Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:37:30

Cześć dziewczyny! Czy któreś z Was wykonują taką pracę? Mam na myśli masażystkę erotyczną. Dość sporo ogłoszeń tego typu pojawia się w kategorii praca. Zastanawia mnie to czy są takie kobiety, które zarabiają w ten sposób i jak wygląda taka praca, jakie są zarobki ? Co wy szafiarki sądzicie o takim zarobku?

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:40:32

nooo.. ja prawie codziennie robię swojemu facetowi masaż erotyczny ;>

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:40:47

ale co ty chcesz im masowac?:D tzn na czym polega ta praca? penisa sie masuje czy ogolnie wszystko?

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:42:08

poszukaj odcinka o tym w rozmowach w toku.. kiedys bylo.. dziewuchy mowily ze lubia ta prace bo moga sobie pozwolic na okulary dg, ciuchy gucciego etc

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:43:18

Masazystka erotyczna...sama nazwa wskazuje ze nie jest to masaz leczniczy.

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:43:18

Masować z gołymi cycami jakiegoś obleśnego starego dziada, który lubi sobie pooglądać i pomacać młode laski...
Podobno żadna praca nie hańbi, a wstyd to kraśc. Ale nawet będąc w skrajnej sytuacji finansowej wolałabym uczciwie zarobić parę groszy niż kupczyć własnym ciałem dla "kokosów".

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:43:39

oni szukaja prostytutek a nie masazystek - tylko ogloszenie o tresci seksualnej jest platne wiec pisza msazystki, tancerki czt hostessy - ale wiaze sie to tylko z jedna oferta pracy

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:46:40

Cytat
edyta660099
bo moga sobie pozwolic na okulary dg, ciuchy gucciego etc
No cóż, kwestia priorytetów...

Wydaję mi się, że taka praca nie polega na samym masażu, ale za dopłatą w grę wchodzi też seks z "masazystką".
Nie potępiam, praca jak praca, jest popyt więc jest podaż.

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:47:03

Cytat
edyta660099
poszukaj odcinka o tym w rozmowach w toku.. kiedys bylo.. dziewuchy mowily ze lubia ta prace bo moga sobie pozwolic na okulary dg, ciuchy gucciego etc
masażystka erotyczna = prostytutka czy się czymś różnią?

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:47:18

hehe mnie nie interesuje taka praca,ale bardzo mnie to ciekawi bo szukam drugiego etatu i większość ogłoszeń są to tego typu

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:50:48

Przecie jak takiemu facetowi pogmerasz tu i tam to nabierze ochoty na wiecej i bedzie tego wymagal!
To mi smierdzi prostytucja niestety.
Poza tym to wstretne wg mnie jakis obcych dziadow roznych macac wszedzie gdzie sie da.
I na pewno stroj roboczy to nie fartuszek tylko kusa bielizna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 20:51 przez barbasia330.

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 20:51:16

Grabiące dłonie.

Układamy je na pośladkach partnera i na przemian: najpierw lekko, a po chwili mocno grabiącymi ruchami masujemy pośladki oraz zagłębienie od strony pleców. Po kilku minutach zmieniamy taktykę. Obydwiema dłońmi masujemy tylko lewą część ciała, potem tylko prawą. Jeśli dotykanie nie będzie zbyt drapieżne, rozgrzeje i podnieci.

Odprężające uciskanie.

Kładziemy ręce powyżej pośladków partnera. Kciuki umieszczamy po obu stronach kręgosłupach, a dłonie kierujemy palcami w stronę jego głowy. Posuwamy się w górę pleców, głaszcząc je rozluźnionymi dłońmi i stosując mocny ucisk. Można też tak: jedną rękę kierujemy w górę pleców, drugą w dół. Rozciągamy poszczególne mięśnie, powtarzając ruchy nie zmieniając siły nacisku.

Dotykanie lodem.

Może być wykonywane po uprzednim zrobieniu próby. Kostkę lodu najpierw trzeba kilkakrotnie przytknąć do dłoni, szyi i nóg partnera, by uniknąć przykrego oziębienia bardziej wrażliwych miejsc. Potem powolutku przesuwać po ciele ukochanej osoby, zatrzymując się na dłużej w okolicy pępka. Chłód uniemożliwia szczytowanie, więc podniecenie utrzymuje się niezwykle długo na poziomie zbliżającego się orgazmu, choć nie doprowadza do szczytowania.

Pieszczoty językiem.

Wymagają sporo cierpliwości, ale są bardzo podniecające dla obydwu stron. Miarowo, milimetr po milimetrze dotyka się językiem ciała masowanej osoby, liżąc ją od głowy aż do stóp. Ruchy języka mogą być różne: koliste i podłużne, krótsze i dłuższe, także punktowe. Zaczyna się od tyłu, a dopiero potem masuje się przód, co jest dobrym wstępem do seksu oralnego.

Nacieranie kosmetykiem.

Do delikatnego masażu, wykonywanego jednocześnie przez obydwoje partnerów, można użyć oliwki, mleczka kosmetycznego lub balsamu. Kobieta masuje partnera palcami lub wibratorem, dokładnie rozprowadzając kosmetyk po całym ciele. Mężczyzna szczególnie dokładnie naciera piersi, pośladki, uda i szyję ukochanej.

Dmuchanie ciepłym powietrzem.

Ten oryginalny masaż można wykonać suszarką do włosów, kierując strumień do włosów na leciutko zwilżone, wrażliwe miejsca. Ciepłe powietrze działa na mokrą skórę tak podniecająco, że doprowadza niekiedy do dzikiej rozkoszy. Delikatna odmiana tego masażu polega na wykorzystaniu oddechu. Chucha się wtedy miarowo kilka centymetrów nad wrażliwym, uprzednio zwilżonym punktem.

Masaż najintymniejszy.

Kobieta wykonuje go rozwartymi wargami sromowymi i łechtaczką, mężczyzna - żołędzią członka. On wzwiedzioną męskością masuje całe ciało ukochanej. Ona pobudzoną kobiecością wodzi po ciele kochanka. Trzeba w tym celu przyklęknąć nad głową partnera, a potem przesuwać się w dół. Nie powinno się omijać ani centymetra ciała. Kobieta może w pewnej chwili usiąść tyłem na piersi ukochanego.
Jedną dłonią chwyta wtedy członek u nasady, a placem wskazującym i kciukiem drugiej odciąga jak najdalej skórkę i wykonuje dość szybkie ruchy. Tempo trzeba co jakiś czas zmieniać i przerywać dotykanie, gdy partner dochodzi do orgazmu. Mężczyzna, masując ukochaną członkiem, powinien szczególnie skupić się na trzech punktach jej ciała: na piersiach, brzuchu i łechtaczce.




Proszę :)

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:03:22

Infantino czyli prostytutka, ale z milsza i dluzsza gra wstepna:)

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:08:46

z tego co wiem to jesteś prawie cała naga i masujesz z reguły faceta piersiami albo miejscami intymnymi w jego miejsca intymne albo poprostu masujesz dłońmi ale tak żeby go fizycznie zadowolić czyli pierwsze stadium prostytucji

Praca masażystki erotycznej

14 sty 2012 - 21:09:09

Cytat
barbasia330
Infantino czyli prostytutka, ale z milsza i dluzsza gra wstepna:)


Jak zwał, tak zwał ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca zagranicą poszukuje...