Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Praca masażystki erotycznej

15 maj 2013 - 07:40:36

Udzielam klasycznego masażu, w salonie, to naprawdę dobra praca i dobre zarobki. Zarabiam na tym nawet do 4 tysięcy. Fachu uczyłam się nie na studiach, lecz w new nails, na szkoleniach zawodowych i to wystarczyło. Zawód jest w tym momencie bardzo perspektywiczny - jeśli tylko macie możliwość to inwestujcie w to.

Praca masażystki erotycznej

15 maj 2013 - 07:54:16

praca tro praca ,i niekoniecznie od razu prostytucja ,piszecie oburzone ze tak jest ,a tak naprawde zadna z was na oczy nie widziała:) co do moralnosci ,no nagle wszystkei swiętye:) a poznajecie chłopakow zaraz idziecie z nimi do łozka ,za chwile sie rozstajecie i nastepny i tez do łózka itd itd i to jest bardzo moralne?ze nie wspomne uprawiac sex bez slubu:) krytykujecie sprawy ktoryxh nie macie zielonego pojecia :)zanim kogos ocenicie skrytykujecie ,to najpierw zadajcie sobie samej pytanie ,ile fcetów miałam w łózku w zyciu :) chyba wystarczy by nie krytykowac :) no chyba ze samą siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 07:56 przez MAXXXXXX.

Praca masażystki erotycznej

15 maj 2013 - 08:20:20

Cytat
MAXXXXXX
praca tro praca ,i niekoniecznie od razu prostytucja ,piszecie oburzone ze tak jest ,a tak naprawde zadna z was na oczy nie widziała:) co do moralnosci ,no nagle wszystkei swiętye:) a poznajecie chłopakow zaraz idziecie z nimi do łozka ,za chwile sie rozstajecie i nastepny i tez do łózka itd itd i to jest bardzo moralne?ze nie wspomne uprawiac sex bez slubu:) krytykujecie sprawy ktoryxh nie macie zielonego pojecia :)zanim kogos ocenicie skrytykujecie ,to najpierw zadajcie sobie samej pytanie ,ile fcetów miałam w łózku w zyciu :) chyba wystarczy by nie krytykowac :) no chyba ze samą siebie
oceniasz po sobie ze kazdy ląduje w łóżku???Ja mam prawie 27 lat i jednego partnera więc dla mnie takie panie to zwykle k....

Praca masażystki erotycznej

15 maj 2013 - 08:25:25

Cytat
shoeholic
Cytat
MAXXXXXX
praca tro praca ,i niekoniecznie od razu prostytucja ,piszecie oburzone ze tak jest ,a tak naprawde zadna z was na oczy nie widziała:) co do moralnosci ,no nagle wszystkei swiętye:) a poznajecie chłopakow zaraz idziecie z nimi do łozka ,za chwile sie rozstajecie i nastepny i tez do łózka itd itd i to jest bardzo moralne?ze nie wspomne uprawiac sex bez slubu:) krytykujecie sprawy ktoryxh nie macie zielonego pojecia :)zanim kogos ocenicie skrytykujecie ,to najpierw zadajcie sobie samej pytanie ,ile fcetów miałam w łózku w zyciu :) chyba wystarczy by nie krytykowac :) no chyba ze samą siebie
oceniasz po sobie ze kazdy ląduje w łóżku???Ja mam prawie 27 lat i jednego partnera więc dla mnie takie panie to zwykle k....
nie oceniam po sobie ,nikogo nei oceniam ,kazdy zyje jak chce ,moze ty miałas jednego ,co nie znaczy ze kazda ,i o to mi własnie chodzi ,jakim prawem ktos kogos krytykuje i umoralnia ,nikt nie hjest panem bogiem ,i nikt nie jest swiety :)

Praca masażystki erotycznej

15 maj 2013 - 09:01:53

Cytat
MAXXXXXX
Cytat
shoeholic
Cytat
MAXXXXXX
praca tro praca ,i niekoniecznie od razu prostytucja ,piszecie oburzone ze tak jest ,a tak naprawde zadna z was na oczy nie widziała:) co do moralnosci ,no nagle wszystkei swiętye:) a poznajecie chłopakow zaraz idziecie z nimi do łozka ,za chwile sie rozstajecie i nastepny i tez do łózka itd itd i to jest bardzo moralne?ze nie wspomne uprawiac sex bez slubu:) krytykujecie sprawy ktoryxh nie macie zielonego pojecia :)zanim kogos ocenicie skrytykujecie ,to najpierw zadajcie sobie samej pytanie ,ile fcetów miałam w łózku w zyciu :) chyba wystarczy by nie krytykowac :) no chyba ze samą siebie
oceniasz po sobie ze kazdy ląduje w łóżku???Ja mam prawie 27 lat i jednego partnera więc dla mnie takie panie to zwykle k....
nie oceniam po sobie ,nikogo nei oceniam ,kazdy zyje jak chce ,moze ty miałas jednego ,co nie znaczy ze kazda ,i o to mi własnie chodzi ,jakim prawem ktos kogos krytykuje i umoralnia ,nikt nie hjest panem bogiem ,i nikt nie jest swiety :)

Piszesz żeby nie oceniać, a sama to robisz, skąd wiesz kto ilu miał w łóżku partnerów... Każdy ma też swoje poglądy na tego typu prace i każdy może je wyrazić... Dla mnie zarabianie na takich rzeczach jest niemoralne i nie pochwalam tego...

