Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

47 minut temu

elektryka sklep

53 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hurtownia odzieży

08 wrz 2014 - 13:57:30

Nie wiem czy jeszcze komuś pomogę, ale bieliznę do mojego małego butiku zamawiam z hurtowni figa, zawsze możecie zapoznać się z ofertą. Ja się głównie zajmuje sprzedażą bielizny ;)

Hurtownia odzieży

28 paź 2014 - 14:29:59

Cytat
malinovva_m
Nie wiem czy jeszcze komuś pomogę, ale bieliznę do mojego małego butiku zamawiam z hurtowni figa, zawsze możecie zapoznać się z ofertą. Ja się głównie zajmuje sprzedażą bielizny ;)

dobra, a czy oni w ofercie mają odzież, czy tylko bieliznę?

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

19 lis 2014 - 23:02:19

Bardzo duży wybór produktów odzieżowych mają w tej hurtowni internetowej-http://www.e-hurtownik.pl/main,data,0,0.html Jest tam odzież w pełnej rozmiarówce,damska, męska i dziecięca.Bardzo przystępne ceny i miła obsługa- to najważniejsze. Kiedy jeszcze prowadziłam swoją firemkę, zawsze u nich kupowałam towar. Tylko nie myślcie, że zbankrutowałam:) Dzieciaczkami się obecnie zajmuję i nie mogę sobie pozwolić na razie na prowadzenie sklepu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-19 23:05 przez Matylda1313.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 13:40:14

Wydaje mi się, że lepiej jest jechać do konkretnej dużej hurtowni i zobaczyć co się kupuje. W końcu Ty sprzedając to później odpowiadasz za to swoim nazwiskiem. Wiem, że bardzo dobrej jakości ciuchy ma ta hurtownia [moderacja - link] . Widziałam też na Fb że wiele osób pyta się o zakup detaliczny wiec na pewno miała być na to zbyt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 09:56 przez moderator.

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 13:59:44

Cytat
marlenaxd
Cytat
xkoralowax
Cytat
nella2
Cytat
betulek
nie masz działalności, a chcesz otwierać sklep i szukasz hurtowni? Najpierw może poczytaj o domiarze podatkowym, jak Cię złapią, bo nie bedziesz miała szans. Kupujesz duze ilości w celu dalszej odsprzedaży, to niezły kąsek dla Skarbówki...

dokładnie ;/


Brrr !
Dodatkowo nie wiem czy właśnie nie trzeba mieć założonej firmy żeby sprzedawać na all jako sklep...
oczywiście, że musisz mieć firmę. Nawet sobie nie żartuj. Musisz dać kupującemu paragon w końcu. Ja owszem, kupuję na hurtowniach, ale jako bazę do handmade, to podchodzi pod uszlachetnianie odzieży i nie muszę mieć firmy. Ale tak ni z gruszki ni z pietruszki kup/sprzedaj... to tak nie działa. możesz testowo kupić np po kilka sztuk, niby dla siebie, i zobaczyć, czy te rzeczy zejdą, ale już przy następnym zakupie musisz założyć firmę

Hurtownia odzieży

08 lip 2015 - 14:20:01

Giełda w Poznaniu jest o wiele droższa niż ciuchy w sieciówkach.


Ale w Łodzi zawsze było tanio...

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Hurtownia odzieży

04 wrz 2015 - 11:40:18

Ja bieliznę zamawiałam w hurtowni www.openwear.pl
Mają tam taką o sportowym charakterze, ale za to zarówno damską, jak i męską.
Poza tym oczywiście mają też inne rodzaje odzieży:
koszulki
polary
spodnie
kurtki
i wiele innych tego typu.
Część z nich nadaje się do znakowania.
Sama miałam bardzo pozytywne doświadczenia z tą hurtownią i gdybym nadal prowadziła sklep, to nadal bym u nich zamawiała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 11:41 przez loenila.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

18 lis 2015 - 06:23:19

Na http://larado.pl/hurtownia-odziezy/ można znaleźć dobrej jakości, niedrogą odzież. Firma ma siedzibę w Wólce Kosowskiej, oferuje między innymi produkty z Polski, Chin, Wietnamu, Włoch i Turcji, takie jak: buty damskie i męskie w modnych fasonach, wysokiej jakości odzież, torby i torebki, sprzęt AGD, ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje świąteczne, upominki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 13:08 przez patrycja_9.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Hurtownia odzieży

10 sty 2018 - 08:43:39

Ja osobiście polecam wam bardzo fajną hurtownie z marek maja baardzo duży wybór towaru i co z tym idzie bardzo dobra jakość i niska cena a na dodatek bardzo miła obsługa wejdzie i sami sie przekonajcie http://www.hurtownia-olenka.pl/

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

Hurtownia odzieży

20 lut 2018 - 18:55:34

Wcale nie jest powiedziane, że odzież z hurtownii musi być taka sama i nie pasująca. Prawda, że można znaleźć w nich dużo prostych wzorów, ale są też koszulki czy inne ubrania naprawdę świetnie skrojone, które będą dobrze leżały. Możesz sobie zerknąć na stronkę https://www.hurtownia-olenka.pl/

Hurtownia odzieży

13 cze 2018 - 08:57:20

Ja tam zawsze uzupełniam zapasy w jednym miejscu, jak dla mnie najlepszej hurtowni w regionie. Jestem zadowolona z obsługi, a i rabatami miła Pani sypie :) Myślę, że najtrudniej jest rozpocząć, bez gruntownych kontaktów, ale z czasem to przychodzi już samo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-13 08:58 przez jamnikowy.

Hurtownia odzieży

11 lut 2019 - 21:04:24

That Designer Wholesale dystrybuuje wysokiej jakości markową hurtownia odzieży.
Marki:

1. Tommy Hilfiger
2. Calvin Klein
3. Ralph Lauren
4. Hugo Boss
5. Levi's

Są jedną z największych hurtowni hurtowych marek odzieżowych, takich jak hurtownia odzieżowa Ralph Lauren, hurtownia odzieżowa Calvin Klein i hurtownia odzieży Tommy Hilfiger. Gwarantują jakość i oryginalność! Jeśli poszukujesz hurtowni ubrań, nie wahaj się z nimi skontaktować.

Odwiedź ich stronę internetową, aby kupić najtańsze ubrania luksusowe.That Designer Wholesale sprzedaje szeroką gamę markowych ubrań, takich jak t-shirty, koszule, płaszcze, kurtki, ubrania dziecięce itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-11 21:08 przez JakKow20112.

Hurtownia odzieży

25 kwi 2019 - 10:04:24

Ja od niedawna zamawiam na http://ptakmodahurt.pl. Współpraca idzie w dobrym kierunku, odzież jest jakościowo dobra, a wybór naprawdę obszerny. Poprzeglądam wyżej podane oferty, może trafię na coś jeszcze i uda mi się o coś rozszerzyć asortyment.

Hurtownia odzieży

03 lip 2019 - 10:34:23

jesli interesuje Panią jakaś elegancka moda męska do sklepu to polecam internetową hurtownię Koszule Victorio sam tam robię zakupy

Hurtownia odzieży

03 lip 2019 - 11:17:52

Tych hurtowni jest teraz naprawdę bardzo dużo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca z matura