Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 09:57:58

Witam!
Mam do Was pytanko- co myślicie o biżuterii hand made?- kupiłybyście, ja myślę, żeby toć zrobić i tutaj wystawić- nie chodzi mi o jakieś zarabianie pieniędzy-nie wiem czy wogóle można na tym coś zarobić konkretnego, raczej grosze, - chodzi o to, że nie mam pracy a siedzenie w domu (który i tak już lśni jak bombka) mnie dołuje. Zastanawiam się czy wogóle nosicie takie rzeczy i np. czy koniecznie musi być ze srebrem czy odpowiada wam tzw, zwykła? ja np. muszę nosić srebro, ponieważ mam uczulenie i wręcz klamerka od biustonosza powoduje u mnie swędzenie i czerwone plamy.
proszę o odp
to by było takie moje hobby :)
aha, nie wiem gdzie to umieścić to proszę przenieść jak źle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 09:58 przez OstraZyletka.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:00:40

jeżeli jesteś dobra to masz szanse ale dziś już nie wystarczy ponawlekać parę koralików na żyłkę... trzeba mieć pomysł, fajny projekt i doskonałe wykonanie, wtedy masz szansę się przebić, jak masz zamiar robić to co wszyscy dookoła to nie masz szans :)

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:01:26

Wiesz, ile tu jest takiej biżuterii? Zatrzęsienie. Wystarczy poszukać i poczytać komentarze.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:03:07

ja robiłam swego czasu ale sprzedawałam tylko u siebie nigdzie nie wystawiałam siostra brała do pracy ciotka mojego chłopaka tez brała, koleżankom dawałam, szczerze powiedziawszy zarobiłam jakieś 8 000 z tego na materiał jakieś 2 000 wydalam teraz mam całe pudło koralików i całą reklamówke kolczyków i innych kompletów

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:03:11

Nie. W sumie noszę niewiele biżuterii, kiedyś sama ją robiłam i sprzedawałam z powodzeniem, dzisiaj zostało mi już tylko kilka sztuk gdzieś zapomnianych.
Jeśli już coś chciałam potrafiłam sobie to zrobić sama natomiast reszta była albo brzydka, albo ceny były przesadzone [pamiętam jak jedna panna na którejś ze stron typu Wylęgarnia śpiewała sobie 50zł za kolczyki składające się z małego kryształu Swarovskiego i metalowej kulki, całość warta ok 16zł, roboty 5 minut.
No ale wtedy to była nowość..

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:03:39

zależy jaką. taką - tak




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 10:05 przez puchuskubatek.

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:05:01

ja robię biżuterię:)

ale szczerze to najwięcej sprzedaje wśród znajomych :)
tutaj rzadko nawet nie wystawiam tutaj dużo bo bardzo dużo tu tego...

ale fakt podstawa to fajny pomysł/projekt + staranne wykonanie inaczej szkoda się robić no chyba że dla zabicia czasu...

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:05:33

rozumie, to może coś innego? ale ubrań nie umiem szyć :(

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:06:35

można posprzedawać po znajomych, na szafie jest tego mnóstwo i nawzajem zaniżają ceny.
Swojego czasu robiłam sporo biżuterii, ale teraz już się to nie opłaca..
poza tym coraz więcej osób jest uczulona na erzace z których s,a robione półfabrykaty, a srebro zdrożało niesamowicie, więc trzeba sie wykosztować.
może na drutach lub szydełku?
tego wciąż jest stosunkowo mało.
ja, gdybym miała czas, napisałabym książkę:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 10:07 przez aurrrelia.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:06:41

moja znajoma robi taką biżuterię, ale to nic specjalnego:/ mimo to o dziwo baby to kupują, czasem jak glupie rzucają sie na te jej błyskotki,

dziewczyna kupuje wszystkie podzespolu na allegro za powiedzmy 100, czy 200zł wtedy sie oplaca bo przesylka jest gratis...
a pozniej sprzedaje za 5 razy tyle;)

jesli masz grono odbiorców i fajne nieprzesadzone ceny, mysle, ze dasz rade:)
do tego przyda się dobry pomysl na taką bizuterię, teraz widze modne są te sznurkowe bransoletki z jakąs metalową pierdółką...oklepane aczkolwiek ma wzięcie;)

a co do srebra: mozesz robić i srebrną biżuterię i posrebrzaną, ja np. tez mam uczulenie na wszystko co sztuczne niestety;( ale sporo ludzi nie ma i kupi tansze rzeczy

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:09:59

kupiłabym bransoletki z zawieszkami, a tak to raczej nie ;]

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:11:30

Cytat
OstraZyletka
rozumie, to może coś innego? ale ubrań nie umiem szyć :(


chyba rozumieM...
no wiesz my Tobie biznesu nie będziemy wymyślać :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:13:05

Cytat
kashvi
moja znajoma robi taką biżuterię, ale to nic specjalnego:/ mimo to o dziwo baby to kupują, czasem jak glupie rzucają sie na te jej błyskotki,

ja kiedyś pracowałam w miejscu, w którym kobiety zarabiały naprawdę dobre pieniądze. sama wtedy już powoli kończyłam swoją przygodę z biżuterią handmade, ale bazowałam przede wszystkim na srebrze, kamieniach i innych droższych dodatkach. co nieco tam sprzedałam, ale i tak największe wzięcie miały najzwyklejsze kolczyki ze szkła czy plastiku sprzedawane po 3-5zł.
mało co mnie już zdziwi [;

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:16:40

zawsze można spróbować zrobić,jeśli wyroby będą ładne,na pewno znajdzie się klient,powodzenia:)

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:22:47

Cytat
j_ulka
Cytat
OstraZyletka
rozumie, to może coś innego? ale ubrań nie umiem szyć :(


chyba rozumieM...
no wiesz my Tobie biznesu nie będziemy wymyślać :)

rozumieM , po prostu jak szybko piszę to czasem "zjadam" literkę, polonistko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własna działalnośc - jakieś pomysły ?