Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:10:20

ten najintymniejszy to chyba dla par? BO nie sądzę , żeby osoba majsująca była UKOCHANYM.

Mimo wszystko. OBLEŚNA ROBOTA:D

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:11:31

Prawie w kazdym przypadku takie ogłoszenie to przykrywka do ogłoszeń dla prostytutek, ze względów bezpieczeństwa, pieniędzy i innych...

Nawet jeśli kobieta nie jest zorientowana w temacie, a mimo to dzwoni z ogłoszenia i pyta o tą pracę w nadziei, że będzie uprawiać sztukę masażu, a seksu nie musi uprawiać, to myslę,że szybko się ją z błedu wyprowadza. Przynajmniej powinno dać do myslenia chociazby to, żę taka praca jest bardzo dobrze platna - a zazwyczaj dużych pieniądzy w takich przypadkach nie zarabia sie za spore zdolnosci fizjoterapeutyczne ale za oddawanie się - w przypadku tych ogloszen

swoją drogą, co do wysokich zarobków wszelkiego rodzaju dziwek:
jak swiat swiatem i czytam o nich i ogladam rozne reportaze, ogladam programy i czytam ksiazki, tak wiem, że zadna z nich nie zarabiala pieniedzy po to, aby nazbierać na przyklad większą sumę na budowę domu czy na samochod albo na inne cele, a po nazbieraniu kwoty skonczyla zawod. Moze nawet niektore o tym na początku myslały, ale w praktyce wyglada to jak widac tak, żę pieniadze tak jak szybko przychodzą, tak szybko sie rozchodzą, bo panie wydają je na ciuchy, zbedny luksus, kosmetyki, drogi alkohol, taksowki i ogólnie zycie ponad stan. Przez co powrót do starego zycia jest prawie niemozliwy, bo obniżyc sobie standard zyciowy jest bardzo trudno i nagle pójśc do pracy za 1450 zł miesiecznie to tak jak doświadczyc traumy , dlatego chyba kazda pani spotkaka w agencji powie ci, ze jeszcze dwa miesiace i konczy z zawodem. Dlatego wiekszosc wie,że to podly zawod, ale niektore decyzują się ze wzgledu na to, ze szybko zarobią pieniadze i zapomną, a najczesciej to wlasnie sie nie udaje

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:13:50

jak dla mnie to sie nie rozni od prostytucji... masowanie na golasa jakiś oblesnych zbokow, którzy przychodza zeby sie pogapic na Twoje cialo i zebys ich pomacala. Jeszcze dotykac ich, masowac im miejsca intymne i zaloze sie ze jest tez do wyboru opcja ze szczesliwym zakonczeniem :/ fuj...trzeba byc baaardzo zdesperowanym, albo nie miec za grosz szacunku do siebie zeby tak pracowac.

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:42:39

Cytat
ShoshanaSki
Cytat
edyta660099
poszukaj odcinka o tym w rozmowach w toku.. kiedys bylo.. dziewuchy mowily ze lubia ta prace bo moga sobie pozwolic na okulary dg, ciuchy gucciego etc
masażystka erotyczna = prostytutka czy się czymś różnią?

no wlasnie nie! masaz erotyczny-w jakim to idzie celu?no zeby sprawic przyjemnosc komus czyli zeby zaspokoic, czyli to juz seks, ja bym powiedziala ze ten watek to prowokacja bo jak ktos moze wierzyc ze masaz erotyczny to nie seks?zwal jak zwal mozesz byc gejszą, pania do towarzystwa(w tym tez przeciez niby tylko chodzi o pojscie na randke z facetem) ale cel jest jeden....

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 16:51:32

Cytat
Xanthippe1
Cześć dziewczyny! Czy któreś z Was wykonują taką pracę? Mam na myśli masażystkę erotyczną. Dość sporo ogłoszeń tego typu pojawia się w kategorii praca. Zastanawia mnie to czy są takie kobiety, które zarabiają w ten sposób i jak wygląda taka praca, jakie są zarobki ? Co wy szafiarki sądzicie o takim zarobku?

Witaj, pracuje w jednym z takich gabinetow masazu, lecz nie w Polsce, a mianowicie w Hiszpanii. Rzeczywiscie, masaz wykonuje sie nago, calym cialem na specjalnym materacu, w otoczeniu swiecz i kadzidelek, z uzyciem duzych ilosci goracego olejku. Jest to zmyslowy masaz calego ciala, lacznie z czescia intymna mezczyzny. Konczy sie ejakulacja. W naszym centrum nie istnieje inna opcja, klient jest dokladnie informowany o przebiegu masazu i nie domaga sie innych uslug poza wyzej wymienionym masazem.

Masaz kosztuje od 80 do 100 euro za 45-60 minut, masazystka zarabia zazwyczaj polowe z tej kwoty, czyli od 100 do 250 euro dziennie. Wysokosc zarobku zalezy od zmyslowosci, ktora obdarzona kobieta, umiejetnosci prowadzenia inteligentnej rozmowy, czulosci, urody...a na ostatnim miejscu umiescilabym zdolnosci i doswiadczenie w samym masazu.

Kwestie moralna tej pracy pozostawiam bez komentarza.

Osobiscie bardzo ja lubie. Praca elastyczna, w bardzo dobrych warunkach, czysta, bezpieczna i w towarzystwie mezczyzn o bardzo wysokim poziomie.

Nie posiadam wiedzy, ani doswiadczenia na gruncie polskim. Ale absolutnie nie zgadzam sie z opinia, ze to przykrywka dla innych seksualnych uslug. Czesto tak bywa, ale nie zawsze.

Pozdrawiam!

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 16:59:16

dziwna oferta a na jakiej stronie takie oferty pracy sa?

