Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Second hand-planuje otworzyc

01 lut 2012 - 13:50:44

marrta a masz jakis pomysł?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

Second hand-planuje otworzyc

01 lut 2012 - 14:08:05

Cytat
karla-glamourface
marrta a masz jakis pomysł?

myślę... :)
masz na imię Karolina, tak? Może coś z imieniem. Albo rzuć jakiś kolor, ulubiony lub dominujący w wystroju. Pomyślę, mam już wprawę ;)

Second hand-planuje otworzyc

01 lut 2012 - 14:19:29

jak to liczycie jak komus wyjdzie np: 1,25kg. to co wtedy liczymy jako jeden kg czy co??
Np kg za 25zł. Więc 1,25x 25zł = 31,25

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 14:09:34

witam jestem tu nowa, podoba mi sie to forum. Tez mam taki pomysl na biznes mieszkam w malym miescie w woj. lodzkim. Jest tu kilka lumpkow i widze ze wniektorych w dzien dostawy sa tlumy, a w niktorych nawt 50% wyprzedaz nic nie daje.Osobiscie wole te w ktorych towar jest na wage,i taki tez zamierzam otwozyc. Interesuje mnie forma rozliczenia jaka jest ryczalt czy ktos moze mi te forme przyblizyc?

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 14:33:56

Cytat
karla-glamourface
dziekuje napewno ci wysle:) hehe ale bedzie w Poznaniu:)
Ja jestem z Poznania !! Koniecznie chcę poznać adres, jak już będzie otwarcie :)
Co do nazwy, to zgadzam się że "... Style" jest straszliwie oczywiste i troszkę... Tandetne ;) W sumie pomysł z kolorem jest całkiem niezły, musiałabyś nad tym pomyśleć :)

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 14:47:06

no nie wiem,u mnie jest taki jeden lumpeks gdzie babka ma cene na kazda reczfakt niektore sa fajne,ale uwazam ze ma i tak za drogo,np widzialam plaszczyk HM taki na wiosne za 75zł!nawet sie zastanawialam ale zrezygnowalam .po jakims czasie w takim duzym lumpku widzialam taki prawie ze podobny gdzie kilo za 30zzł bylo...no i gdzie sie oplaca?teraz ciezkie czasy,ale powodzenia:)

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 16:51:37

Missolivia dam ci znac jak juz otworze ale planujemy rataje zobaczymy co z tego bedzie:)

to co myslicie bo ja cały czas nie wiem jaka nazwe dac.. moze ktos cos pomoze?:(
co myslicie bo mam problem ja jestem za otwarciem sklepu teraz, mamy duzo zimowych rzeczy zamówionych u jednej dziewczyny która ma second hand ale wyprzedała wszystko i ja pomyslałam co by sprowadzic do siebie klientów, to zrobic jakas wyprzedaz zimową zeby ludzie nas poznali i wogole.
a moj maz uwaza ze najlepiej otworzyc za 2 miesiace juz z wiosennymi i letnimi ciuchami.
co myslicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 20:28 przez karla-glamourface.

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 21:41:57

Cytat
karla-glamourface
Missolivia dam ci znac jak juz otworze ale planujemy rataje zobaczymy co z tego bedzie:)

to co myslicie bo ja cały czas nie wiem jaka nazwe dac.. moze ktos cos pomoze?:(
co myslicie bo mam problem ja jestem za otwarciem sklepu teraz, mamy duzo zimowych rzeczy zamówionych u jednej dziewczyny która ma second hand ale wyprzedała wszystko i ja pomyslałam co by sprowadzic do siebie klientów, to zrobic jakas wyprzedaz zimową zeby ludzie nas poznali i wogole.
a moj maz uwaza ze najlepiej otworzyc za 2 miesiace juz z wiosennymi i letnimi ciuchami.
co myslicie?

