Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:23:09

Cytat
mmm_margareth
tego jedynego można od czasu do czasu tak pomasować, ale nie kilku codziennie...

dosłownie ;)

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:40:35

Cytat
fcaa
Cytat
modystka
Nie do końca się z Wami zgodzę. Myślenie, że masażysta jest prostytutką jest trochę płytkie. Z tego co wiem to takie rodzaj masażu przywędrował ze wschodu i wiele gabinetów masażu i urody czy odnowy oferuje je. Klienci nie mogą dotykać itp. bo nie o to w nich chodzi. Jak każdy masaż ma pobudzać, relaksować itp. Z tą różnicą że to jest masaż całego ciała łącznie z miejscami intymnymi. Wątpię też że byle oprych przyjdzie na taki masaż bo są bardzo drogie. Dodatkowo są też masaże dla kobiet i chyba par, gdzieś w tv oglądałam.
Wzorowanie się na Rozmowach w toku to głupota, bo tam wszystko jest tak wyreżyserowane, że aż boli...

Co do moralnej kwestii to już sprawa osobista.

Jednak przyznam, że co innego jednak są dziwne ogłoszenia w necie, w stylu panie do towarzystwa itp. tu o rodzaju pracy rzeczywiście można dyskupować ;)

No tak bo nie ma to jak relaks przy nagiej lub półnagiej masażystce... Rzeczywiście normalne i nie zalatuje prostytucją

Płytkie myślenie. Niektórym takie masaże odpowiadają. Jeśli komuś nie odpowiada bycie gołym przy gołej masażystce/masażyście to na taki typ masażu nie chodzi i już.

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:42:10

ja bym nie mogła dotykać obleśnych facetów fuj... ale jakąś ładną babeczkę czemu nie :)

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 09:04:17

Cytat
modystka
Cytat
fcaa
Cytat
modystka
Nie do końca się z Wami zgodzę. Myślenie, że masażysta jest prostytutką jest trochę płytkie. Z tego co wiem to takie rodzaj masażu przywędrował ze wschodu i wiele gabinetów masażu i urody czy odnowy oferuje je. Klienci nie mogą dotykać itp. bo nie o to w nich chodzi. Jak każdy masaż ma pobudzać, relaksować itp. Z tą różnicą że to jest masaż całego ciała łącznie z miejscami intymnymi. Wątpię też że byle oprych przyjdzie na taki masaż bo są bardzo drogie. Dodatkowo są też masaże dla kobiet i chyba par, gdzieś w tv oglądałam.
Wzorowanie się na Rozmowach w toku to głupota, bo tam wszystko jest tak wyreżyserowane, że aż boli...

Co do moralnej kwestii to już sprawa osobista.

Jednak przyznam, że co innego jednak są dziwne ogłoszenia w necie, w stylu panie do towarzystwa itp. tu o rodzaju pracy rzeczywiście można dyskupować ;)

No tak bo nie ma to jak relaks przy nagiej lub półnagiej masażystce... Rzeczywiście normalne i nie zalatuje prostytucją

Płytkie myślenie. Niektórym takie masaże odpowiadają. Jeśli komuś nie odpowiada bycie gołym przy gołej masażystce/masażyście to na taki typ masażu nie chodzi i już.

Tak samo jak niektórym odpowiada wizyta u prostytutki a innym nie odpowiada. Nie uważam, aby masaż erotyczny miał na celu tylko relaks. Osoba wykonująca taką "pracę" sprzedaje się tak samo jak dziwka (jedynie bez ryzyka chorób przenoszonych drogą płciową), takie jest moje zdanie na ten temat i jego nie zmienię :)

Praca masażystki erotycznej

04 sie 2013 - 22:31:29

Cytat
persvent
Cytat
Xanthippe1
Cześć dziewczyny! Czy któreś z Was wykonują taką pracę? Mam na myśli masażystkę erotyczną. Dość sporo ogłoszeń tego typu pojawia się w kategorii praca. Zastanawia mnie to czy są takie kobiety, które zarabiają w ten sposób i jak wygląda taka praca, jakie są zarobki ? Co wy szafiarki sądzicie o takim zarobku?

Witaj, pracuje w jednym z takich gabinetow masazu, lecz nie w Polsce, a mianowicie w Hiszpanii. Rzeczywiscie, masaz wykonuje sie nago, calym cialem na specjalnym materacu, w otoczeniu swiecz i kadzidelek, z uzyciem duzych ilosci goracego olejku. Jest to zmyslowy masaz calego ciala, lacznie z czescia intymna mezczyzny. Konczy sie ejakulacja. W naszym centrum nie istnieje inna opcja, klient jest dokladnie informowany o przebiegu masazu i nie domaga sie innych uslug poza wyzej wymienionym masazem.