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 17:01:54

przecież to jest po prostu ładniejsza nazwa dla prostytutki, jak można być tak naiwną i brać pod uwagę takie ogłoszenia?

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 17:03:23

tego jedynego można od czasu do czasu tak pomasować, ale nie kilku codziennie...

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 17:09:19

Cytat
milusss
przecież to jest po prostu ładniejsza nazwa dla prostytutki, jak można być tak naiwną i brać pod uwagę takie ogłoszenia?

Wlasciwie nie weszlam tu po to, by dyskutowac na tematy moralne.

Zreszta, wspomnialam juz o tym w mojej odpowiedzi, skierowanej do jednej z uczestniczek forum i pytajacej o szczedoly pracy.

Gdyby ktoras z Was chciala zapytac o wiecej szczegolow, prosze pisac, z przyjemnoscia udziele odpowiedzi na wszelkie pytania.

Pozdrawiam
Cytat
mmm_margareth
tego jedynego można od czasu do czasu tak pomasować, ale nie kilku codziennie...

Oczywiscie, jedynego mozna masowac, ale jedynego masuje sie gratis.

Pisalam o pracy, nie o zyciu rodzinnym. To dwie rozne kwestie.

Oczywiscie, jednym z wymogow jest bycie kobieta bez zobowiazan. Powazny zwiazek znacznie utrudnia ta prace.
Cytat
miiszel
dziwna oferta a na jakiej stronie takie oferty pracy sa?

Dlaczego uwazasz, ze ta praca jest dziwna? Jest bardzo duzy popyt na tego typu masaze, w szczegolnosci u mezczyzn, ktorzy uwazaja to za mniejsze zlo (niekoniecznie tak jest w rzeczywistosci) i wybieraja masaz erotyczny, zamiast tradycyjnego spotkania z prostytutka.

W rzeczywistosci bardzo czesto korzystanie z uslug masazystki erotycznej uzaleznia...Choc nie wiem, jak jest w przypadku spotkan z prostytutka. Byc moze niektorzy mezczyzni wola spotkania z masazystka ze wzgledu na bezpieczenstwo. Mam na mysli prawdopodobienstwo zakazenia choroba weneryczna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 17:17 przez persvent.

Praca masażystki erotycznej

30 paź 2012 - 17:12:35

obcym facetom chyba nie
swojemu jak najbardziej

Praca masażystki erotycznej

08 lis 2012 - 20:21:24

Cześć, witam,
Z tego co kojarzę, to ten masaż nosi nazwę.. chyba "nuru". I używa się takich specjalnych, bardzo bardzo gęstych żeli o konsystencji kiślu;) Wiem, bo kiedyś przywiózł to mój luby z zagranicy, bo mu się zachciało spróbować. Muszę powiedzieć, że fajne. Ale nie da się ukryć, że jest to ciekawy sposób na grę wstępną i raczej ciężko mówić o masażu. No i ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby smarować w ten sposób obcych typów.

Praca masażystki erotycznej

08 lis 2012 - 20:28:23

W tej... pracy na samym masażu zapewne się nie kończy

Praca masażystki erotycznej

08 lis 2012 - 20:29:18

Cytat
persvent
Cytat
Xanthippe1
Cześć dziewczyny! Czy któreś z Was wykonują taką pracę? Mam na myśli masażystkę erotyczną. Dość sporo ogłoszeń tego typu pojawia się w kategorii praca. Zastanawia mnie to czy są takie kobiety, które zarabiają w ten sposób i jak wygląda taka praca, jakie są zarobki ? Co wy szafiarki sądzicie o takim zarobku?

Witaj, pracuje w jednym z takich gabinetow masazu, lecz nie w Polsce, a mianowicie w Hiszpanii. Rzeczywiscie, masaz wykonuje sie nago, calym cialem na specjalnym materacu, w otoczeniu swiecz i kadzidelek, z uzyciem duzych ilosci goracego olejku. Jest to zmyslowy masaz calego ciala, lacznie z czescia intymna mezczyzny. Konczy sie ejakulacja. W naszym centrum nie istnieje inna opcja, klient jest dokladnie informowany o przebiegu masazu i nie domaga sie innych uslug poza wyzej wymienionym masazem.

Masaz kosztuje od 80 do 100 euro za 45-60 minut, masazystka zarabia zazwyczaj polowe z tej kwoty, czyli od 100 do 250 euro dziennie. Wysokosc zarobku zalezy od zmyslowosci, ktora obdarzona kobieta, umiejetnosci prowadzenia inteligentnej rozmowy, czulosci, urody...a na ostatnim miejscu umiescilabym zdolnosci i doswiadczenie w samym masazu.

Kwestie moralna tej pracy pozostawiam bez komentarza.

Osobiscie bardzo ja lubie. Praca elastyczna, w bardzo dobrych warunkach, czysta, bezpieczna i w towarzystwie mezczyzn o bardzo wysokim poziomie.

Nie posiadam wiedzy, ani doswiadczenia na gruncie polskim. Ale absolutnie nie zgadzam sie z opinia, ze to przykrywka dla innych seksualnych uslug. Czesto tak bywa, ale nie zawsze.

Pozdrawiam!

no proszę, koleżanka pracuje i sobie chwali:)

Praca masażystki erotycznej

08 lis 2012 - 20:34:31

Pewnie praca prostytutki się pod tym kryje:)

Praca masażystki erotycznej

08 lis 2012 - 20:36:26

jestes naiwna jesli nie wiesz o co chodzi Takie panie to po prostu prostytutki robia takze masaze erotyczne ale oczywiscie taki masaz rozbudzi pana na tyle ze bedzie chciao czegos wiecej i bedzies zmusiala wykonywac takze inne uslugi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca zagranicą poszukuje...