Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia odzieży

14 sty 2014 - 14:18:54

Wólka Kosowska- całe centrum handlowe.

Hurtownia odzieży

14 sty 2014 - 14:23:02

ja tez pomyslalam o avanti:)

Hurtownia odzieży

21 lut 2014 - 11:39:11

Cześć
Dobra i niedroga hurtownia internetowa to www.wolka-hurt.com. znajdziesz tam tanie tekstylia i nie płacisz za wysyłkę. Minimalna kwota od której są realizowane zamówienia to 500 zł netto. Polecam

Hurtownia odzieży

21 lut 2014 - 11:44:48

hurtownia w Łodzi, w Warzawie (ptak) w Poznaniu (WGO)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia odzieży

23 lut 2014 - 20:05:00

Właśnie tak

Hurtownia odzieży

25 lut 2014 - 11:28:04

Ja mam swoj sklep online + korzystam z allegro czasem. Zaopatruje sie w towar na wolce kosowskiej, w hurtowni onlinehurt.pl. Maja fajny towar w dobrych cenach, niezle mi to schodzi :)) moja znajoma tez ostatnio zaczela korzystac z ich uslug i rowniez nie narzeka :)

Hurtownia odzieży

01 mar 2014 - 08:52:23

Hej dziewczyny potrzebuje pomocy, mam nadzieje że chociaż wy mi pomożecie w tej kwestii... gdzie mogę kupić ciuchy tego typu PROSZĘ O POMOC:
https://www.facebook.com/pages/BUTIK-FASHION-LOOK/436414433136816?ref=profile



Będę bardzo wdzięczna, chociaż za wskazówki

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

Hurtownia odzieży

01 mar 2014 - 08:57:33

Jednak kupując na all od hurtowni to ryzykowne. To oczywiste, że chce człowiek zarobić chociażby na utrzymanie. A jeśli wystawi się za większą cene niż ma ta hurtownia na all , to ludzie i tak nie kupią bo wybiorą tą samą rzecz tańszą i kupią w tej hurtowni

Hurtownia odzieży

01 mar 2014 - 09:21:33

Cytat
alpina
Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...


Nie zauważyłam żeby pisała,że nie ma działalności. Aby otworzyć sklep na allegro musi ją mieć.

przecież napisała, że nie ma firmy

Hurtownia odzieży

01 mar 2014 - 09:53:08

Znalazłam multihurt.eu i chyba nie jest nigdzie napisane, że dane do rejestracji muszą być na firmę
i 24hurt.eu ale tam ceny nie są niskie jak na hurtownie
Osobiście polecam stock-outlet.pl, ale kupujesz pakę i dokładnie nie wiesz co dostaniesz, ale ubrania są nowe, z metkami i naprawdę ładne, ja kupiłam pakę 100 sztuk bershki, wyszło mnie ok 13zł za sztukę. Mają tam też inne firmy, ale Next i Bershka wychodzą najtaniej

Hurtownia odzieży

02 mar 2014 - 06:47:27

Dziewczyny wiecie gdzie kupie ubrania marki: Redial , Club22 , Party , Cinema Donna , Club Donna , T.A.T.U.
Proszę was bardzo o pomoc, jeśli w ptaku są te ubrania w której hali konkretnie i czy można kupować w detalu?

Hurtownia odzieży

22 kwi 2014 - 16:50:40

Dziękujemy za tak miłą opinie o naszej firmie. Tak jak opisał użytkownik ZlotaKulka, w onlinehurt.pl zamówienie jest szybkie i bezbolesne ;) Wystarczy zalogować się przez panel na naszej stronie albo zadzwonić bezpośrednio. Potem dokonujecie Państwo przelewu, jeśli całość operacji zamknie się przed 10:30, realizacja następuje jeszcze tego samego dnia! Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na naszą stronę www - onlinehurt.pl

Hurtownia odzieży

22 kwi 2014 - 16:56:11

z hurtowni odzieżowej, to raczej większych ilości nie kupisz ,nie posiadając firmy.kiedyś chciałyśmy z dziewczynami kupić hurtowo 5 torebek po super niskiej hurtowej cenie-nie dostałyśmy nie mając firmy.

Hurtownia odzieży

17 maj 2014 - 16:44:30

Może to jeszcze komuś pomoże, ale moja znajoma, która kupuje ciuchy do sklepów w hurtowni tej w Wólce Kosowskiej. Ona ma stoiska na rynkach, ale widzę, ze interes jej całkiem nieźle idzie. Kupuje tutaj topconnect-wolka.pl. Ceny są naprawdę niskie przynajmniej dla zwykłego konsumenta, nie hurtownika.

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 3/5

Hurtownia odzieży

15 cze 2014 - 13:25:46

www.red-dress.pl zapraszam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca Poznań