Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Otwarcie sklepu online

32 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Wszystkie Kobietki!;-)

Wyobraźacie sobie pracę, w której :
Wy ustalacie zasady,
Wybieracie godziny, które Wam odpowiadają,
Same ustalacie cele,
Macie więcej czasu dla rodziny,
Zawieracie nowe znajomości,
Prowadzicie bogate życie towarzyskie, a przy okazji budujecie swoją karierę zawodową...
Wyobraźcie sobie... pracę w Tupperware! Każdy może skorzystać z tej szansy. Wszystko zależy od Was!

Zapraszam na stronę www.tupperware.pl tam dowiecie sie wiecej!

Ja na chwilę obecną szukam fajnych,energicznych kobietek (skończone 18 lat) z Buska Zdrój i okolic Buska do współpracy,prosze pisac na priv,tam powiem wiecej,odpiszę na każdą wiadomość!
Pozdrawiam i zachęcam naprawdę warto!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 12:34 przez dariamalaga.

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

ostatnio widziałam katalog.. masakra.. jak drogo!. Może i dobre rzeczy- napewno dobre!. Ale jak tylko 20% opustu to i tak tych sciereczki za 50zł niekupiłabym. CIężko chyba znaleźć ludzi, którzy oprócz miny "chciałbym to", miałby na to pieniądze.

Chociaż sami porównajcie sobie tą firmę z betterware:)
Ja zakupiłam pierwsze rzeczy z tej firmy i dziewczyny polecam!!

Kupić np. tę kulę do prania:)) I juz nie musicie pamiętać o kupowaniu proszku przez 1000 prań!:)

A że moja mama chciała duzo nakupić to opłacało mi się zapisać:) Także przekalkulujcie to sobie!:) 23% opustu. Tylko troszeczkę więcej niż tupperware, ale ceny o wiele niższe.. Np. taka szatkownica to 50zł w T. a w B. w promocji za 10zł, a normalnie 26zł.. Więc same zobaczcie:)

A może autorka powyższego postu skusi się na wypróbowanie??:) Bo po co przepłacać??:)

Cytat
angeladko
ostatnio widziałam katalog.. masakra.. jak drogo!. Może i dobre rzeczy- napewno dobre!. Ale jak tylko 20% opustu to i tak tych sciereczki za 50zł niekupiłabym. CIężko chyba znaleźć ludzi, którzy oprócz miny "chciałbym to", miałby na to pieniądze.

Chociaż sami porównajcie sobie tą firmę z betterware:)
Ja zakupiłam pierwsze rzeczy z tej firmy i dziewczyny polecam!!

Kupić np. tę kulę do prania:)) I juz nie musicie pamiętać o kupowaniu proszku przez 1000 prań!:)

A że moja mama chciała duzo nakupić to opłacało mi się zapisać:) Także przekalkulujcie to sobie!:) 23% opustu. Tylko troszeczkę więcej niż tupperware, ale ceny o wiele niższe.. Np. taka szatkownica to 50zł w T. a w B. w promocji za 10zł, a normalnie 26zł.. Więc same zobaczcie:)

A może autorka powyższego postu skusi się na wypróbowanie??:) Bo po co przepłacać??:)

Kochana! A kto powiedzial ze są to tanie rzeczy,za jakosc sie płaci a Betterware jest tylko marna kopią Tupperware i chińszczyzną zarazem.
Jest duzo ludzi którzy jesli kupią jedna rzecz wracają po nastepną i nie patrza na cenę sa to rzeczy na lata-30 lat gwarancji;-) Uwierz mi wiem co mówie,a na nasza niekorzysc ludzi czesto nas myla właśnie z Beeterware majac pretensje ze produkty sa bardzo kiepskie jakosciowo.
Pozdrawiam;-)

Ja mam trochę produktów z Tupperware i powiem jestem zadowolona.Drogie to owszem i dlatego nie kupuję pierdół typu ściereczki, ale faktycznie stoi za tym jakość.Sporo rzeczy, które dostałam w prezencie slubnym jeszcze nie wypróbowałam( czekają na przeprowadzkę do nowego domu , ale z tych , które uzywam na bieżąco jestem bardzo zadowolona.Mój faworyt- miska do ciasta drożdżowego :)

