Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

opłaty allegro

19 lis 2011 - 15:37:21

Opłaty allegro to teraz jakaś makabra, zaczynam przenosić sie na aukcjusza (to podobny serwis do allegro ma II miejsce w Polsce)

Przykładowo ciuch wystawiany za 110zł opcja kup teraz wyróżnienie nad linią
Wystawienie kiedyś: 14,50zł
Prowizja kiedyś: około 5,60
----------------------------------
Razem ok. 21,10zł

Wystawienie dziś: 21zł
Prowizja dziś: okló7zł
----------------------------------
Razem ok. 28zł


Jest makabra dużo ludzi przenosi sie na aukcjusza mam nadzieję że aukcjusz zostanie potężnym konkurentem dla allegro.

opłaty allegro

19 lis 2011 - 15:40:25

tez mam rachunek do zapłaty na all ale ciezko mi zapłacic hehehe
juz nie wystawiam tam nic wiecej bo marna sprzedaz a tylko koszty trzeba płacic
Yagoda rejstracja w tym aukcjuszu jest darmowa ?wogole napisz cos wiecej o tej stronce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-19 15:42 przez natalka1012.

opłaty allegro

19 lis 2011 - 16:07:05

tak rejestracja jest darmowa tylko weryfikujesz konto tak jak na świstaku przez wpłatę 1zł po to żeby dane się zgadzały i żeby było bezpieczniej najlepiej wejdź sobie na ten portal aukcjusz.pl i poszukaj regulaminu tam wszystko będzie ładnie opisane.

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:19:53

Prowadziłam sklep na allegro ale teraz nie będzie mnie stać na wyróżnienie za 19 zł. No może 1 taką aukcję na miesiąc dam radę wystawić. Żeby było tańsze wyróżnienie trzeba m.in 100 punktów sprzedaży uzbierać, a jeszcze mi sporo brakuje. Zobaczymy czy tu uda mi się coś sprzedać. Niedługo wystawię na szafie ładne i tanie bluzki firmy Berge, więc jakby ktoś chciał to zapraszam;)

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:20:51

nadeszły czarne czasy dla Allegrowiczów....
trzeba stamtad spadac

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:24:04

Macie rację z tą paranoją allegro. Mają tyle kasy a jeszcze im mało. Też mnie to doprowadza do szału i mam nadzieję, że powstanie kiedyś dla nich jakaś mocna konkurencja, bo przecież tak nie można! I jeszcze te sponsorowane artykuły na wszystkich portalach pt. "Allegro tnie koszty". Normalnie śmiech na sali.

zweryfikowana
Posty: 1.084
Ostrzeżenia: 2/5

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:30:57

potwierdzam i podbijam tragedia ;/ może ktoś z pracowników all zobaczy ten wątek i coś się zmieni.

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:33:31

Może i paranoja, ale przyciągają większą uwagę do oszustów.. 3 manewry i zablokowane konto, a tu dziewczyny robią po 30 takich sztuczek i nadal mają konta i oszukują!

zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:34:21

ja praktycznie nic nie wystawiam a opłaty mam około 40 zł . dlatego załozylam konto na szafie a tam tylko czasem kupuje

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:39:22

Cytat
alexk33
ja praktycznie nic nie wystawiam a opłaty mam około 40 zł . dlatego załozylam konto na szafie a tam tylko czasem kupuje

gdybys nic nie wystawiała to nie mialabys oplat.
Skoro placisz 40 zł to znaczy ze jednak troche wystawIASZ

opłaty allegro

22 lis 2011 - 15:57:04

Ja mam rachunek prawie 40zł, a sprzedałam raptem 3 rzeczy, z czego 2 mojego chłopaka.
W ogóle to oni oszukują z nową akcją "promocyjną", bo reklamują się, że niby będą zwracać koszty wystawienia jak przedmiot się sprzeda, a przecież tak jest już chyba od roku! Poza tym za wystawienie płaci się znacznie mniej więc nawet jak zwrócą tą złotówkę za wystawienie to co z tego skoro jednocześnie wezmą 6zł prowizji?

opłaty allegro

14 paź 2012 - 12:43:28

Allegro to banda zdzierców i tyle. Oszukują na każdym kroku, za każdą najmniejszą głupotę pobierają pieniądze. Moim zdaniem nie powinni nawet istnieć jako strona.

Dzisiaj uśmiałam się, bo mam na saldo konta 8,88 zł do spłacenia - a ci mi wysłali emaila grożąc przekazaniu firmie windykacyjnej. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jak wiadomo, olewam do i ruszam dalej; wisi mi czy zablokują konto czy też nie, a już widzę jak będą mnie ganiać po sądach za 8 złotych.

opłaty allegro

14 paź 2012 - 12:45:55

ebay dziewczyny! tam tez mają opłaty ale się nie zagłębiałam bo to było jednorazowe opróżnianie szafy :) ebay to międzynarodowy serwis aukcyjny :) za wystawienie licytacji od zł nic się nie płaci. ja sprzedałam rzeczy za 1000 zł i zapłaciłam 180 zł, może to i dużo ale na allegro nie mogłam ich sprzedać nawet za połowę tej kwoty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 13:10 przez laurenwer.

opłaty allegro

14 paź 2012 - 12:48:37

tragedia;/

opłaty allegro

14 paź 2012 - 12:51:41

NIE WYSTAWIAJCIE NA ALL!!

Kiedyś wysłałam kasę, może to nie była duża kwota bo 20 parę złotych, ale jednak - zapłaciłam.
Oni doliczyli mi odsetki i straszyli policją. Wysylalam im potwierdzenie przelewu, a oni to zlali i nadal straszyli. Cóż, zapłaciłam PONOWNIE (z odsetkami) i skonczyłam współpracę z tym beznadziejnym all.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca gdzie szukac?