Masaz kosztuje od 80 do 100 euro za 45-60 minut, masazystka zarabia zazwyczaj polowe z tej kwoty, czyli od 100 do 250 euro dziennie. Wysokosc zarobku zalezy od zmyslowosci, ktora obdarzona kobieta, umiejetnosci prowadzenia inteligentnej rozmowy, czulosci, urody...a na ostatnim miejscu umiescilabym zdolnosci i doswiadczenie w samym masazu.


Kwestie moralna tej pracy pozostawiam bez komentarza.

Osobiscie bardzo ja lubie. Praca elastyczna, w bardzo dobrych warunkach, czysta, bezpieczna i w towarzystwie mezczyzn o bardzo wysokim poziomie.

Nie posiadam wiedzy, ani doswiadczenia na gruncie polskim. Ale absolutnie nie zgadzam sie z opinia, ze to przykrywka dla innych seksualnych uslug. Czesto tak bywa, ale nie zawsze.

Pozdrawiam!



dziekuje za ten post.
Tak sobie czytam te wszystkie komentarze na temat masazu erotycznego i nie moge wyjsc z podziwu jak duzo kobiet jest do tego negatywnie nastawionych.
Masaz o ktorym piszecie to tzw. masaz tantryczny. pochodzi z Indii gdzie jest codziennoscia.

Jestem wlascicielka takiego salonu w niemczech.
Pracuje z dwoma dziewczynami ( Polkami , bo uwazam ze robia to lepiej, sa bardziej zmyslowe ) .
Praca polega na masowaniu ( przewaznie panow ale zdaza sie ze przychodza panie lub pary ) nagim cialem z uzyciem cieplych olejkow , pobudzaniem sfer erogennych piorkami, pedzelkami itp.

O typowym sexie nie ma tu mowy. Tak jak kolezanka wyzej pisala masaz moze konczyc sie orgazmem.
Moze ale nie musi.
Jest to typowy masaz relaksacyjny , roznica polega na tym ze masuje sie cale cialo, a wiec ostatnim etapem masazu jest masaz okolic intymnych ( w tym takze sam penis,jadra i prostata ). sam orgazm nie jest zamierzony ale jesli sie zdarzy ( a przewaznie tak jest ) nie ma w tym nic zlego.

Dla osob niezorientowanych brzmi to pewnie glupio, ale masaz ma chrakter rytualu i kazdy ruch jest dokladnie przemyslany. nie nalezy nawet zmieniac kolejnosci wykonywanych czynnosci.

Taki masaz jest bardzo przyjemny i goscie przewaznie wracaja mowiac ze ten masaz uzalznia. :-)


Kwestia moralna???
tak,trudne pytanie.
To co dla jednych jeszcze jest moralne, dla innych nie ma juz nic wspolnego z moralnoscia.
Mysle ,ze kazdy musi sam wiedziec gdzie zaciera sie granica jego granica moralnosci.
Ja robie to co robie,jestem z tym szczesliwa. moje pracowniczki tez.
wiemy ilu zadowolonych gosci opuszcza nasze studio i ile pieniedzy z tego mamy.

a teraz jeszcze jedna wazna wiadomosc:

szukam jeszcze jednej dziewczyny do pracy.
za godzinny masaz zarabiasz 65 euro ( ok 260 zl ) ,
za 90 min 75 euro ( 300 zl ). to polowa ceny masazu, ktory kosztuje goscia 130 Euro za 60 min albo 150 Euro za 90 min.
Przeszkolenie jest u nas.
Posiadam tez pokoj do wynajecia z aneksem kuchennym i lazienka.

Wymagania to ladna sylwetka, wysoka higiena osobista, wiek okolo 25-35 lat, przynajmniej srednia znajomosc j niemieckiego lub doba znajomosc j. angielskiego.

nr tel : 004915739601831

Dziewczyny to nie zadne oszustwo albo naciaganie.

Zainteresowanym przysle na maila zdjecia.

pozdawiam
shila ( dorota )



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-05 06:07 przez shila1.

Praca masażystki erotycznej

04 sie 2013 - 22:50:47

Chyba jednak trochę prostytucja, bo masaż części intymnej od zwalenia mu gruchy tak bardzo się nie różni, w dodatku masażystka jest naga/półnaga. Dla mnie taka praca jest poniżająca i tyle.

Cytat
modystka
Wątpię też że byle oprych przyjdzie na taki masaż bo są bardzo drogie.

A jakie ma znaczenie wygląd klienta? Jak prostytutka obsługuje przystojnego milionera to jest to bardziej moralne od seksu z przeciętnym Kowalskim z ciążą piwną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 22:51 przez Puchatek92.

