Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny


Mam następujący problem:
Chciałabym złożyć dokumenty aplikacyjne do firmy (konkretnie związanej z PKP), gdyż słyszałam od znajomego że mogą przeprowadzać w niedługim czasie nabór nowych pracowników. Chodzi o to, że nie wiem o jakie dokładnie stanowisko mogłabym się ubiegać i nie wiem jak napisać w takim przypadku list motywacyjny. Bardzo chciałabym spróbować, ale jedyne co mogłabym napisać to wyrazić chęć rozwoju i nawiązać do tego że praca w tej firmie dałaby mi satysfakcję, stabilizację, że chętnie bym się przeszkoliła czy coś w ten deseń. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to sklecić? Co napisać? Mam średnie wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży.

Szukałam przykładów w necie ale większość to aplikacje do dużych prestiżowych firm, a ta taką nie jest.

Bardzo proszę o pomoc, jakieś przykłady, może coś komuś wpadnie do głowy :)

Też jestem ciekawa. Obecnie szukam pracy. A jakie to konkretnie firmy jeśli można wiedzieć?? też jestem z woj. śląskiego, gdzie można składać aplikacje??? Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to składasz swoje CV, a do tego piszesz podanie o pracę adresowane do konkretnej firmy - piszesz w nim np. że jesteś zainteresowana pracą w firmie x, w charakterze takim a takim, piszesz jaką szkołę ukończyłaś, czy obecnie studiujesz, gdzie pracowałaś i czego nauczyłaś się w poprzedniej pracy , co potrafisz i że w razie zainteresowania prosisz o kontakt, podpisujesz się i tyle:) Ma być krótko i zwięzłowato :P

Nie zrozumiałaś problemu chyba.
List motywacyjny to list w którym ubiegasz się o przyjęcie na dane stanowisko. Przykładowo jest to stanowisko biurowe, to wiadomo, że nie napiszesz w takim liście że znasz obsługę kasy fiskalnej, bo pracowałaś w sklepie. Problem w tym, że autorka nie zna stanowiska na jakie aplikuje.
Sądzę, że w takim wypadku lepiej wysłać po prostu samo CV, tam możesz opisać cały przebieg kariery zawodowej.

No właśnie o to chodzi, że nie znam stanowiska, ale myślałam o tym, żeby jednak napisać coś w stylu że uważam że są firmą z przyszłością i chciałabym podjąć pracę u nich ponieważ widzę w tym możliwość rozwoju dla siebie. Coś że szybko się uczę i tak dalej, że jestem otwarta na nowe wyzwania, tylko nie wiem jak zacząć.

Chodzi mi o firmę PKP CARGO.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca za granica z chłopakiem