Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:24:12

acha bo myślałam że tak mówisz... słyszałam jak ludzie mówią JA ROZUMIE..
masakra :)

zweryfikowana
Posty: 1.084
Ostrzeżenia: 2/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 10:31:52

ja także robię biżuterię hand made z masy termoutwardzalnej (modeliny) i czasem dobrze idzie. w grudniu np na czysto zarobiłam około 300zł :) więc całkiem nieźle :)

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 11:03:47

Nie wiem jak teraz, bo za bardzo już w tym nie siedzę, czasem robię jeśli ktoś mnie poprosi, z tym, ze ja swoja przygodę z hand made zaczęłam jakieś 4-5 lat temu :) Wtedy jeszcze nie było to aż tak popularne.
Sprzedawałam w szkole, siostra i mama w pracy, czasami siostra przynosiła mi jednorazowo 400zł. Do tego na all, niezła kasa z tego była powiem szczerze :) Raz przyjechał do mnie koleś, który zamówił na all wziął na próbę biżuterii na 900zł (była to biżuteria filcowa na jakiś pokaz), niestety pozniej poszłam do szkoły i nie miałam czasu na kolejne zamówienie dla niego a zarobiłam niezłą kasę :)
Zgadzam się z dziewczynami, że owszem można się przebić, jednak trzeba mieć pomysł.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 17:15:30

Ja od czasu do czasu robię wisiorki i jak na razie większość się sprzedała ;) Kokosów z tego co prawda nie ma, ale zawsze można zarobić parę groszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 17:17 przez chilli627.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 17:18:20

Cytat
Pallas_Atena
Wiesz, ile tu jest takiej biżuterii? Zatrzęsienie. Wystarczy poszukać i poczytać komentarze.

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 17:36:40

Ja też kiedyś robiłam biżuterię. Były to różne broszki, kolczyki, naszyjniki z filcu. Szło nawet nieźle dopóki nie zalała sklepy fala chińskich pierdółek o wiele gorszej jakości i wiadomo- za grosze. Teraz wyprzedaję i rozdaję końcówki i próbuję sił gdzie indziej:)) Ale jak dziewczyny wyżej pisały- jak masz jakiś ciekawy pomysł to próbuj! Takie dłubanie jest naprawdę wciągające a inspiracje same przychodzą:)

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 sty 2012 - 17:46:56

Cytat
Pallas_Atena
Wiesz, ile tu jest takiej biżuterii? Zatrzęsienie. Wystarczy poszukać i poczytać komentarze.

dokładnie, przejedzone... umiem sobie zrobić taką biżuterie wiec nie kupiła bym ale wolę klasykę.

biżuteria handmade- kupujecie?

25 paź 2012 - 13:55:52

Hej dziewczyny! Też zajmuje się bizuterią, tylko, że z masy termoutwardzalnej. Tu jest link do mojej strony http://modelinadoroslej.blogspot.com jeśli tylko macie ochotę, to wpadajcie :) Mam nadzieję, że sie spodoba :)

Pokaże Wam tez kilka moich wyrobów :)




biżuteria handmade- kupujecie?

26 lis 2012 - 13:06:54

Ja również robię biżuterię, wystawiam ją tutaj, ale dużo więcej sprzedaję w realu. Ludzie chyba wolą zobaczyć, dotknać i dopiero kupić. Zresztą stan przedmiotu moim zdaniem zdjęcie trochę zaniża, w rzeczywistości takie rzeczy wyglądają lepiej ;)
Ostatnio sama kupiłam biżuterię handmade od dziewczyny, która wykonuje ją z modeliny:P niezwykla precyzja jestem mega zadowolona

zweryfikowana
Posty: 417
Ostrzeżenia: 2/5

biżuteria handmade- kupujecie?

26 lis 2012 - 13:11:42

Cytat
megi1375
ja robię biżuterię:)

ale szczerze to najwięcej sprzedaje wśród znajomych :)
tutaj rzadko nawet nie wystawiam tutaj dużo bo bardzo dużo tu tego...

ale fakt podstawa to fajny pomysł/projekt + staranne wykonanie inaczej szkoda się robić no chyba że dla zabicia czasu...

biżuteria handmade- kupujecie?

31 sty 2013 - 21:57:06

tutaj srebrnaagrafka.pl jest mnóstwo biżuterii hand made:) można sprzedawać i kupować:)

biżuteria handmade- kupujecie?

31 sty 2013 - 22:02:22

a może kup ćwieki, pare ciuszków w sh i poprzerabiaj je? nie musisz szyć, wystarczy cwieki ponabijac/przyszyć, obciąć nogawki w jeansach, pomalowac farba do tkanin i zrobić wciaż modne DIY? Na ciuszki prędzej chętne znajdziesz.....

biżuteria handmade- kupujecie?

31 sty 2013 - 22:08:14

moja mama chciała zacząć robić kolczyki i broszki na szydełku, ale szczerze mówiąc nie wiem czy to się opłca. :(

biżuteria handmade- kupujecie?

12 lut 2013 - 12:15:29

Ja ma zawsze problem, nie tylko z biżuterią, ale też z ubraniami - wymyślę sobie coś, a potem w żadnym sklepie tego nie ma:( Ostatnio miałam problem, żeby dopasować biżuterię do sukienki na ślub, a byłam świadkową. Trafiłam na stronkę http://www.elesar.otwarte24.pl/. Wysłałam swoją koncepcję i udało się im zrealizować idealnie. Kolczyki i wisiorek były takie jak sobie wymarzyłam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własna działalnośc - jakieś pomysły ?