Praca pracą, ale myślę że warto jest się zapisać do firmy i kupować produkty na własny użytek (dla znajomych, rodziny). Ja zrobiłam to za namową mamy, nie żałuję tej decyzji gdyż dzięki temu mamy te produkty taniej i ja dodatkowo wyrwałam się z domu... Lubię gotować i znam wartość tych rzeczy. Usłyszałam kiedyś od koleżanki po fachu - nie jest OBCIACHEM sprzedawać TUPPERY. Zdaża się, że dołączają do nas osoby ,które dzięki produktom pokochały Gotowanie i nie traktują tego jako przymusu. Polecam Warsztaty Kulinarne a jeszcze bardziej zachęcam do zorganizowania w domu PARTY!!! Tupperware jest firmą mało znaną w Polsce, i produkty niestety prezentować klientom należy. Nie da się tego zrobić na tak zwaną ulotkę... Stąd pomysł na Party!!! Gotujemy, pieczemy spotykamy się w miłym gronie...a jeszcze teraz gdy zbliża się Jesień... Zrób sobie prezent i poznaj TUPPERWARE :)



Nie zamierzam nic sprzedawać, ale kocham tupperware:)))

A nie chcesz kupować produktów taniej?

Nie, dzięki, mam już wystarczająco dużo:D

Cytat
Zuosnica
Nie, dzięki, mam już wystarczająco dużo:D

Heheh przypomniało mi się, jak mój tato (kuchnia w moim domu to jego królestwo, nie mamy ;) ) został zaproszony na prezentację produktów Tupperware. Mama mnie wysłała z nim, żebym pilnowała, aby nie wydał za dużo pieniędzy. No... i wydaliśmy ponad 1300zł za jednym zamachem :D Produkty naprawdę fajne i bardzo ważna jest ta długa gwarancja, bo np. 'szef kuchni' dla mnie rzecz rewelacyjna, ale wymianiałam na nowy już ze 4 razy, bo psuje się ten mechanizm kręcenia.

Kochana jeżeli w mechanizmie psujesz korbę to znaczy, że źle ją użytkujesz przy każdym założeniu korby musisz usłyszeć takie kliknięcie i wtedy korba będzie na swoim miejscu i już jej nie zepsujesz. Jestem konsultantką od trzech miesięcy, ale znam produkty od czterech lat gdyż moja mam jest premium menadżerem i często z nią bywam na prezentacjach. Produkty są rewelacyjne, pomagają nam w przygotowaniu szybkich i zdrowych potraw. Mówi się, że drogie?! tak owszem, ale jaka firma daje nam 30lat gwarancji. Jestem konsultantką w kuj-pom zapraszam Panie chętne do współpracy, pomagamy w rozwijaniu się, co wtorek w Bydgoszczy są szkolenia i nagradzanie za pracę. Kontakt 798176907.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 09:18 przez alexa7.

Chcesz kupować produkty tupperware ze zniżką i dużo taniej?
Jaki tak, to chcesz zostać konsultantką tupperware
Bez zobowiązań, bez nacisków, pracujesz sama dla siebie, otrzymujesz nagrody, korzystasz z przywilejów, przez 13 pierwszych tygodni zbierasz świetne prezenty i wyposażasz swoją kuchnie w świetne produkty.
Wyobraźacie sobie pracę, w której :
Wy ustalacie zasady,
Wybieracie godziny, które Wam odpowiadają,
Same ustalacie cele i to, ile chcecie zarobić lub tylko wymienić w domu stare rzeczy na produkty tupperware (ja od tego zaczynałam :-) )
Macie więcej czasu dla rodziny,
Zawieracie nowe znajomości,
Prowadzicie bogate życie towarzyskie, a przy okazji budujecie swoją karierę zawodową...
Wyobraźcie sobie... pracę w Tupperware!
Każdy może skorzystać z tej szansy.
Wszystko zależy od Was!
Zapraszam do mojego zespołu.
Zapisz się jeszcze w tym roku, a dodatkowo otrzymasz ode mnie prezent :-)
Kliknij w link:
https://www.tupperware.pl/nowy#so_many_reasons_to_join_us
Na dole strony wybierz: DOŁĄCZ DO TUPPERWARE
Wybierz : ZNAM KONSULTANTA REKRUTUJĄCEGO
Wpisz swoje dane i mój nr 6101062
Dostaniesz maila potwierdzającego rejestrację i tym sposobem znajdziesz się w najlepszym zespole, jaki znam ;-)
W razie pytań zapraszam do kontaktu : 509 135 570
Lub na stronę: www.facebook.pl/tupperwarereni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmowa kwalifikacyjna