Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 22:26:29

Jestem tu nowa, przeczytałam rózne tematy na tym forum które mnie interesują, ale wszystkie zamilkły wiec pomyslałam ze rozpoczne nowy moze ktos mi pomoze.
w najblizszym czasie chciałabym otworzyc SH, mieszkam w duzym miescie w którym jest naprawde duzo lumpeksów, ale odwiedziałam z 10 i we wszystkich syf, smród,i ciuchy jedne na drugich albo wogole nie dało sie miedzy wieszakami przejsc, a w niektorych bamberskie ciuchy za kolosalne sumy.
Ja chce otworzyc jakis sklepik z odzieza nowa, uzywana i outletowa. W jasnym pomiszczeniu ktory sie bedzie dobrze kojarzył, mam pare pomysłów na nazwy które wogole nie brzmia jak second hand.
Chce zeby w tle grała muzyczka, i jakies zapachy ładne były chociaz miałabym postawic 100 swieczek zapachowych:)
ogolnie prowadziłaym to sama z pomoca meza ale on pracuje wiec mało by pomagał:)
jestem osoba uprzejma i bardzo dobrze dogaduje sie z ludzmi i mysle ze t dosc wazne w tym biznesie. Mam nadzieje ze mi sie uda.
Chciałabym postawic na odziez sortowana i cream ewentualnie troche niesortu ale mozeliwe ze wogole go nie bedzie, jakies nowe ciuszki i w miare tani outlet, jestem w trakcie szukania hurtowni, zobaczymy czy mi sie uda. A przede wszystkim szukam miejsca odpowiedniego bo to polowa sukcesu.
Czy sa tu jakies dziewczyny ktore maja takie plany jak ja albo juz maja swój SH?

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 22:29:07

Ja mam takie plany ;) Mam lokal co mi ułatwia sprawę (moja babcia miała kiedyś sklep). Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 22:38:30

Satine a masz jakies pomysły jeszcze? skad jestes??razem razniej:)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 22:41:49

Hm, dobry pomysł! Każda kobieta pragnie lumpexu z miłą atmosferą. :) Ale tylko Ty? Będziesz musiała sobie poradzić z tłumem kobiet na kasie i jednoczesnym pilnowaniem żeby nikt niczego nie ukradł. Będzie trudno, może kogoś zatrudnisz? Ale, powodzenia! :D

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 22:51:10

chciałabym na poczatek zaczac sama, bo kto mi bedzie pracował za grosze??nie bede na poczatku miała kasy zeby zatrudnic kogokolwiek... hmmm... macie jakis pomysl jak to rozwiazac. Myslałam takze o monitoringu

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:05:29

No, w sumie tak, monitoring najlepsze wyjście. Albo nawet lustra. :) Wychodzi taniej niż kamery.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:12:35

Ciekawe skąd będziesz brała towar???
ja ze swojego źródła dowiedziałam się że najgorsze problemy są z DOBRYM towarem,
zamawia się w workach a tam nie przewidzisz jaki towar będzie w środku, a dostawy chyba będziesz planowała raz w tygodniu

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:14:47

hah mozesz mnie zatrudnic ! :D

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:18:28

knast---> kto nie spróbje nikdy sie nie dowie.:)
leniuch---> zarabiałabys marnie.:):):):)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:22:55

Powodzenia życzę;)
Plan dobry.
Lokal to 3/4 sukcesu!
Jeżeli ma być mały to nie potrzebujesz pracownika.
Ja mam lustra i nie palę świeczek- używam wtyczek zapachowych.
Towar coraz gorszy, to prawda ale da się wytrzymać.Klientki coraz bardziej wymagające. Trzeba się starać ale klimat jest ważny..to prawda:)Mogę się pochwalić,że mnie chwalą za zapach właśnie i za wystrój:)..no i witrynę mam zawsze zrobioną..na temat:)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:24:31

też o tym myślałam! ostatnio jak bylam w SH u mnie słyszałam jak dziewczyna która tam pracowała mówiła do mamy "dzisiaj utarg 300zł" wiec całkiem nieźle chyba, bo tak naprawdę ciuchy są tanie znalazłam hurtownie gdzie 100kg ciuchów za 18zł albo za 30zł nie pamiętam, do tego wynajecie lokalu plus opłaty za prąd itp.

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:28:19

Cytat
Majka2011
też o tym myślałam! ostatnio jak bylam w SH u mnie słyszałam jak dziewczyna która tam pracowała mówiła do mamy "dzisiaj utarg 300zł" wiec całkiem nieźle chyba, bo tak naprawdę ciuchy są tanie znalazłam hurtownie gdzie 100kg ciuchów za 18zł albo za 30zł nie pamiętam, do tego wynajecie lokalu plus opłaty za prąd itp.

..bzdura...100kg towaru kosztuje od 700- do 1200zł...i 1/3 z tego nadaje się na sprzedaż z wieszaka..reszta..robi w sklepie klimat pod tytułem..ALE TUTAJ ŚMIERDZI!!!

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:28:55

black dress, a jakies zdjecia mogłabys wstawic?? tak z ciekawosci poportu jestem ciekawa.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:31:47

jak bedziesz potrzebowała reklamy w necie co by rozsyłać to pisz :) chyba tylko tak jestem w stanie Ci pomoc... ale trzymam kciuki eby Ci sie udalo :)
ja zawsze mowilam mezowi ze najlepiej by bylo jak by ciuchy byly podzielone ze tak sie wyraze stylami :) to moze brzmi dziwnie ale jesli szukam rzeczy wieczorowych albo czysto skórzanych to mnie wqrza jak dookola sa mega zszerowkie spodnie skate :/ nie mowie tu o tym zeby byly z 1 strony jeansy a z 2 materiałowe tylko o tym ze z 1 strony skate z 2 eleganckie dla konkretnych osob a z 3 strony dla metali ;) jak by kazdy sobie chcial cos kupic na inną okazje to sobie podejdzie bezposrenio a zaoszczedzi czas nie grzebiąc w setkach spodni tylko wie ze czarne cwiekowe są konkretnie tam ;-)

Second hand-planuje otworzyc

22 sty 2012 - 23:35:43

Majka2011jeśli chcesz kupować towar za 18 zł/100 kg to radze założyć sklepik pod nazwą "czyściwo bawełniane - solidnie i tanio " ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 23:41 przez Darmoszka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dotacje gabinet kosmetyczny