Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 15:40:11

Cześć dziewczyny,
bardzo chciałabym pracowac w zawodzie modelki. Znajomi mówią mi, że mam idealną figurę i wyglądam jak modelka, ale nie bardzo wiem gdzie pójść i co zrobić, żeby jakoś zacząć taką pracę. Chciałabym chodzić na wybiegu, albo chociaż pozować do sesji. Ktoś wie jak się wkręcić w świat modelingu?? Macie może jakieś wskazówki?
Pomożecie? W ogóle nie wiem od czego zacząć... :(

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 15:41:29

Idz do Tap Madl ;D a tak powaznie to wybierz sie do jakiejs agencji, tam Ci powiedza czy sie nadajesz czy nie.

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 15:41:53

Chyba od założenia profilu na maxmodels, tam znajdziesz początkujących, ale i utalentowanych fotografów, z którymi dogadasz sie na sesje, nie raz darmowe bo jak Ty chcesz mieć swoje portfolio tak i oni swoje.

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 15:44:46

Musisz pobiegać po agencjach jam komuś się tam spodobasz to onion cię dalej poprowadzą

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 15:45:44

Cytat
Marta2509
Idz do Tap Madl ;D a tak powaznie to wybierz sie do jakiejs agencji, tam Ci powiedza czy sie nadajesz czy nie.

Cytat
patuszka
Cześć dziewczyny,
bardzo chciałabym pracowac w zawodzie modelki. Znajomi mówią mi, że mam idealną figurę i wyglądam jak modelka, ale nie bardzo wiem gdzie pójść i co zrobić, żeby jakoś zacząć taką pracę. Chciałabym chodzić na wybiegu, albo chociaż pozować do sesji. Ktoś wie jak się wkręcić w świat modelingu?? Macie może jakieś wskazówki?
Pomożecie? W ogóle nie wiem od czego zacząć... :(
Znajomi to sobie mogą mówić wiele rzeczy. Najlepiej gdyby ktoś obcy i bezstronny ocenił. Idź do agencji modelek i będziesz wiedziała co i jak. Taka Anja Rubik raczej nie siedziała na szafie i nie dołowała się, ze chce byc modelką, ale nie wie jak..

Jak zostać modelką?

29 gru 2011 - 21:54:58

Cytat
villemo225
Cytat
Marta2509
Idz do Tap Madl ;D a tak powaznie to wybierz sie do jakiejs agencji, tam Ci powiedza czy sie nadajesz czy nie.

Znajomi to sobie mogą mówić wiele rzeczy. Najlepiej gdyby ktoś obcy i bezstronny ocenił. Idź do agencji modelek i będziesz wiedziała co i jak. Taka Anja Rubik raczej nie siedziała na szafie i nie dołowała się, ze chce byc modelką, ale nie wie jak..

Top Model raczej odpada, przeciez tam wszystko jest ustawione...
Co do Anji Rubik i dołowania się, to dziewczyna się nie dołuje, tylko pewnie chce wiedzieć, czy nie znacie jakichs agencji, albo wskazówek dla osoby, która chciałaby spróbować swoich sił w modelingu:) To, ze pytam - nie znaczy że się dołuje.

Jak zostać modelką?

02 sty 2012 - 19:13:05

znajdz jakas agencje, ale sprawdzona. Nigdy nie idz sama tylko z przyjaciolka ewentualnie z mama. Poszukaj wsrod znajomych niech zrobi Ci jakas sesje profesjona, albo na maxmodels.pl.

Jak zostać modelką?

02 sty 2012 - 21:08:11

a pokaż zdjęcia xD

Jak zostać modelką?

03 sty 2012 - 13:35:14

Maxmodels omijaj szerokim łukiem.Wybierz się do profesjonalnej agencji modelek i chodz na castingi.

Cytat
Kati147
znajdz jakas agencje, ale sprawdzona. Nigdy nie idz sama tylko z przyjaciolka ewentualnie z mama. Poszukaj wsrod znajomych niech zrobi Ci jakas sesje profesjona, albo na maxmodels.pl.



Maxmodels to najgłupsza możliwosc a po drugie profesjonalna sesje może zrobić TYLKO fotograf i to tylko płatnie lub jak sie juz jest w agencji modelek.Znajomy co najwzyej moze Ci porobic fajne fotki na pamiatke.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 13:37 przez Moonlight111.

Jak zostać modelką?

03 sty 2012 - 14:08:56

Słyszałam podobną opinię o maxmodels... Jeśli chodiz o fotografa czasami jest osoba, która dopiero się "szkoli", ale tak naprawdę może robić świetne zdjęcia, a jesli chcesz rozbudować swoje portfolio, to można spróbować. zawsze to taniej wyjdzie, a na początek myśle, że będzie ok.

Jak zostać modelką?

03 sty 2012 - 18:09:17

Dlatego najpierw jest dobrze pochodzic po agencjach modelek ,jak Cie przyjma masz foty do portfolio za darmo.Nie potrzebujesz portfolia jako poczatkujaca modelka.trzeba tylko wierzyc w siebie i chodzic na castingi,duzo castingow.Mozesz tez isc na kurs modelingu,dowiesz sie wiele przydatnych rzeczy i tam mozesz podpytac sie profesjonalistek gdzie isc,do jakiej agencji lub jaki fotograf.

Jak zostać modelką?

03 sty 2012 - 19:15:58

jesli liczysz ze pojdziesz tu i tam i ktos cie zauważy to oszczędz sobie, nie znasz tego swiata a nikt nie ma ochoty ci go tłumaczyc , trzeba miec wiedze, znac jezyki, orientowac sie w znanych nazwiskach,kurde kobieto firura i opinia ze "wygladasz jak modelka" to stanowczo za mało!

Jak zostać modelką?

04 sty 2012 - 16:37:01

ehm.. jw. poszukaj agencji i jeżeli naprawdę będziesz się nadawać oni już się Tobą zaopiekują. ; D
maxmodels - nie, zdecydowanie nie..

Jak zostać modelką?

05 sty 2012 - 14:49:26

Ja osobiście myślę, że wszystkiego trzeba próbować. Załóż konto na maxmodels chociażby po to by zrealizować kilka amatorskich sesji dla zabawy. Mam znajomą której kuzynkę wyczaili na nk i teraz wystąpiła w najnowszej reklamie gino rossi.

Jak zostać modelką?

05 sty 2012 - 15:01:20

Cytat
hibiskuska
Top Model raczej odpada, przeciez tam wszystko jest ustawione...
Co do Anji Rubik i dołowania się, to dziewczyna się nie dołuje, tylko pewnie chce wiedzieć, czy nie znacie jakichs agencji, albo wskazówek dla osoby, która chciałaby spróbować swoich sił w modelingu:) To, ze pytam - nie znaczy że się dołuje.

Ustawione czy nie jak jej zależy niech idzie i chociaż spróbuje. Nie dołuje? A ta smutna minka to co?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

telemarketer farmaceutyczny