Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia odzieży

08 wrz 2014 - 13:57:30

Nie wiem czy jeszcze komuś pomogę, ale bieliznę do mojego małego butiku zamawiam z hurtowni figa, zawsze możecie zapoznać się z ofertą. Ja się głównie zajmuje sprzedażą bielizny ;)

Hurtownia odzieży

28 paź 2014 - 14:29:59

Cytat
malinovva_m
Nie wiem czy jeszcze komuś pomogę, ale bieliznę do mojego małego butiku zamawiam z hurtowni figa, zawsze możecie zapoznać się z ofertą. Ja się głównie zajmuje sprzedażą bielizny ;)

dobra, a czy oni w ofercie mają odzież, czy tylko bieliznę?

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

19 lis 2014 - 23:02:19

Bardzo duży wybór produktów odzieżowych mają w tej hurtowni internetowej-http://www.e-hurtownik.pl/main,data,0,0.html Jest tam odzież w pełnej rozmiarówce,damska, męska i dziecięca.Bardzo przystępne ceny i miła obsługa- to najważniejsze. Kiedy jeszcze prowadziłam swoją firemkę, zawsze u nich kupowałam towar. Tylko nie myślcie, że zbankrutowałam:) Dzieciaczkami się obecnie zajmuję i nie mogę sobie pozwolić na razie na prowadzenie sklepu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-19 23:05 przez Matylda1313.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 13:40:14

Wydaje mi się, że lepiej jest jechać do konkretnej dużej hurtowni i zobaczyć co się kupuje. W końcu Ty sprzedając to później odpowiadasz za to swoim nazwiskiem. Wiem, że bardzo dobrej jakości ciuchy ma ta hurtownia [moderacja - link] . Widziałam też na Fb że wiele osób pyta się o zakup detaliczny wiec na pewno miała być na to zbyt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 09:56 przez moderator.

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 13:59:44

Cytat
marlenaxd
Cytat
xkoralowax
Cytat
nella2
Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

dokładnie ;/


Brrr !
Dodatkowo nie wiem czy właśnie nie trzeba mieć założonej firmy żeby sprzedawać na all jako sklep...
oczywiście, że musisz mieć firmę. Nawet sobie nie żartuj. Musisz dać kupującemu paragon w końcu. Ja owszem, kupuję na hurtowniach, ale jako bazę do handmade, to podchodzi pod uszlachetnianie odzieży i nie muszę mieć firmy. Ale tak ni z gruszki ni z pietruszki kup/sprzedaj... to tak nie działa. możesz testowo kupić np po kilka sztuk, niby dla siebie, i zobaczyć, czy te rzeczy zejdą, ale już przy następnym zakupie musisz założyć firmę

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 14:20:01

Giełda w Poznaniu jest o wiele droższa niż ciuchy w sieciówkach.


Ale w Łodzi zawsze było tanio...

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Hurtownia odzieży

04 wrz 2015 - 11:40:18

Ja bieliznę zamawiałam w hurtowni www.openwear.pl
Mają tam taką o sportowym charakterze, ale za to zarówno damską, jak i męską.
Poza tym oczywiście mają też inne rodzaje odzieży:
koszulki
polary
spodnie
kurtki
i wiele innych tego typu.
Część z nich nadaje się do znakowania.
Sama miałam bardzo pozytywne doświadczenia z tą hurtownią i gdybym nadal prowadziła sklep, to nadal bym u nich zamawiała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 11:41 przez loenila.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

18 lis 2015 - 06:23:19

Na http://larado.pl/hurtownia-odziezy/ można znaleźć dobrej jakości, niedrogą odzież. Firma ma siedzibę w Wólce Kosowskiej, oferuje między innymi produkty z Polski, Chin, Wietnamu, Włoch i Turcji, takie jak: buty damskie i męskie w modnych fasonach, wysokiej jakości odzież, torby i torebki, sprzęt AGD, ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje świąteczne, upominki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 13:08 przez patrycja_9.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

10 sty 2018 - 08:43:39

Ja osobiście polecam wam bardzo fajną hurtownie z marek maja baardzo duży wybór towaru i co z tym idzie bardzo dobra jakość i niska cena a na dodatek bardzo miła obsługa wejdzie i sami sie przekonajcie http://www.hurtownia-olenka.pl/

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Hurtownia odzieży

20 lut 2018 - 18:55:34

Wcale nie jest powiedziane, że odzież z hurtownii musi być taka sama i nie pasująca. Prawda, że można znaleźć w nich dużo prostych wzorów, ale są też koszulki czy inne ubrania naprawdę świetnie skrojone, które będą dobrze leżały. Możesz sobie zerknąć na stronkę https://www.hurtownia-olenka.pl/

Hurtownia odzieży

13 cze 2018 - 08:57:20

Ja tam zawsze uzupełniam zapasy w jednym miejscu, jak dla mnie najlepszej hurtowni w regionie. Jestem zadowolona z obsługi, a i rabatami miła Pani sypie :) Myślę, że najtrudniej jest rozpocząć, bez gruntownych kontaktów, ale z czasem to przychodzi już samo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-13 08:58 przez jamnikowy.

Hurtownia odzieży

11 lut 2019 - 21:04:24

That Designer Wholesale dystrybuuje wysokiej jakości markową hurtownia odzieży.
Marki:

1. Tommy Hilfiger
2. Calvin Klein
3. Ralph Lauren
4. Hugo Boss
5. Levi's

Są jedną z największych hurtowni hurtowych marek odzieżowych, takich jak hurtownia odzieżowa Ralph Lauren, hurtownia odzieżowa Calvin Klein i hurtownia odzieży Tommy Hilfiger. Gwarantują jakość i oryginalność! Jeśli poszukujesz hurtowni ubrań, nie wahaj się z nimi skontaktować.

Odwiedź ich stronę internetową, aby kupić najtańsze ubrania luksusowe.That Designer Wholesale sprzedaje szeroką gamę markowych ubrań, takich jak t-shirty, koszule, płaszcze, kurtki, ubrania dziecięce itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-11 21:08 przez JakKow20112.

Hurtownia odzieży

25 kwi 2019 - 10:04:24

Ja od niedawna zamawiam na http://ptakmodahurt.pl. Współpraca idzie w dobrym kierunku, odzież jest jakościowo dobra, a wybór naprawdę obszerny. Poprzeglądam wyżej podane oferty, może trafię na coś jeszcze i uda mi się o coś rozszerzyć asortyment.

Hurtownia odzieży

03 lip 2019 - 10:34:23

jesli interesuje Panią jakaś elegancka moda męska do sklepu to polecam internetową hurtownię Koszule Victorio sam tam robię zakupy

Hurtownia odzieży

03 lip 2019 - 11:17:52

Tych hurtowni jest teraz naprawdę bardzo dużo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca z matura