Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 703
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za kamerką internetową

13 paź 2011 - 19:38:45

Hej dziewczynki, Zanim mnie zjedziecie przeczytajcie do końca prosze ;) Ostatnio na forum szafy znalazłam info o pracy z kamerką internetową. Trochę pogrzebałam w necie, wygląda to tak że gapia się na Ciebie np. niemcy z problemami i wydaje im się że z Tobą rozmawiają, tak naprawdę na czacie rozmawia z nimi wasz jakby pośrednik tak prowadząc rozmowę żeby gośc się jak najdłużej gapił, Ty się uśmiechasz oczywiście jesteś odpowiednio ubrana dekolt np czy coś takiego ale nie że się rozbierasz striptiz itd. tylko go hmm uwodzisz? nie wiem czy dobre slowo. CO najciekawsze pracujesz ile chcesz dostajesz umowe pit na koniec roku itd. Co o Tym myslicie? Może któraś z was robi coś takiego? Ja jestem zbyt wstydliwa na takie rzeczy ale pytam z ciekawości co o tym myslicie i jak to wygląda od kuchni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 19:50 przez klussiak.

Praca za kamerką internetową

13 paź 2011 - 19:54:28

A ile można zarobić? żadna praca nie hańbi jak to mówią....;)) Jakieś rozbieranki itd sa dla mnei nie do przyjęcia ale jeśli serio nie o to chodzi to czemu nie?? Lekka i przyjemna praca;))

zweryfikowana
Posty: 703
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za kamerką internetową

13 paź 2011 - 20:03:04

Ktoś jeszcze?

niezweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 1/5

Praca za kamerką internetową

15 paź 2011 - 12:25:36

słyszlam, że 4zł za minut, przy czym jak już wybierzesz sobie dzień to 4h musisz się uśmiechać (wybierasz sobie tzw. zmianę od 8-12. 12-16 16-20 20-24)
Z tym, że wcześniej musisz się zgłosić, że wtedy i wtedy ( jeśli nie możesz Ty być to zamieniasz się z koleżanką czy coś takiego:D)

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 11:41:33

jak dla mnie ok :) tylko fajnie by bylo zeby to byla jakas sprawdzona firma zeby sie potem nie okazalo... ;/ a tak to sama moze sie zastanowie hehe :)

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 11:46:26

chyba dziwnie bym się czuła i bym brechtała z gości zamiast ich uwodzić. noi to praiwe cos w stylu sex telefon



nie wiem jak bym sie raczej nie odwazyla bo czulabym sie jak prostytutka swego rodzaju

no ale 4 zeta na minute to sporo

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 11:49:28

Są różne odłamy...Prostytucji.

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 18:46:35

ja nie, ale susan z "gotowych na wszytsko" tak. sasiad ją oglądał ;p

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 18:52:02

Cytat
shawna
ja nie, ale susan z "gotowych na wszytsko" tak. sasiad ją oglądał ;p

tez oglądałam te odcinki co susan wykonywała tego rodzaju prace wydaje mi się ok jeśli ktoś potrzebuje kasę a nie ma w jaki inny sposób zarobić lepsze to niż dawanie komuś naprawdę tyłka na żywo ( sama mam dobra prace ale jakbym jej nie miała a mam takie wydatki jak obecnie kto wie czy bym się nie podjęła )

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 19:06:05

jakoś nie chce mi się wierzyć że na uśmiechaniu się tylko miałoby się to skończyć bo przecież im dłużej będziesz prowadzić taką 'rozmowę' tym więcej dana firma na tobie zarobi. jestem przekonana że z czasem musiałabyś pokazywać coraz więcej bo na zwykłą rozmowę to każdy może sobie wejść na zwykłego czata a tu chodzi chyba o to aby zatrzymać klienta przed monitorem

Praca za kamerką internetową

21 paź 2011 - 19:10:29

Mi kiedyś ktoś proponował, ale pracę moderatorki na takim forum, miałam tlumaczyć dzewczynom co mają zrobić, gdy ludzie z Niemiec coś będą pisać, dobrze znam niemiecki, ale nie widziałam się w tej roli, także nie powiem nic więcej

Cytat
weronika308
jakoś nie chce mi się wierzyć że na uśmiechaniu się tylko miałoby się to skończyć bo przecież im dłużej będziesz prowadzić taką 'rozmowę' tym więcej dana firma na tobie zarobi. jestem przekonana że z czasem musiałabyś pokazywać coraz więcej bo na zwykłą rozmowę to każdy może sobie wejść na zwykłego czata a tu chodzi chyba o to aby zatrzymać klienta przed monitorem

tu się zgadzam, na im więcej się dziewczyna godzi by pokazać, tym więcej zarabia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-21 19:11 przez cosmogirl.

Praca za kamerką internetową

22 paź 2011 - 11:23:56

Tylko że Twój zarobek uzależniony jest od tego, ile osób i jak długo Cię ogląda... Więc na samym uśmiechaniu wiele nie zarobisz, skoro inna dziewczyna zrobi wszystko to, co napisze jej facet po drugiej stronie....

Praca za kamerką internetową

22 paź 2011 - 12:37:06

Moja koleżanka tak pracowała. I naprawdę nie musiała się rozbierać, tylko właśnie ładne ubranie dekolcik perfekt makijaż i fryzura. Zaznacz sobie taka opcję że np. nie chcesz aby ludzie z polski Cię oglądali i oni nie mogą wchodzić na twój profil.Tylko zagraniczni. Oni placą przez swoje konto bankowe i Ty musisz sobie uzbierać określona kwotę kasy, oni (ta firma) przelewa ci to na konto dopiero wtedy. Wcale nie jest tak lekko jak by to wyglądało z tym że ona sama gadała z tymi facetami ale znała perfekcyjnie angielski.

Praca za kamerką internetową

18 lis 2011 - 11:45:59

Pracując w studiu jako wideo modelka na czacie, zarobisz 10% tego co możesz sama zarobić - potrzebujesz więcej informacji i pomocy zgłoś się do mnie chętnie pomogę.
Kontakt na skype olairiki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Praca za kamerką internetową

18 lis 2011 - 11:53:06

klussiak, kwiateczkq - sama sobie odpowiadasz? na szafie można mieć tylko jedno konto!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szamponetki i rodzic ...