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Praca masażystki erotycznej

16 maj 2013 - 07:38:38

Dziewczyny i chłopcy ;-) To jest temat o masażach, a nie dawaniu d&*() więc może wróćmy do tematu właściwego, co? ;-)

Praca masażystki erotycznej

16 maj 2013 - 07:52:33

Dla mnie ta praca niewiele różni się od bycia ku..wą...

Praca masażystki erotycznej

16 maj 2013 - 08:05:39

Cytat
panama_miss
Dla mnie ta praca niewiele różni się od bycia ku..wą...

dla mnie też ;]

Praca masażystki erotycznej

16 maj 2013 - 08:48:23

jeśli ogłoszenie zamieszczone jest w internecie to na 99% jest to praca kogoś na miarę prostytutki...:P

Praca masażystki erotycznej

16 maj 2013 - 09:02:30

Cytat
MAXXXXXX
praca tro praca ,i niekoniecznie od razu prostytucja ,piszecie oburzone ze tak jest ,a tak naprawde zadna z was na oczy nie widziała:) co do moralnosci ,no nagle wszystkei swiętye:) a poznajecie chłopakow zaraz idziecie z nimi do łozka ,za chwile sie rozstajecie i nastepny i tez do łózka itd itd i to jest bardzo moralne?ze nie wspomne uprawiac sex bez slubu:) krytykujecie sprawy ktoryxh nie macie zielonego pojecia :)zanim kogos ocenicie skrytykujecie ,to najpierw zadajcie sobie samej pytanie ,ile fcetów miałam w łózku w zyciu :) chyba wystarczy by nie krytykowac :) no chyba ze samą siebie

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 07:31:48

Każdy może mieć swoją opinię, ale może przynajmniej spróbujcie być łagodniejsze w swoich ocenach, co?

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 07:39:25

A ja Ci powiem, że kelnerowałam kiedyś w takim lokalu! I pewnego dnia trafił się starszy Pan na masaż. Jakie było moje zdziwienie jak dziadzio wypadł po dosłownie minucie z pokoju z wrzaskiem, że on żąda rozmowy z właścicielem?! Okazało się, że on chciał masaż a dziewczyna myślałą, że to klient taki jak zwykle, czyli mowa o masażu, ale chce seksu! Z biedą wśród kilku dziewczyn znalazłam jedną która dziadziowi z litości zrobiła masaż, bo one za cholerę tego nie robią?! Tak więc to tylko ściema dla kasy fikalnej, bo co mają nabić, numerek? Jebanko? Czy co? A zarobki? My kelnerki miałyśmy spkojnie po 50z-100zł napiwków za noc, a dziewczyny potrafiły kończyć nocki z kilkoma tysiącami!

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:10:28

Cytat
nikafido
To wyglada calkiem inaczej...
Jak nie pracowalyscie to sie nie udzielajcie i nie DOPOWIADAJCIE sobie!

ostatnie zdanie brzmi : Co wy szafiarki sądzicie o takim zarobku?
więc co się pultasz ?:)

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:15:06

Nie do końca się z Wami zgodzę. Myślenie, że masażysta jest prostytutką jest trochę płytkie. Z tego co wiem to takie rodzaj masażu przywędrował ze wschodu i wiele gabinetów masażu i urody czy odnowy oferuje je. Klienci nie mogą dotykać itp. bo nie o to w nich chodzi. Jak każdy masaż ma pobudzać, relaksować itp. Z tą różnicą że to jest masaż całego ciała łącznie z miejscami intymnymi. Wątpię też że byle oprych przyjdzie na taki masaż bo są bardzo drogie. Dodatkowo są też masaże dla kobiet i chyba par, gdzieś w tv oglądałam.
Wzorowanie się na Rozmowach w toku to głupota, bo tam wszystko jest tak wyreżyserowane, że aż boli...

Co do moralnej kwestii to już sprawa osobista.

Jednak przyznam, że co innego jednak są dziwne ogłoszenia w necie, w stylu panie do towarzystwa itp. tu o rodzaju pracy rzeczywiście można dyskupować ;)

Praca masażystki erotycznej

17 maj 2013 - 08:18:39

Cytat
modystka
Nie do końca się z Wami zgodzę. Myślenie, że masażysta jest prostytutką jest trochę płytkie. Z tego co wiem to takie rodzaj masażu przywędrował ze wschodu i wiele gabinetów masażu i urody czy odnowy oferuje je. Klienci nie mogą dotykać itp. bo nie o to w nich chodzi. Jak każdy masaż ma pobudzać, relaksować itp. Z tą różnicą że to jest masaż całego ciała łącznie z miejscami intymnymi. Wątpię też że byle oprych przyjdzie na taki masaż bo są bardzo drogie. Dodatkowo są też masaże dla kobiet i chyba par, gdzieś w tv oglądałam.
Wzorowanie się na Rozmowach w toku to głupota, bo tam wszystko jest tak wyreżyserowane, że aż boli...

Co do moralnej kwestii to już sprawa osobista.

Jednak przyznam, że co innego jednak są dziwne ogłoszenia w necie, w stylu panie do towarzystwa itp. tu o rodzaju pracy rzeczywiście można dyskupować ;)

No tak bo nie ma to jak relaks przy nagiej lub półnagiej masażystce... Rzeczywiście normalne i nie zalatuje prostytucją

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie rozmowy do Holandii????