Mogą być i rataje, jakoś dojadę ;) Chociaż jestem z grunwaldu i powiem Ci, że w okolicach Junikowa, os. Kwiatowego nie ma żadnych lumpów :( :( A myślę, że to jest bardzo przyszłościowe miejsce. Wiesz po remoncie Grunwaldzkiej będzie tu wspólny, nowy dworzec- autobusowo tramwajowa połączona pętla. A sporo młodych ludzi tu jest, którzy mogliby być potencjalnym rynkiem zbytu :)

Jeżeli byłabyś w przyszłości zainteresowana skupieniem jakis ciuszków ode mnie to pisz śmiało na prive!! Mam sporo różności na różne pory roku i mogłabym je jakoś hurtowo sprzedać tanio :) A są w super stanie i mogłabyś je bezpośrednio zobaczyć przed ewentualnym zakupieniem.

Jeżeli chodzi o porę roku to spójrz też na inne rzeczy- teraz Poznań jest rozkopany i ludzie niechętnie jeżdżą gdzieś do miasta, jeżeli nie muszą. Myślę, że nie tyle chozi o wiosnę, ale o to, że za te pare miesięcy będzie znacznie lepsza komunikacja w całym mieście i mniej zamieszania, a ciuszki do zimy mogą poczekać do sezonu fall 2012 :) Dlatego polecałabym jednak troszkę poczekać.

A nazwa.. Hmm.. A co myślisz np. o:
z zagranicznych:
- LittleBlack - całkiem zachęcająca i od razu świadczy o wytwornym klimacie ;)
- DressRoom
- VintageRoom

A z polskich, a raczej z nowomowy:
- Szafoteka
- Przyodziewek
- Ciucholada
- Ciucharnia (strasznie mi się podoba ta nazwa :D Niby oczywista ale taka przewrotna i współczesna)

Second hand-planuje otworzyc

02 lut 2012 - 21:46:48

byl u mnie taki second hadn -nie sprawdził sie za drogo
miej poprostu czysty i dobrzw wywietrzony z ładną TANIĄ ODZIEŻĄ na wagę
tam zawsze są kolejki w dzien dostawy .
w dzień dostawy *



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 21:47 przez 1olu9.

Second hand-planuje otworzyc

03 lut 2012 - 12:14:29

kurcze czekamy na odpowiedz co z miejscem, bo mamy jedno najlepsze ale jest juz jeden chetny i dzisiaj ma sie okazac czy bierze czy nie ale znajac naszego pecha zyciowego to wezmie to miejsce i jestesmy udupieni bo nie ma nigdzie lepszegorózne znalezlismy ale albo cena masakryczna albo miejsce do dupy:(
nie ma nikogo do popisania:(
podoba mi sie ta nazwa LittleBlack:) Mała Czarna tez ładnie brzmi:)
zastanawiam sie nad nia:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 14:41 przez karla-glamourface.

Second hand-planuje otworzyc

05 lut 2012 - 14:01:32

witam mam takie pytanie bylabym wdzieczna za odpowiedz czy musze miec wage z legalizacja?

Second hand-planuje otworzyc

05 lut 2012 - 14:07:09

Otwórz w moim mieście! Mam dość sh gdzie sukienka za 100zł jest :)

Second hand-planuje otworzyc

05 lut 2012 - 14:14:36

Ja tez w tym roku otwieram dzialanosc z odzieza. Ma juz swoja nazwe :) Ale kiedys myslalam nad La Petite Noire.

Second hand-planuje otworzyc

05 lut 2012 - 15:50:54

monisia a gdzie mieszkasz?:)szczerze nie rozumiem tych ludzi otwierajacych lumpeks gdzie ceny sa z kosmosu i jeszcze taka mila pani powie bo to jest nowe kurcze lumpeks to lumpeks gdybym chciala nowe i drogie nie przychodzila bym tutaj

Second hand-planuje otworzyc

05 lut 2012 - 16:05:15

Moja mama otworzyła miesiąc temu , towar mamy sortowany :))
za 10zł kg i za 6zł/kg . Ale chyba mamy w złym miejscu lokal , mało ludzi zagląda . ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta na temat blogów modowych - prośba o wypełnienie!!