AGENCJI!
Stracicie na tym połowę tego co możecie zarobić bez.
Ryzykujcie jak ja, jadąc w ciemno i roznosząć CV, nie do agencji pracy.
Pracowałam przez angielską agencję w zeszłym roku. Miałam dostawać 8funtów za godzinę, agencja dawała mi tą minimalną stawkę 6f a resztę brali sobie, tak samo w weekendy, stawka byla podwójna ale oczywiście ja dostawalam normalną...

niby racja,ale bez agencji i bez żadnej rodziny za granicą,raczej nie damy rady znaleźć pracy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ludzie dajcie mi pracować!