Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Rewelacyjne okna

25 minut temu

e-papieros

49 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:14:27

Piszę tutaj , ponieważ pewnie nie jedna miała problem z trądzikiem. A więc chciałam zapytać bo od jakiegoś czzasu gdzieś pół roku temu zaczęłam je wyciskać i mam takie czerwone kropki takie płaskie i nie wiem co mamm już robić byłam u dermatologa zapisał mi jakieś dwie denne maści na niby te zaczerwienienia ale nic mi się nie poprawiło ;/ już trądzik mi nie wychodzi , ale te zaczerwienienia mnie tak wkurzają ;/ Wie która coś może mi pomóc , albo co zrobić?

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:23:12

pomoga ci ale na to potrzeba czasu. albo idź do innego dermatologa, żeby inny przepisał ci maści czy kremy na blizny potrądzikowe, coś wybielającego i jak będziesz cierpliwa to wszystko wróci do normy

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:27:01

kremem tłustym smaruj to strupki same zejdą. Mówisz o strupkach czy plamach na skórze? bo jeśli to drugie to powinno zejśc po miesiącu/dwóch. Ja tak miałam. Ps . niczym nie smarowałam

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:28:30

mam niestety plamki ;/ już po prostu dostaje szału ;/ poszło 200 zł na dermatologa i storuje te maśki od początku pazmiernika i żadnych efektów nie ma ...

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:30:22

Sprobowac mozesz z czerwona lub zielona glinka. Zielona jest oczyszczajaca, dobrze dziala na cere problematyczna z bliznami, a czerwona swietnie walczy z tradzikiem, z plamami tez powinna dac rade.

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:43:26

Polecam żel myjący+maseczka+peeling firmy Eveline w takim niebieskim opkowaniu. Mi pomaga na ślady po trądziku (czerwone plamki) i równie dobrze na sam trądzik. Myślałam, że zwykły specyfik z drogerii nie pomoże, a jednak ;-)

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 09:57:09

NO SCAR. POczytaj w necie, krem na blizny, wygładza, nawilża i naprawdę działa!

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 10:04:38

a moze rob piling 3 razy w tygodniu ;)

czerwone plamy po trądziku

20 lis 2011 - 10:22:10

Hej, nie ma cudów nic nie zniknie w dwa dni, ja swoje plamy po trądziku lecze już poł roku i mimo że jest już w miare dobrze to idealnie gładkiej cery nie mam nadal (a mam juz 23 lata) - i trzeba się z tym pogodzić że idealna już nigdy nie będzie.

z maści polecam SKINOREN - jest wybielający i zapobiega powstawaniu kolejnych wyprysków.
Jeżeli masz skłonności do trądzika - pod żadnym pozorem nie używaj tłustych kremów bo pozapychasz pory i pryszcze gwarantowane.
Rób dużo peelingów! ale koniecznie bardzo drobno ziarnistych. Grubo ziarnistych strzeż się jak ognia :)
Acha i co najważniejsze - TYCH PLAM NIE WOLNO OPALAĆ - jeżeli już się opalałaś na solarium to zrobiłaś sobie przebarwienia których żadna maść ani peeling nie usunie (chyba że dermatolog laserem).
Używaj kremów z filtrem bo UV powoduje stałe przebarwienia skóry - szczególnie w tych miejscach po wypryskach.
No-scar nie polecam - kasa w błoto. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technik dentystyczny poszukuje