Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

23 lut 2012 - 22:25:45

Hej.
Uwielbiam buty i tak sobie pomyślałam że mogłabym sprowadzać je z hurtowni.
Przeglądałam różne hurtownie internetowe i naprawdę szpilki ,balerinki , kozaki są tam za śmieszne pieniądze.
Obecnie jestem bez pracy i pomyślała że może to być fajne zajęcie , przy okazji szpileczki za grosze :)

I tu moje pytanie.
-Czy da się na ty zarobić?
-Czy zostają wam rozmiary typu 40/41 i co później z nimi zrobić ?

Najbardziej mi zależy na wypowiedziach osób które się tym zajmują lub zajmowały. Ale każda wypowiedź w jakiś sposób mi pomoże :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 22:37 przez malutkaa6.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

23 lut 2012 - 22:28:09

Myślę że jest tyle tego typu sklepów że nie wystarczy mieć byle co za śmieszne pieniądze... Musisz mieć coś niepowtarzalnego...

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

23 lut 2012 - 22:28:31

:))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 23:07 przez sylwestrak.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

23 lut 2012 - 22:39:44

nic bardziej mylnego że to są małe pieniądze mój facet otworzył sklep co prawda z innym produktem jednak sztuki też wydawały się za śmieszne pieniądze ale gdy musisz wszystko skompletować nie jest to mało zwłaszcza że nie możesz mieć 10 rodzajów butów po jednej parze z rozmiaru, wybór musi być bardzo duży powiedzmy że masz 6 rozmiarów butów po 3 pary z każdego a buty dajmy na to 30 zł (wiadomo że często więcej) to wychodzi 540 zł jeden model a musisz ich mieć spokojnie ze 50 więc czy to tak mało ? nie wiem :p plus wynajem lokalu i podatki itp :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-23 22:40 przez kiciakk91.

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:16:42

kiciakk91 chodzi mi bardziej jak na razie sprzedaż głównie internetowa typu szafa allegro itd. Ale jakby interes się kręcił to czemu nie spróbować coś otworzyć mając odłożone coś w skarpecie ;)

Własny sklep z butkami ♥♥♥

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:20:56

Czuję się dyskryminowana mam rozmiar 40/41 (zdarzają się też mniejsze, ale zależy) i takich rozmiarów jest bardzo mało, moja koleżanka jest bardzo wysoka, ok 190 i ma 43 znalezienie dla niej ŁADNYCH modnych itp butów to nie lada wyczyn!

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:23:22

mi się kojarzy śmieszny pieniądz z tragiczną jakością ;) dlatego postawiła bym na coś porządnego ;)

ale pomysł masz dobry :)

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:27:00

Cytat
hjota
Czuję się dyskryminowana mam rozmiar 40/41 (zdarzają się też mniejsze, ale zależy) i takich rozmiarów jest bardzo mało, moja koleżanka jest bardzo wysoka, ok 190 i ma 43 znalezienie dla niej ŁADNYCH modnych itp butów to nie lada wyczyn!
Ja też. Tylko w drugą stronę. Mam 33-34 i jedna polska firma sprzedaje skrajne rozmiary. Reszta jest sprowadzana zza granicy do sklepów internetowych. Fajnie jakby sprzedawcy w końcu zauważyli, że są kobiety, które mają inny rozmiar stopy niż typowe 38!

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:33:26

Nie chciałam tutaj nikogo dyskryminować ale zawsze jak szukam bucików czy internetowo czy też nie to pozostają tylko 40/41 dlatego chciałam się zorientować co i jak.

Jeśli chodzi o jakość sama kupuje w miarę w dobrej cenie jak na mnie, więc towaru szukałaby dobrych a nie najgorszych :)

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:35:30

Kolezanka ma sklep z obuwiem.i Pierwsze rozmiary jakiej jej schodza to 40/41, 36/37

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:40:45

GoniacZaCzasem uspokoiłaś mnie :) Byłam przekonana że taką typową rozmiarówką są 37/38.

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:41:21

pomysl nie jest zly tylko musisz dobry towar miec . np. balerinki z marywilskiej kosztuja 30 zl ( u chinczyka , nie zla jakosc jak za ta cene ) te same w sklepie na nowym swiecie 80 zl a na allegro 50 + wysylka . wiec trzeba sie mocno naglowic by wyposrodkowac i miec klientow

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 09:45:07

zawsze warto spróbować

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 17:01:36

Cytat
malutkaa6
Nie chciałam tutaj nikogo dyskryminować ale zawsze jak szukam bucików czy internetowo czy też nie to pozostają tylko 40/41 dlatego chciałam się zorientować co i jak.

Jeśli chodzi o jakość sama kupuje w miarę w dobrej cenie jak na mnie, więc towaru szukałaby dobrych a nie najgorszych :)
Jak będziesz mieć małe rozmiary, fajne modele i dobre ceny, to będę Twoją pierwszą klientką:)Ile to ja się musze nagimnastykować, żeby kupić coś ciekawego i nie pójść z torbami!
Takie nietypowe rozmiary naprawdę będą schodzić!To jest nisza na rynku, którą można wypełnić i nie tracić;)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

BUCIKOWY INTERES ! PROSZE O POMOC

24 lut 2012 - 17:17:47

Cytat
malutkaa6
kiciakk91 chodzi mi bardziej jak na razie sprzedaż głównie internetowa typu szafa allegro itd. Ale jakby interes się kręcił to czemu nie spróbować coś otworzyć mając odłożone coś w skarpecie ;)

Własny sklep z butkami ♥♥♥
no ale tak czy inaczej wszystko musisz kupić na sam początek :) więc odchodzą Ci jedynie koszty związane z lokalem :) chyba że chcesz kupować po 5 modeli np. i jak sprzedasz to kolejne ale to raczej mało opłacalne :) Sprzedaż na all też wiąże się z niemałymi kosztami a konkurencja też spora i to głownie osoby które mają swoje sklepy a all to dodatkowy dochód :( Powiem Ci tak może być ciężko ale kto nie ryzykuje ten nie ma więc próbuj :P najbogatsi ludzie na świecie w swoich karierach kilkakrotnie bankrutowali :P ale za to nabrali takich doświadczeń które doprowadziły ich do tego co mają dzisiaj :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

7 zł brutto - ile netto?