Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masażystki :)

02 lis 2011 - 13:39:02

Czy są tu osoby ,które zajmują się profesjonalnym masażem?Czy dorabiacie też prywatnie? I ile kasujecie za usługę?

Masażystki :)

03 lis 2011 - 11:08:37

o to by moglo być ciekawe. znajomy zrobił kurs(!) tylko kurs bez szkół masażu, kupił stół do masażu i teraz sie z tego utrzymuje,no ale to duży chłop , nie wiem czy typowa kobietka miala by wystarczająco siły bo jednak wiele technik masażu wymaga odpowiedniej siły mięśni,.... =]
no tak..... ale opcja naprawde fajna, uwielbiam wszystko co ma związek z medycyną,wszelkie techniki leczenia i poprawiania zdrowia,musze o tym pomyśleć..tylko też szkoda że takie drogie te kursy.
ja na razie musze dosc sporo kasy na dentystów wykładać bo sama jestem tą potrzebującą póki co :>
a możesz coś powiedzieć więcej jak wygląda taka praca,jakies szczegóły

Masażystki :)

03 lis 2011 - 11:12:41

mam skończony kurs masażu ( żadne studia, tylko kurs, ktory trwal 3 miesiace), ale nie utrzymuje sie z tego, wykorzystuje te umiejętności prywatnie, mój mężczyzna jest bardzo zadowolony :)

Masażystki :)

03 lis 2011 - 11:14:53

hmm.... ale to jaki dokładnie kurs... i jakich masaży bo kurs kursowi nierówny......
tzn co masz napisane na certyfikacie.

Masażystki :)

03 lis 2011 - 11:23:21

Ja byłam w szkole policealnej studium roczne na biomasażu. Mam też łózko w domu, ale jakos nie wykonuje tego zbyt często minęłam się chyba z powołaniem, a szkoł nie nauczyła mnie kontaktu z druga osoba i chyba się wstydzę/ boję sama nie wiem czego i rodzinę mogę masować, ale gorzej z obcymi... :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca Holandia