Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

54 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie zarobki

21 sty 2012 - 11:53:23

Cytat
j_ulka
Cytat
Yucca
Cytat
j_ulka
zależy jaki zawód? wiadomo że pani w sklepie nie zarobi tyle co inżynier
Mogłabyś się zdziwić ;) Ale liczę na to, że kolejne lata pracy przyniosą coś więcej. Oby tylko zrobić uprawnienia :P
Cytat
j_ulka
ja jestem projektantem instalacji i jak jest dobry miesiąc to potrafię wyciągnąć dużo, ale tak średnio to około 2800-3300, zależy ile jest zleceń i czy płacą w terminie.
właśnie doczytałam, że koleżanka po fachu ;) Ale zarobki masz zdecydowanie wyższe

no ale pracuję dużo :)
normalnie na etat + mam jeszcze 5 swoich architektów którzy dają mi zlecenia, dodatkowo mam swoje ogłoszenie w internecie i ludzie też dzwonią, ale praca nie kończy się o 16 tylko o 18-20 i czasami soboty i niedziele też mam zajęte ;)
A jeśli chodzi o sumę z fuchami to się zgadzam. Tylko są tygodnie że z życia nie ma nic a nic więc nie można tego porównać z zarobkami osoby, która po 8 h ma WOLNE. Mówiąc mniej mam na myśli podstawową wypłatę z pracy na etat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 11:55 przez Yucca.

jakie zarobki

21 sty 2012 - 12:00:59

Jak ktoś ma prawko to dużo a nawet bardzo dużo zarobi :) Gorzej jak ktoś tego prawka nie ma ;D

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

jakie zarobki

21 sty 2012 - 12:02:16

ej no sorry jak córka mojej znajomej wyjechala za granice niepamietam dokladnie gdzie studjuje medycyne w jezyku angielskim i za nauke bierze 5 tys dolarow miesiecznie na nasz min 15tysiecy a nawet wiecewj bo policzylam dolara po 3 zl a jest drozszy :) a u nas stypendium 300-400 zl gora miesiecznie to tu za rok nie dostaniesz tyle co tam za miesiac styendium za nauke a trzeba sie ozapierdalac dokladnie

jakie zarobki

21 sty 2012 - 12:10:47

Jak wrócisz, na pewno zmieni się status Twojego życia (NA GORSZE OCZYWIŚCIE).. więc
daj sobie spokój, nie wracaj- tyle w temacie.

Chyba że masz jakiś pomysł na życie w kraju (np. własny interes) i dużo pieniędzy w zanadrzu. Ale to też zawsze jest ryzyko.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

jakie zarobki

21 sty 2012 - 12:26:10

mój brat mieszkał 2 lata w Anglii, miał dobrą pracę- pracował a bibliotece oxfordzkiej. Zarabiał dobre pieniądze i żył tam na dobrym poziomie. W lipcu wrócił do Polski i pracy nie ma. Zna angielski perfekt, jest po politechnice lubelskiej i ogromnych wymagań też nie ma. Owszem chodzi na rozmowy kwalifikacyjne ale proponują mu 1500zł. Dla niego to jest śmieszne. I nie wciskajcie mi kitu, że w Krakowie jest tak wspaniale i że na dzień dobry ma się 4-5 tysiące w korporacji. Mój mąż jest inżynierem jakości we francuskiej korporacji i zarabia tyle po 2 latach pracy. Kurde może ja mieszkam w innym Krakowie niż Puchuśkubatek.

jakie zarobki

21 sty 2012 - 19:14:59

Cytat
CiociaPrzykrywka
mój brat mieszkał 2 lata w Anglii, miał dobrą pracę- pracował a bibliotece oxfordzkiej. Zarabiał dobre pieniądze i żył tam na dobrym poziomie. W lipcu wrócił do Polski i pracy nie ma. Zna angielski perfekt, jest po politechnice lubelskiej i ogromnych wymagań też nie ma. Owszem chodzi na rozmowy kwalifikacyjne ale proponują mu 1500zł. Dla niego to jest śmieszne. I nie wciskajcie mi kitu, że w Krakowie jest tak wspaniale i że na dzień dobry ma się 4-5 tysiące w korporacji. Mój mąż jest inżynierem jakości we francuskiej korporacji i zarabia tyle po 2 latach pracy. Kurde może ja mieszkam w innym Krakowie niż Puchuśkubatek.
Jeszcze dodam, że na początku dostajesz oczywiście minimalną krajową - teraz 1500zł...brutto. Szczerze wątpię, że ktoś dostaje na start po licencjacie 6tys brutto.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 19:24 przez dzwooneczek.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 3/5

jakie zarobki

21 sty 2012 - 19:19:48

nie wracaj!!! coraz gorzej w Polsce jest !!1 mojej mamie obcięli pensję o tysiąc złotych bo kryzys....idioci!!!;/;/;/

jakie zarobki

22 sty 2012 - 09:49:26

ehhh dziekuje:***

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

jakie zarobki

22 sty 2012 - 10:01:04

Mam zanjomych bez szkoly za granica tylko po liceum i lepiej zyja niz nie jeden polak po szkole.... tylko u nas to wielkie dazenie jest ze kazdy musi byc wyuczony i madry .... i kazdy musi cos skonczyc....

wiekszosc ludzi na studiach jest bo musi a nie dalatego ze chce

jakie zarobki

22 sty 2012 - 10:06:08

A pracowała może któraś z Was jako agent ubezpieczeniowy? Warto?

jakie zarobki

22 sty 2012 - 14:40:30

kto wiecej , dziewczyny mowcie co i jak?

jakie zarobki

22 sty 2012 - 14:43:38

wydaje mi sie,a raczej jestem pewna ,ze bedac za granica nie powinno sie przeliczac np euro na zlotowki- moj facet zarabia ok 1500euro czasem wiecej zalezy,ale porownujac tam 1500e i zycie za to,a tutaj 1500zl to porazka

jakie zarobki

22 sty 2012 - 14:48:44

no ja juz tez staram sie nie przeliczac koron i zlotowe. bez sensu

jakie zarobki

22 sty 2012 - 16:09:56

ja mam na reke 1060 zl:)) po podwyzce:D

nie jest kolorowo, pracuje w Urzedzie juz 5 rok, zarobki sa u nas niskie niestety, kierownicy maja po okolo 2000 zl....

jakie zarobki

22 sty 2012 - 16:23:30

Cytat
zlaiwiele
jestem po fil. angielskiej, tutaj moj maz jak jest sezon zarobi ok 10 tys a ja daje korepetycje i siedze z malym za godzine korepetycji biore ok 62 zl na polskie . mam 12 godz tyg a tak zajmuje sie malym a maz pracuje, wiadomo zima jest ciezej. ale maz na budowie ma 50 zl na godzine , zalezy ile ma godzin i jak z praca.

no to nie wracajcie... tutaj na etacie (jeśli już gdzieś się w ogóle załapiesz) dostaniesz max 1500 na rękę a będziesz pracować cały miesiąc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukiwania pracy