Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:04:22

w wqarszawie jednak zycie i mieszkania sa drozsze...?stolica to stolica.

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:07:37

czy ja wiem.. wiesz ze nie do konca tak jest...w Białymstoku wynajem mieszkania też niemało kosztuje... no jeśli chodzi o zakup to fakt tańsze..a ceny w sklepach i tu i tu podobne ;)

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:11:19

no moze i tak nie wiem, ja w łapach place ponad 600 zl:(,,, moze wiesz gdzie to? jestem tu tu place 3 tys i w lapach chodz nie siedze place 600 masakra.

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:13:23

0

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:15:04

??

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:16:28

wiem gdzie są Łapy :) ale rozumiem że czynszu? to spory czynsz;/ ale wynajem całego mieszkania w Białymstoku myślę, że dużo więcej kosztuje;/ a nie możesz wynająć komuś tego mieszkania? skoro i tak za granicą siedzisz..na Twoim miejscu bym nie wracała... tu w kraju burdel.. wszystko drogie.. wszyscy strajkują.. zarobki marne.. o kolejkach do lekarza nie wspomne;/

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:21:18

Prawda jest taka, że jeśli ktoś zarabia do 1500zł to jest dobrze jak na ten kraj ;/ Trzeba uciekac póki czas, bo nic dobrego nie będzie tu dla Nas ani dla Naszych dzieci..

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:26:16

no wlasnie.... tak slyszalam

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:29:52

Ja na twoim miejscu bym została tam gdzie jestem - za granicą!
jako budowlaniec twój mąż zarobi ok 3 tyś
ty na korepetycjach 1000 max w Warszawie godzina kosztuje już od 15zł!
wiec macie około 4 tyś!

Ceny w Warszawie ( ceny w przybliżeniu )

1500 wynajęcie mieszkania małego 2 pokoje
200 - rachunki + telewizja + internet
100 - powiedzmy że tyle wydacie na telefon ;)
5x200 - tyle na jedzenie dla 3 osób
200 na chemię i jakieś pierdoły do domu ( jeśli bedziesz oszczedzała)
500 paliwo do auta + np bilet miesięczny ( zakładam że macie jedno auto! )

ZOSTAJE WAM 500ZŁ ( A NIE UWZGLEDNIŁAM WYJŚC ZE ZNAJOMYMI, CIUCHÓW, CHOROBY KTÓREGOŚ Z WAS... ITD... )

mOJA RADA:
ZOSTAN ZA GRANICĄ - ODŁOŻ WIECEJ KASY WRÓC ZA 10LAT DO POLSKI I ROZKREĆ INTERES :)

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:33:45

moze i macie racje.

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:40:47

Kochana do czego ty chcesz wracać to tego bałaganu który zwie się polską? Ja mam ostre postanowienie uczenia się niemieckiego i wyjeżdzam do znajomych, skończyłam studia z odnowy biologicznej teraz robie różne kursy z masażów i wybijam na obcy rynek może on doceni moje umiejętności:)nie spróbuje nie bede wiedzieć, szczerze to mogę sprzątać byle z godne pieniądze...

jakie zarobki

19 sty 2012 - 19:45:05

sprzatanie nie jest latwe.
sprzatalam jak malego nie bylo, w czerwcu tez jak mialam z kim malego zostawic, jest ciezko wiesz mi...
zero czasu dla siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-19 19:46 przez zlaiwiele.

jakie zarobki

19 sty 2012 - 20:03:05

ta wszyscy do stolicy a ci co się tu urodzili i wychowali mają iść na bruk bo większość przyjezdnych zadowoli się niższą pensją z nadzieją na podwyżkę kiedyś tam i ten co mieszka tu na stałe nie będzie miał żadnej pracy....


Już teraz jest ciężko - korki jak diabli, 1/2 jak nie 3/4 samochodów to pozawarszawskie blachy, które dzień w dzień trują warszawiaków bo nie łaska wsiąść w PKS tylko każdy musi sobie pojedynczo jakimś gratem jechać ( większość pojazdów wewnątrz ma jedynie kierowce )....
I stoi człowiek po 1,5h w drodze do pracy i spowrotem...

a że poza miastowi najładniej widać w weekend kiedy stolica robi się pusta i można normalnie po niej się przemieszczać.. ( słoiczki lecą do rodziców po zapasy na tydzień.. ale i tak będą biadolić że wszystko drogie mimo że większość z nich nie wydaje prawie nic na żywność... )

jakie zarobki

19 sty 2012 - 20:07:19

Ja jestem technikiem farmaceutycznym.... stażu nie mogę nigdzie znaleźć.
Pracuje w intermarche i mam na rękę (teraz po podwyżkach) ok 1120 zł... Więc co to jest? Chcę zacząć teraz studia fizjoterapii i mam nadzieję, że kiedyś mi dopisze "szczęście" mając takie wykształcenie....

jakie zarobki

19 sty 2012 - 20:07:34

oj co wy takie nerwowe:D:D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urząd skarbowy