Obecnie rozmawiamy o:

Meble

52 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:36:34

to znaczy chciałam cream i ewentualnie sort. raczej nie przewiduje niesortu

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:38:30

oj tam
wazne ze bym cos robiła :P

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:44:35

Cytat
karla-glamourface
a moze mi ktos powiedziec ile potrzebowałabym na poczatek kg odziezy tak plus minus?
lokal planuje mniej wiecej miedzy 50 a 80m2 zalezy jaki mi sie uda znalesc w miare dobrej lokalizacji.
200kg starczy czy to za mało??

oj moze byc mało, bo ja mam lokal o pow ok 30m i kupowałam 120 kg sortu i z 30 niesortu, było akurat, zalezzy jak bedziesz miala wyposazony sklep bo ja mam wieszaki góra i dołem na ścianie, i jest akurat, nie ma przepychu ani pustek.

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:47:51

Ja tez myslalam o takim biznesie ale puki co ciagle sie zastanawiam.Moje miasto liczy ok 20 tys mieszkancow i jest jakies 10 lumpeksow .Wszystkie sie utrzymuja ale tak naprawde to tylko w 3 moge zrobic zakupy bo tam sa fajne i nie drogie rzeczy. Nie mam lokalu nie wiem ile moze kosztowac np prad czy ogrzewanie .Lokal ok 1000 zl jakies 35 m.Co do towaru to akurat w miescie mam 2 hurtownie a jakies 20 km dalej jest jeszcze kilka .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 11:48 przez anusia1083.

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:51:26

czy jest tu dziewczyna ktora prowadzi lumpeks na terenie slaska bedz malopolski? prosze o kont na priv

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:52:06

martita chyba kupi narazie 250kg, mam tez duzo swoich i meza w domu ledwo uzywanych ktorych nie nosimy wiec ze dwa worki beda:)
ja na bokach chciałam miec góra dół wieszaki a na srodku wzdłóz jakis taki tylko dół ale na niego zeby jakies torebki były ułozone.. wiecie o co mi chodzi czy mam znalesc jakies zdjecie?

leniuchh ale jestes asior:)

asiorka do odważnych świat nazlezy:)

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 11:59:37

Cytat
karla-glamourface
martita chyba kupi narazie 250kg, mam tez duzo swoich i meza w domu ledwo uzywanych ktorych nie nosimy wiec ze dwa worki beda:)
ja na bokach chciałam miec góra dół wieszaki a na srodku wzdłóz jakis taki tylko dół ale na niego zeby jakies torebki były ułozone.. wiecie o co mi chodzi czy mam znalesc jakies zdjecie?

leniuchh ale jestes asior:)

asiorka do odważnych świat nazlezy:)

No ja tez mialam mase ciuchów z domu, lepiej dokupowac co chwile nowy towar niz ma wisiec ciagle to samo, napisz mi skąd jestes

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 12:02:49

U mnie jest taki jeden dosyć duży lumpek i musze przyznać, że nieźle im idzie. Mają oddzielne pomieszczenie z odzieżą wycenioną a reszta obszaru sklepu to stojaki z odzieżą na wage. Jak jest dostawa to ludzie juz godzine wczesniej przed otwarciem stoją w kolejkach, a w srodku normalnie sie bija o rzeczy! Poszlam tylko raz gdy byla dostawa i nie mam zamiaru wiecej isc. U Was tez tak jest czy tylko u mnie?

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 12:16:06

Cytat
Martita667
No ja tez mialam mase ciuchów z domu, lepiej dokupowac co chwile nowy towar niz ma wisiec ciagle to samo, napisz mi skąd jestes

Ja jestem z wielkopolski a dokladniej z Poznania.

Paulina marze zeby u mnie tak było w dzien dostawy:)

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 12:29:34

lo to w Poznaniu masz mase hurtowni, ja bardziej Pleszew Krotoszyn o ile wiesz gdzie to:)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 12:36:34

Cytat
karla-glamourface
chciałabym na poczatek zaczac sama, bo kto mi bedzie pracował za grosze??nie bede na poczatku miała kasy zeby zatrudnic kogokolwiek... hmmm... macie jakis pomysl jak to rozwiazac. Myslałam takze o monitoringu

sama nie dasz rady wszystkiego ogarnac .:) trzeba wszystko poprasowac poukladac , pilnowac itp . a te grosze to juz zostaw dla siebie ;)

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 12:56:35

martita wysłałam ci prywatna wiadomosc:)

tekluna jakos na poczatek bede musiala a potem sie zobaczy co i jak:)

ponizej wklejam zdjecie to jest 1/3 tego co ja mam w domu. wiec jak myslicie tez sie tgo troche nazbiera:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 15:49 przez karla-glamourface.

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 16:03:21

Karla lepiej daruj sobie ten pomysł z ciucholandem na samym początku ,bo jesli nie masz kilku sklepów i super towaru to nic ci nie wyjdzie.sama także miała taki sklep 2 lata i musiałam zamknąć!Klienci wybredni ....dla rodziny i dzieci jesli je masz to nie będziesz miała czasu .Ogólnie to stary pomysł z tym ciucholandem i w tych czasach juz nie opłacalny(może 10 lat temu to tak).

pz

Second hand-planuje otworzyc

24 sty 2012 - 17:48:43

Cytat
roma25
Karla lepiej daruj sobie ten pomysł z ciucholandem na samym początku ,bo jesli nie masz kilku sklepów i super towaru to nic ci nie wyjdzie.sama także miała taki sklep 2 lata i musiałam zamknąć!Klienci wybredni ....dla rodziny i dzieci jesli je masz to nie będziesz miała czasu .Ogólnie to stary pomysł z tym ciucholandem i w tych czasach juz nie opłacalny(może 10 lat temu to tak).

pz

oj nie przesadzaj, wszystko idzie zrobic zeby było dobrze, tylko trzeba chciec, najwazniejsze to otworzyc w dobrym miejscu i o dobrej porze.
Piszesz ze Karli nie wyjdzie nic jak nie ma kilku sklepów, a ty miałas od razu 5? Wątpie, to że Tobie nie wyszlo nie oznacza ze innym sie nie uda. Ja w kwietniu otwierałam sklep typu wszystko po 4 zł, a 2 tyg temu otworzyłam lumpeks, i jutro jade po kolejny towar bo mam cala liste rzeczy które chca klienci, poczawszy od śpiworów po zasłony, wiec nie mow ze to nie opłacalne, bo na szafie codzien pojawia sie wątek ze laski chca otwierac wlasne lumpeksy. I jakos idzie, a ja dodam ze moje sklepy mieszcza sie na zwyczajnej wiosce, to nawet nie miasteczko, a zjezdzaja klienci z okolic. Wiec dla chcącego nic trudnego..

Second hand-planuje otworzyc

27 sty 2012 - 11:40:01

ja slyszalam tez ze dziewczyny ktore maja sh kupuja na allegro te paczki ktore ludzie wystawiaja po kilkadziesiat ubran w paczce ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZAROBEK DLA OSÓB CIERPLIWYCH - ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O ZGŁOSZENIE.