Praca masażystki erotycznej

19 sie 2013 - 17:55:36

czesc jesli chcesz podjac taka prace to zapraszam do siebie nqpisz email napewno sie odezwe sama wykonuje takie masaze i nie narzekam
[email protected]

Praca masażystki erotycznej

26 sie 2020 - 09:34:20

Hej dziewczyny , Ja wykonywałam taki masaż. To nie sex więc dziwkami,prostytutkami itp nie jesteśmy. Wykonujemy masaż do pełnej satysfakcji oznacza to że masaż jest zakończony ręcznie a nie w inny sposób.
Dziewczyny... Informacja dla was... Myślicie często że jak chłop nagi i ona to odrazu dziewczyna dziwka itd... Dziwkami itp nazywamy dziewczynę która uprawia SEX za pieniądze. A masażystkę erotyczna nazywając dziwką.... To jest przesada . Masażystka nie uprawia sexu ,ma twarde zasady, gdy klient jest w stosunku do niej nie grzeczny to wypraszamy.... Prostytutki zasad nie mają, chłop przychodzi może ją lać dumać w każdą dziurę i nie szanować... To jest chore. A masażystki mają swoje prawa i ochronę ! Dziewczyny które pracują w tym zawodzie pragną spróbować czegoś innego, i jak zobaczą że klienci mają szacunek do nich i są naprawdę sympatyczni to zostają na długo. A dziwka zostać jeden dzien to nie chce sobie wyobrażać.

Ja szczerze myślałam jak wy " Boże to burdel" a naprawdę to nie tak jak myślimy. Zarobki prostytutki idą 1000zl w górę dziennie. ( +-) masażystki zarabiają mniej bo nie oferują sexu

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Praca masażystki erotycznej

07 wrz 2020 - 12:19:10

Dobrze jest odgrodzić od siebie te dwie usługi. Wiele osob nie widzi róznicy ale jednak róznica jest i to sporta tak jak piszecie ;)
Coraz więcej osób decyduje sie na taki masaż. Zarówno chodzi tutaj o mężczyzn jak i o kobiety. Bo tak, bardzo wiele dziewczyn decyduje się na wybranie. Zarówno w związkach jak i i nie ;)

Poza tym jest to ciekawa opcja dla par. Można się rozluźnić oraz sprezentować sobie taki masaż na rocznicę ;) Polecam szczególnie ten salon masażu erotycznego w Warszawie https://orientmasaz.pl/warszawa/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-28 11:05 przez jumkaa.

Praca masażystki erotycznej

09 wrz 2020 - 12:35:31

Witajcie. Pracuje jako masażystka erotyczna ponad rok. Nie widze w tym nic złego. Klienci są kulturalni i nie nachalni. Dyskrecja w tej branży to podstawa i nie ma to nic wspólnego z prostytucja.

Gdyby któraś z Pan byłaby zainteresorwana współpraca zapraszam do kontaktu :) Prowadzę taki lokal w Białymstoku.

Praca masażystki erotycznej

10 wrz 2020 - 11:41:56

Salonów jest duzo. Każdy ma inne zasady. Jestem osobą która wie co chce i wie czego chcą masażystki. Masażystki co pracują u mnie mają dużo udogodnień. To znaczy...
Każda ma prawo odmówić masażu ( przez wizjer widać że to ktoś znajomy to nie przyjmuje, klient bez kultury osobistej liczy się z tym że masaż zostaje przerwany bez wzrostu kosztów) . Posiadamy ochronę z 12latnim doswiadczeniem z sztuk samoobrony i nie tylko. Uczymy masażystki chwytów samoobrony ( w razie czego) choć prawie się nie przydaje.
Mamy niezliczona grupę klientów z różnych firm i nie tylko.
Dogodne h pracy oraz szybki zarobek bez przepracowania fizycznego.

Atmosfera w salonie bardzo przyjazna dla Panów, a szczególnie dla tych którzy pierwszy raz chcą rozpocząć przygodę z masażami erotycznymi.

Zespół empatyczny i przyjazny. ☺️ Ja nie jestem ich SZEFOWĄ tylko przyjaciółka.

Na początku gdy chciałam zacząć pracę myślałam że to z sexem itp ale zaryzykowałam,zobaczyłam jak jest na prawdę i strach przerodził się w pasje. Dolanczalam mieszane techniki, samokształce się i zainwestowałam w kursy. Mieszkałam różne techniki i wychodziło mi to dobrze. Przekazałam wszystkim swoim masażystkom tajniki masażu które znam. Byłam zdumiona!! Nowe masażystki robią furorę już po 3 dniach pracy. To więcej niż sex, to relaks ,dotyk,uczucie ...

Jestem Łucją ...chciałam mieć swój salon za kilka lat (może kiedyś założę) .. ale dopadły mnie niemiłe sytuację finansowe itp ( nie udzielam informacji szczegółowych , obowiązuje mnie dyskrecja) poszłam pracować do innego salonu... Tragedia.. i postanowiłam przyspieszyć proces otwierania salonu.. i stworzyłam wymarzony salon, empatyczne masażystki, super atmosferę. I nazwałam salon LUN∆.

Jeśli macie do mnie pytania jakiekolwiek możecie się skontaktować poprzez e-mail ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Dziękuje za uwagę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca handel Rzeszów