Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca na produkcji

31 sty 2012 - 17:35:13

Witam Was ;)
Czy któraś pracuje, lub pracowała kiedyś na produkcji?
Jak wyglądają tam przerwy? Czy w trakcie pracy można sobie zrobić przerwę np na susiu? ;p

Może jakieś inne ciekawostki na temat prac na produkcji? ;)

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:00:19

Hejka, ja przepracowałam kiedyś jedne wakacje. Było ciężko, oj było...
Na zmianie 6-14 były przerwy o 8 i 12 10-minutowe, a o 10 20-minutowe. Najgorsze były oczywiście nocki jak dla mnie.
Z przerwami na siusiu hmm u mnie można było wychodzić, w końcu zajmowało to z 5 minut:)

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:05:27

Ja własnie od dziś jestem bezrobotna :D Pracowałam na produkcji puzzli, gier planszowych. Było ok, przerwy były ;p na siusiu to jak się znalazło czas też można było lecieĆ. Tylko minusem jest to,że muszą wyrobic jakieś tam normy. Ja robiłam wszystko ponad, a i tak musiałam podawac normę którą robiła każda z innych kobiet. Zaniżone było wszystko ;p Ja potrafiłam zrobic o połowę więcej niż ta norma ;p I dzwiganie cieżkich kartonów - też na niekorzyśc :p

Zależy tez o jakiej produkcji mówisz ;p

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:10:17

ja pracowałam kiedyś w Dellu Limerick- produkcja- składanie laptopów.
zmina 12 godzinna - 3 przerwy 2 po 15 minut i 1 30 min
mozna było wychodzic do lazienki bez problemu tylko należało wyrobić norme- najgorsze tylko było to ze trzeba było stać przy stanowisku cały czas -11 h na nogach...

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:13:33

Ja stałam też , po 8 godzin na nogach. Były prace gdzie nie można było usiąśc " Bo przy tym się stoi " tak gadali ;p hahaa.

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:15:31

Cytat
Kaja0
Ja stałam też , po 8 godzin na nogach. Były prace gdzie nie można było usiąśc " Bo przy tym się stoi " tak gadali ;p hahaa.

no właśnie i to stanie chyba jest najgorsze- bo kręgosłup cię boli robią się zylaki- masakra...

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:19:06

Mam 20 lat i od 2 lat pracuję na produkcji miałam różne stanowiska i wiem jak ta praca wygląda , mnie cieszy ta profesja ponieważ idzie mi na doświadczenie, a poniewaz moje studia wiążą się z produkcją (zarządznie inzynieria produkcji) to łatwo będzie mi o pracę :)) Praca jest różna zależy od zakładu siku idziesz kiedy chcesz , przerwy są różne zależy od twojego pracodawcy jak ustali , ja mam np 20 minut przerwy :) spokojnie zjem odpoczne i ide dalej robić :) Nie ma źle da się przyzywczaić , jednak nie ukrywam ,że chciałabym już zmienić stanowisko , ale na wszystko przyjdzie czs. Pozdrawiam:)

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:19:35

ja pracuje w firmie która produkuje pudry prasowane i cienie, ja akurat jestem na stanowisku gdzie wkładamy wypraski i aplikatory do kasetek praca siedząca , nie mamy żadnych norm do wyrobienia , jak jest wysyłka to liczy się tempo oczywiście ;) mamy jedna przerwę 30 minutową , a jeśli chodzi o wychodzenie do toalety to nie ma na to reguł można w każdej chwili wyjść.

praca na produkcji

01 lut 2012 - 12:21:53

Ja pracowałam przy produkcji soków Caprio w systenie czterobrygadowym po 8godz, przerwa trwała 20 min do ubukacji można było iść bez problemu ale minusem tej pracy jest fakt że przez ciężkie dzwiganie mam zjechany kręgosłup i ogromne bóle!

praca na produkcji

01 lut 2012 - 13:12:08

Oj tak, bóle kręgosłupa to minus takiej pracy :(

praca na produkcji

04 lut 2012 - 13:36:38

poleće sprawdzoną pracę za granica na sezon letni-wiećej na priv

praca na produkcji

04 lut 2012 - 13:38:42

Mój mąż kiedyś jakiś czas pracował na produkcji,miał 3 zmiany i 20 minut przerwy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

znalazlam prace:D